Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/05

 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/05 18:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületDebreceni Egyetem114-82 (33-25, 27-15, 28-23, 26-19)Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
9.02/05 19:15Miskolci EgyetemKözgáz SC és DSK104-56 (29-12, 25-10, 19-14, 31-20)Takács Zoltán, Marton Péter
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
11.02/05 19:20ELTE BEACSzegedi RSC68-46 (10-9, 13-14, 21-10, 24-13)Szakáll István dr., Gaál István
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/05 19:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületPTE-PEAC91-60 (22-16, 18-14, 28-15, 23-15)Tóth Kálmán, Lipics László
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
7.02/05 20:15PTE-EMES Petőfi SEVeszprémi Egyetemi SC75-79 (13-28, 15-18, 25-24, 22-9)Danka Péter, Szalóki Bence
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
7.02/05 20:15TFSESMAFC89-66 (32-11, 22-13, 17-18, 18-24)Szilágyi Bálint, Makrai Márton
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/05 19:30Debreceni EgyetemKözgáz SC és DSK51-66 (14-13, 12-17, 8-11, 17-25)Kisházi Béla, Kokas Sándor
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
7.02/05 20:20ELTE BEACSzegedi RSC77-54 (28-12, 16-11, 20-18, 13-13)Győrfy Ruben, Pohánka Balázs
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/05 17:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületPTE-EMES Petőfi SE60-47 (11-9, 17-7, 20-10, 12-21)Magyari Tibor, Csák Máté Károly
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
5.02/05 18:45TFSESZKA Egyetemi U2588-60 (16-20, 28-18, 23-9, 21-13)Sentényi Barna, Matics Sándor
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
5.02/05 20:45BME-MAFCPTE-PEAC44-56 (11-8, 16-15, 9-19, 8-14)Józsa A. Junior, Lövei László
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/05 15:0086-78 (19-12, 22-27, 23-16, 22-23),
  Csarnok: Sugár úti sportcsarnok - 9700 Szombathely Sugár út 18.
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/05 18:45PVSK ÖtyeKSC Szekszárd32-62 (7-16,7-11,6-11,12-24)Lovász Balázs, Kovács Attila
  Csarnok: Babits csarnok - 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/05 20:40RothTigrisek30-53 (8-11,2-20,8-17,12-5)Wischy Péter, Buzai Patrik
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/05 20:00Gátlástalan TüzelőkMonstars79-54 (22-14,21-23,18-8,18-9),
  Csarnok: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme - 6721 Szeged Szent György tér 7.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/05 19:10ÔsfehérvárVadmalacok78-101 (19-28,15-24,12-23,32-26)Szőcs Péter, Kocsis József
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
15.02/05 20:10Fehérvár ExpressKonstruktor77-64 (20-20,19-17,16-15,22-12)Molnár Tamás, Fekete Csilla
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/05 20:15Szombathelyi Egyetemi SportegyesületAutó Egyed HSE Vasalja42-55 (12-12,11-9,9-20,10-14)Polyák Máté, Bognár Tamás
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/05 19:00Kertvárosi KommandóLaza Csukló34-31 (5-7,11-8,12-4,6-12)Török Róbert, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
13.02/05 20:15Ricsilla SportZalaegerszegi KK II67-75 (10-20,20-15,16-15,21-25)Török Róbert, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/05 19:15Nagykőrösi Sólymok KEHernádi KA U21,
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/05 19:20Keresztúri SEMonor SE81-91 (24-23, 15-19, 20-19, 22-30)Vigh Balázs, Antoni Márk
  Csarnok: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. - 1172 Budapest Pesti út 80.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/05 17:30Nagykőrösi Sólymok KEMiklósi KékGólyák40-83 (5-22, 9-23, 12-18, 14-20)Lázár Zs. György, Németh Kitti
  Csarnok: Rákóczi Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.