Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/06

 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/06 18:00PEAC-Pécs-PingvinekVasas Akadémia69-77 (9-20, 18-22, 22-19, 20-16)Kovács Nimród, Csallóközi Gábor
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7623 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/06 20:30Budaörsi DSEÚjpest-MT57-131 (21-35, 16-28, 9-35, 11-33)Sentényi Barna, Oláh Márk
  Csarnok: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet - 2040 Budaörs Ifjúság utca 6.
15.02/06 20:45Józsefvárosi KCZiccer KS123-85 (35-22, 27-7, 29-28, 32-28)Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs
  Csarnok: Szent Benedek Gimnázium - 1083 Budapest Práter utca 11.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/06 14:30Debreceni EgyetemELTE BEAC92-65 (19-18, 31-11, 21-19, 21-17)Hegedűs Imre, Kokas Sándor
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
11.02/06 20:00Debreceni Medikus SEEKE Eger73-101 (15-28, 21-18, 16-22, 21-33)Kisházi Béla, Hegedűs Imre
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/06 20:00BME-MAFCMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem66-57 (13-7, 24-10, 14-14, 15-26)Gyurka Tamás, Kapros Roland
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 18:0081-72 (15-19, 20-15, 19-25, 27-13)Kozma Balázs, Bognár Domokos
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa Gy út 53.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 18:00Lehel KosársuliSzolnoki Olaj KK74-77 (22-15, 17-20, 20-22, 15-20)Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
  Csarnok: -
 Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/06 20:15Kozármisleny KSEPTE ÁOK Petőfi SE87-48 (19-15,24-12,26-8,18-13)Lovász Balázs, Nagy Bence
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
.02/06 20:40PVSK III.Mecsek SE Öregfiúk89-69 (20-21,23-25,18-14,28-9)Märcz Péter, Kiss Zoltán
  Csarnok: Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola - 7622 Pécs 48-as tér 2.
 Fiú Kadett Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 17:45ELITE Basket TörökbálintAKMÉ Körmendi Törpördögök61-75 (18-12, 17-26, 16-15, 10-22)Lázár Zs. György, Krékity Kornél
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/06 20:40All Star BowlingDevils66-42 (18-12,15-16,19-9,14-5)Rudasits Ákos, Kovács Zoltán Sop
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/06 19:00Universitas ÖregfiúkFreestyle92-71 (25-12,19-18,22-10,26-31),
  Csarnok: ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme - 6724 Szeged Kodály tér 1.
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/06 17:30NECC-KosárSunshine NYIKSE Junior52-71 (13-15,9-24,8-17,22-15)Gergely Csaba, Szulics Zsolt
  Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 18:50Student SEKKS68-67 (13-15,16-16,17-18,22-18)Gaál István, Józsa A. Junior
  Csarnok: Eötvös József Gimnázium - 1053 Budapest Reáltanoda utca 7.
0.02/06 21:00Öreg KaszásokBudafok/B53-54 (17-16,10-13,8-11,18-14)Goda László, Nepp László
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 19:30Bikák KKKVSE KÉMÉNYEK87-71 (20-17, 38-9, 17-22, 12-23)Belák Zoltán, Novák Bence
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 18:30KLIKK Zsiráfok SESzentendrei KSE U2170-62 (16-13, 21-14, 18-19, 15-16)Menyhárt Ferenc, Magda János
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
0.02/06 18:50Monor SE Old-ikHernádi KA62-41 (15-11, 13-10, 18-9, 16-11)Czupi Márton, Antoni Márk
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/06 19:30OSE OroszlányokNagykőrösi Sólymok KE80-81 (23-15, 21-16, 23-19, 13-31)Horváth Csongor, Kovács Róbert
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
 JNSZ Gyermek (U12) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/06 16:30Lehel KosársuliKisújszállási SE Aprókák50-46 (15-8, 14-16, 13-8, 8-14)Farkas János, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Apponyi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bajcsy utca 1.