Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/04

 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/04 19:00Atomerőmű KSC SzekszárdCMB CARGO UNI Győr80-70 (20-19, 12-20, 21-17, 27-14)Kapitány Gellért, Praksch Péter
  Csarnok: Szekszárd Városi Sportcsarnok - 7100 Szekszárd Keselyűsi út 3.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/04 17:00Nagykőrösi Sólymok KEKnipl Kft. Bonyhádi KSE83-71 (24-23, 20-16, 18-16, 21-16)Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/04 17:00Falco KC Szombathely U23Óbudai Kaszások95-60 (26-11, 16-19, 24-18, 29-12)Horváth Alajos, Földesi Ádám
  Csarnok: Arena Savaria - 9700 Szombathely Sugár út 18.
17.02/04 18:00MAFC II.SMAFC76-69 (26-12, 11-17, 14-26, 25-14)Szakáll István dr., Oláh Márk
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/04 13:30ELTE FortisKiss Lenke KS62-72 (15-21, 13-22, 25-12, 9-17)Józsa A. Junior, Kozma Balázs
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/04 16:00ELTE-BEAC ÚjbudaTatabányai Kosárlabda Club69-67 (13-17, 22-19, 21-11, 13-20)Gaál István, Major Ádám
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/04 11:30PEAC-Pécs-PingvinekBKG DSE Szigetszentmiklós52-73 (16-20, 16-15, 11-20, 9-18)Maár Gábor, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7623 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
14.02/04 16:00FONTI TRANS-Petőfi SEDávid Kornél KA49-70 (13-23, 14-17, 12-19, 10-11)Mintál Csaba, Bálind Attila
  Csarnok: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet - 7632 Pécs Jakabhegyi út 6.
14.02/04 17:00Vasas AkadémiaPINKK SE71-47 (17-12, 16-13, 15-8, 23-14)Bátovszky Zsolt, Lázár Zs. György
  Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum - 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/04 17:30Szentesi Kosárlabda KlubVásárhelyi Kosársuli II.84-86 (24-20, 31-28, 12-18, 17-20)Arató Balázs, Fekete Csaba
  Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/04 15:00Atomerőmű SEZalaegerszegi KK90-75 (24-21, 21-21, 18-13, 27-20)Lakos Koppány, Farkas Péter Gábor
  Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok - 7030 Paks Gesztenyés utca 2.
14.02/04 18:00Ricsilla SportKaposvári KE99-93 (23-33, 36-16, 21-25, 19-19)Sebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg - 8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/04 17:45Közgáz SC és DSK/ABLF KK99-96 (37-20, 21-29, 25-15, 16-32)Nagy I. László, Kovács Zoltán
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/04 15:00BKG-VeresegyházTFSE52-77 (8-22, 13-19, 16-19, 15-17)Horváth Csongor, Tarnai Gyula
  Csarnok: Fabriczius József Általános Iskola - 2112 Veresegyház Fő út 77-79.
15.02/04 16:30Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SESzázhalombattai KSE68-88 (16-24, 17-32, 19-15, 16-17)Győrfy Ruben, Kozma Balázs
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
15.02/04 18:00Zuglói SasokGEAC - Szent István Egyetem61-75 (15-24, 19-10, 7-23, 20-18)Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/04 19:00Nagykőrösi Sólymok KE U20Bonyhádi KSE U20109-69 (29-19, 23-18, 27-16, 30-16)Gyurka Tamás, Jurászik László
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 19:3065-80 (17-23, 9-19, 15-24, 24-14),
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 11:0062-77 (22-24, 10-16, 17-22, 13-15),
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/04 83:0Széchenyi Old StarsGyürük Urai41-77 (5-17,13-18,8-17,15-25)Kaposi Renátó, Magyari Viktor
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 94:580s Aktív SEMOGAAC41-44 (9-11,10-8,13-9,9-16)Magyari Viktor, Magyar Gyöngyi
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 11:00Oláh BauIKC57-55 (9-7,14-19,14-13,20-16)Kaposi Renátó, Magyar Gyöngyi
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 12:15Aktív SESzéchenyi Old Stars83-55 (22-11,19-11,19-15,23-18)Kaposi Renátó, Magyari Viktor
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 13:30QPAC Pannonhalma80s Aktív SE79-19 (18-6,10-4,26-6,25-3)Káli Szabolcs, Erdész Dávid
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 14:45MOGAACIKC54-64 (14-18,9-17,13-14,18-15)Kéri István, Magyar Gyöngyi
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 16:00Tetra BasketOláh Bau64-51 (14-15,21-12,14-9,15-15)Káli Szabolcs, Erdész Dávid
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 17:15VM RavensAktív SE56-113 (18-25,11-31,6-28,21-29)Pohl Balázs, Erős Florentina
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 18:30Gyürük UraiTetra Basket67-57 (25-16,18-17,11-14,13-10)Kéri István, Pohl Balázs
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
4.02/04 19:45QPAC PannonhalmaVM Ravens69-33 (12-9,16-7,16-6,25-11)Pohl Balázs, Erős Florentina
  Csarnok: Pannonhalma Bencés Gimnázium tornacsarnok - 9090 Vár 1.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/04 11:30Szolnoki Olaj KK U19Ceglédi KE II.61-57 (15-16,19-12,10-20,17-9)Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 17:00BLF Palota/AHidegkúti KK58-69 (17-13,9-23,16-14,16-19)Goda László, Matics Sándor
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 10:00NagymarosPSZSE-Green Devils46-81 (13-18, 8-20, 8-22, 17-21)Horváth Csongor, Gyurkovics István
  Csarnok: Kismarosi Sportcsarnok - 2623 Kismaros Liget utca 1
0.02/04 19:00DMTK Haraszti SasokHSE - U2381-56 (18-19, 23-11, 19-14, 21-12)Krékity Kornél, Rab Domonkos
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 13:00Esztergomi KE U16Szentendrei KSE56-34 (9-8, 26-10, 14-6, 7-10)Jurászik László, Gyurkovics István
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/04 90:0Hernádi KAAlbertirsai SE101-14 (23-4, 22-2, 22-2, 34-6)Lázár Zs. György, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
5.02/04 94:0BLF PalotaEsztergomi KE U1485-60 (23-14, 27-11, 20-14, 15-21)Belák Zoltán, Tanka Miklós
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
5.02/04 10:45ALISCA KarvalyokAlbertirsai SE85-14 (24-0, 21-3, 16-8, 24-3)Lázár Zs. György, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
5.02/04 11:20Esztergomi KE U14Szentendrei KSE61-84 (9-20, 25-23, 13-26, 14-15)Belák Zoltán, Tanka Miklós
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
5.02/04 12:30ALISCA Karvalyok29-46 (6-4, 3-12, 7-14, 13-16)Lázár Zs. György, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
5.02/04 14:15Lázár Zs. György, Szájer József
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
5.02/04 14:40Szentendrei KSEBLF Palota91-109 (17-34, 26-18, 26-26, 22-31)Belák Zoltán, Tanka Miklós
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
 Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/04 08:00Óbudai KaszásokDunakeszi Kiscicák27-84 (7-26, 3-13, 8-28, 9-17)Marossy Gergely, Rab Domonkos
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
5.02/04 09:00Gödöllői SportklubGyöngyösi SI DSZSE84-34 (30-2, 12-9, 21-14, 21-9)Kovács András dr., Kovács Róbert
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
5.02/04 09:45Dunakeszi KiscicákAtomerőmű SE50-72 (16-27, 5-13, 17-22, 12-9)Marossy Gergely, Rab Domonkos
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
5.02/04 10:45Gyöngyösi SI DSZSENagykőrösi Sólymok KE36-59 (4-22, 10-11, 13-14, 9-12)Szájer József, Kovács Róbert
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
5.02/04 11:30Atomerőmű SEÓbudai Kaszások109-33 (39-12, 25-8, 14-11, 31-2)Marossy Gergely, Rab Domonkos
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
5.02/04 12:30Nagykőrösi Sólymok KEGödöllői Sportklub52-61 (13-18, 7-14, 18-17, 14-12)Szájer József, Kovács András dr.
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
5.02/04 13:00KLKSZiccer KS136-28 (38-8, 38-10, 24-8, 36-2)Vigh Balázs, Hamzi Virág
  Csarnok: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium - 1041 Budapest Erzsébet utca 69.
5.02/04 14:45Ziccer KSPénzügyőr SE22-72 (7-15, 3-10, 3-22, 9-25)Vigh Balázs, Hamzi Virág
  Csarnok: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium - 1041 Budapest Erzsébet utca 69.
5.02/04 16:30Pénzügyőr SEKLKS26-135 (11-27, 7-41, 4-43, 4-24)Vigh Balázs, Hamzi Virág
  Csarnok: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium - 1041 Budapest Erzsébet utca 69.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 14:30Gödöllői SportklubNagykőrösi Sólymok KE103-30 (22-3, 29-9, 24-7, 28-11)Kovács András dr., Kovács Róbert
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Jász-Nagykun-Szolnok, 3kontra3 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/04 90:0Refi fiúRefi lány11-4 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 90:0KDSE 7 C FIÚMARTFŰI HULIGÁNOK8-6 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 92:0KDSE 7 C LEÁNYKDSE 8 AB LEÁNY4-5 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 92:0Tószegi kosarasokkBAD BOYS2-10 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 94:0Refi lányKarcag Győrffy7-6 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 94:0KDSE 8B FIÚKDSE 7 C FIÚ14-9 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 10:00KDSE 8 AB LEÁNYÖcsödi Angyalok21-0 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 10:00MARTFŰI HULIGÁNOKTószegi kosarasokk9-10 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 10:20Karcag GyőrffyRefi fiú6-8 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 10:20BAD BOYSKDSE 8B FIÚ10-9 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 10:40Öcsödi AngyalokKDSE 7 C LEÁNY0-21 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 10:40Tószegi kosarasokkKDSE 7 C FIÚ6-9 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 11:00Móriczos lányokMóriczos csajok1-5 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 11:00MARTFŰI HULIGÁNOKKDSE 8B FIÚ5-14 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 11:20LVG BASKETBALLKarcag Nagykun - B2-14 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 11:20KDSE 7 C FIÚBAD BOYS5-9 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 11:40Karcag Nagykun - AMóriczos lányok5-2 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 11:40KDSE 8B FIÚTószegi kosarasokk9-5 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 12:00Móriczos csajokLVG BASKETBALL16-2 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 12:00BAD BOYSMARTFŰI HULIGÁNOK6-3 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 12:20Karcag Nagykun - BKarcag Nagykun - A8-9 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 12:20Karcag Nagykun - AKarcag Nagykun - B21-0 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 12:40LVG BASKETBALLMóriczos lányok5-13 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 12:40Karcag Nagykun - BGépipari 20-21 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 13:00Móriczos csajokKarcag Nagykun - A6-12 (-, -, -, -)Mezei Tibor,
  Csarnok: -
0.02/04 13:00Gépipari 2Karcag Nagykun - A10-9 (-, -, -, -)Mile Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 13:20Móriczos lányokKarcag Nagykun - B4-5 (-, -, -, -)Szpiró Balázs,
  Csarnok: -
0.02/04 13:20Karcag Nagykun - ALVG BASKETBALL17-10 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -
0.02/04 13:40Karcag Nagykun - BMóriczos csajok4-9 (-, -, -, -)Gyenge Gábor,
  Csarnok: -