Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/03

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/03 18:00Egis KörmendDEAC100-93 (26-24, 20-19, 26-25, 28-25)Török Róbert, Surányi Gábor
  Csarnok: Körmend Városi Sportcsarnok - 9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
19.02/03 18:00JP Auto - JKSEPécsi VSK-VEOLIA81-72 (23-10, 17-23, 15-16, 26-23)Pálla Zoltán, Balog György
  Csarnok: Belvárosi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bercsényi Miklós utca 11.
19.02/03 18:00Kaposvári KKFalco-Vulcano Energia KC Szombathely104-105 (26-25, 20-18, 22-28, 23-20, 13-14)Kapitány Gellért, Gál János
  Csarnok: Kaposvári Városi Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Arany János utca 97.
19.02/03 18:00KTE-Duna AszfaltAtomerőmű SE64-70 (20-14, 15-18, 13-20,16-18)Tőzsér Dénes, Boros Tamás
  Csarnok: Messzi István Sportcsarnok - 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/a
19.02/03 18:00MAFCZalakerámia ZTE KK72-96 (16-19, 22-23, 17-24, 17-30)Cziffra Csaba, Hervay Tibor
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
19.02/03 18:00Sopron KCNaturtex-SZTE-Szedeák86-63 (23-20, 11-17, 29-15, 23-11)Frányó Péter, Rácz Zsolt
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
19.02/03 18:00Szolnoki Olaj KKAlba Fehérvár88-89 (13-19, 19-17, 23-28, 25-16, 8-9)Papp Péter, Győrffy Pál
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12
 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/03 17:30Aluinvent DVTK MiskolcPINKK-Pécsi 42469-51 (20-14, 21-10, 17-11, 11-16)Farkas Gábor, Balogh Gyula
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
16.02/03 18:00MTK-BudapestVasas Akadémia69-78 (20-26, 20-12, 11-28, 18-12)Mészáros Balázs dr., Jurák Krisztián
  Csarnok: MTK Kosárlabda Csarnok - 1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.
16.02/03 18:00PEAC-PécsZTE Női Kosárlabda Klub79-88 (25-19, 22-21, 13-21, 19-27)Fodor Attila, Válé Flórián
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
16.02/03 18:00VBW CEKK CeglédSopron Basket52-73 (11-18, 16-15, 16-20, 9-20)Földházi Tamás, Söjtöry Tamás
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/03 16:00Tehetséges Fiatalok Basketball PlayersMEAFC82-78 (18-23, 21-21, 15-19, 28-15)Józsa A. Junior, Kéri István
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
17.02/03 17:00MTK TörökbálintBudapesti Honvéd SE93-70 (26-15, 21-23, 30-17, 16-15)Gelencsér György, Mintál Csaba
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
17.02/03 18:30Vásárhelyi KosársuliVasas Akadémia76-78 (20-26, 14-14, 18-23, 24-15)Sallai István, Varga Zoltán
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
17.02/03 19:00OSE LionsCalle Pubfood Békés90-80 (25-27, 28-15, 18-22, 19-16)Bagi Bálint, Gaál István
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
17.02/03 19:00Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCNyíregyháza Blue Sharks75-109 (18-26, 23-21, 16-38, 18-24)Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
  Csarnok: Széchenyi István Egyetemi csarnok - 9026 Győr Egyetem tér 1.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/03 12:30Szolnoki MÁV SportegyesületCsata Diáksport Egyesület25-102 (8-23, 2-28, 8-23, 7-28)Tóth Mihály, Simon Tamás
  Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
14.02/03 14:30Aluinvent DVTK Miskolc U23DEAC DSI77-69 (14-18, 16-15, 27-16, 20-20)Nepp László, Czupi Márton
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/03 16:30Szombathelyi EgyetemTatai SE76-93 (19-21, 12-29, 25-17, 20-26)Németh Sándor, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/03 14:00Szombathelyi Egyetemi SEBKG-VMG DSE106-52 (25-10, 27-19, 29-14, 25-9)Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
  Csarnok: Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
14.02/03 17:00Marcali VSzSEDombóvári KSE52-102 (7-37, 23-13, 15-20, 7-32)Maár Gábor, Lakos Koppány
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/03 11:00Budapesti Honvéd U23Ferencváros Szabadidős SE107-60 (24-13, 31-15, 28-15, 24-17)Gyurka Tamás, Hegedűs Roland
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
15.02/03 18:00Bikák KK U23Gödi SE61-85 (15-25, 20-17, 9-22, 17-21)Gorka Szabolcs, Kapros Roland
  Csarnok: The British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/03 18:00MAFC-CsepelDarazsak Oldboys71-59 (14-9, 17-11, 16-18, 24-21)Magyar Zoltán, Matics Sándor
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Általános Iskola - 1215 Budapest Vágóhíd utca 68-74.
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/03 14:30KTE-Duna Aszfalt U20Atomerőmű SE U2088-61 (24-16, 18-11, 25-16, 21-18)Fekete Csaba, Baukó Ferenc
  Csarnok: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga - 6000 Kecskemét Izsáki út 10.
19.02/03 15:00Egis Körmend U20DEAC U2068-75 (22-20, 10-24, 18-9, 18-22),
  Csarnok: Körmend Városi Sportcsarnok - 9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
19.02/03 15:00MAFC U20Zalakerámia ZTE KK U20106-84 (37-10, 29-21, 28-22, 12-31)Pohánka Balázs, Makay Dániel
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
19.02/03 15:00Kaposvári KK U20Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U2094-83 (27-14, 21-17, 22-21, 24-31),
  Csarnok: Kaposvári Városi Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Arany János utca 97.
19.02/03 15:15JP Auto - JKSE U20Pécsi VSK-VEOLIA U2052-91 (7-27, 15-25, 14-12, 16-27)Kovács Csaba, Szpiró Balázs
  Csarnok: Belvárosi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bercsényi Miklós utca 11.
19.02/03 15:15Sopron KC U20Naturtex-SZTE-Szedeák U2057-81 (17-20, 14-21, 17-23, 9-17)Forrai Sámuel, Herczeg Ágoston
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
19.02/03 15:15Szolnoki Olaj KK U20Alba Fehérvár U20107-46 (27-12, 26-10, 22-13, 32-11)Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/03 16:00Vásárhelyi Kosársuli U20Vasas Akadémia U2083-94 (15-29, 19-17, 19-26, 30-22),
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
17.02/03 16:30OSE Lions U20Calle Pubfood Békés U2085-90 (22-24, 17-22, 23-16, 23-28)Bognár Tibor, Lázár Zs. György
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
17.02/03 16:30Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20Nyíregyháza Blue Sharks U2094-124 (17-32, 24-28, 19-38, 34-26)Kaposi Renátó, Erős Florentina
  Csarnok: Széchenyi István Egyetemi csarnok - 9026 Győr Egyetem tér 1.
17.02/03 18:30Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20MEAFC U2079-80 (27-24, 19-13, 25-20, 8-23)Bognár Domokos, Komlódi Benedek
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
17.02/03 19:15MTK Törökbálint U20Budapesti Honvéd SE U2085-87 (19-21, 15-28, 20-18, 31-20)Sentényi Barna, Szájer József
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
 Fiú Serdülő, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 90:0Ziccer KSTFSE66-32 (20-14, 19-2, 15-8, 11-8),
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
0.02/03 10:30TFSEBKG-VMG DSE101-38 (18-19, 31-2, 28-9, 24-8),
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
0.02/03 12:00BKG-VMG DSEZiccer KS29-99 (10-30, 2-32, 8-17, 9-20),
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/03 90:0Henger KKMonok SE II.85-47 (21-14,18-17,24-6,22-10)Söjtöry Tamás, Frank Bianka
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
12.02/03 10:00Tamási DámokMonok SE I.59-78 (14-16, 13-17, 12-20, 20-25),
  Csarnok: Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok - 7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
12.02/03 10:30Zrínyi KETáncsics TKK76-39 (16-5,20-9,20-13,20-12)Söjtöry Tamás, Koncsek Balázs
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
12.02/03 12:00CIFA KSEMeló-Diák KK66-92 (14-20,15-25,15-21,22-26)Koncsek Balázs, Frank Bianka
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 20:00JátékvezetőkMiklósi KékRókák KE50-70 (15-12, 14-19, 7-23, 14-16)Kovács András dr., Vigh Balázs
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 16:00Szentendrei KSEEsztergomi KE U1873-70 (19-19, 15-13, 17-19, 22-19)Belák Zoltán, Hamzi Virág
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 15:20PSZSE - KisördögökBeszterce Kosárlabda Klub52-75 (13-21, 10-16, 12-19, 17-19)Gyurkovics István, Vigh Balázs
  Csarnok: Pásztói Dózsa György Általános Iskola - 3060 Pásztó Nagymező utca 36.
0.02/03 15:30Gödöllői SportklubNagymaros54-23 (14-7, 12-11, 12-0, 16-5)Kovács Róbert, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
0.02/03 17:00Ferences DSEPAFC BASKET51-72 (5-18, 14-17, 13-21, 19-16)Kovács András dr., Rab Domonkos
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/03 90:0Miklósi KékRókák KEMonor SE64-46 (18-6, 16-19, 15-12, 15-9)Belák Zoltán, Hamzi Virág
  Csarnok: Baksay Sándor Református Gimnázium - 6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.
5.02/03 10:45Monor SEPaksi Harcosok - Atomerőmű SE37-80 (12-10, 6-30, 12-20, 7-20)Belák Zoltán, Hamzi Virág
  Csarnok: Baksay Sándor Református Gimnázium - 6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.
5.02/03 12:30Paksi Harcosok - Atomerőmű SEMiklósi KékRókák KE87-95 (18-17, 28-19, 22-18, 19-41)Belák Zoltán, Hamzi Virág
  Csarnok: Baksay Sándor Református Gimnázium - 6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.
5.02/03 13:00Monor SE - Szedd ki!PAFC BASKET53-89 (14-35, 14-22, 11-18, 14-14)Krékity Kornél, Agócs Gábor
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
5.02/03 13:30Gödi SEOSE Lions U14 /C131-63 (17-19, 35-10, 36-20, 43-14)Iski Zsolt, Tanka Miklós
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
5.02/03 14:45PAFC BASKETHerceghalmi Tigrisek74-48 (12-21, 15-6, 26-9, 21-12)Krékity Kornél, Agócs Gábor
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
5.02/03 15:15OSE Lions U14 /CDMTK Haraszti Sasok79-69 (26-17, 22-22, 15-20, 16-10)Iski Zsolt, Tanka Miklós
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
5.02/03 16:30Herceghalmi TigrisekMonor SE - Szedd ki!63-38 (22-8, 11-13, 13-8, 17-9)Krékity Kornél, Agócs Gábor
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
5.02/03 17:00DMTK Haraszti SasokGödi SE35-89 (11-30, 8-12, 6-25, 10-22)Iski Zsolt, Tanka Miklós
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 10:00Pityke KSEDMTK Haraszti Sasok71-56 (13-12, 19-11, 13-14, 26-19)Krékity Kornél, Agócs Gábor
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.
0.02/03 17:30Gödöllői SportklubMiklósi KékGólyák67-58 (16-17, 12-9, 17-18, 22-14)Kovács Róbert, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 13:15Várpalota KK/BFűzfői AK48-59 (12-14,18-17,8-18,10-10)Rácz István, Prieger Mihály
  Csarnok: Gál Gyula Városi Sportcsarnok - 8100 Várpalota Fehérvári utca9.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/03 90:0BISBBULLSKondrák Mihály dr., Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/03 90:0AISBICSBVigh Balázs, Varga Dániel
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/03 10:30AISBBULLSVigh Balázs, Varga Dániel
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/03 10:30BISBICSBKondrák Mihály dr., Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/03 12:00AISBBISBVigh Balázs, Varga Dániel
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/03 12:00BULLSICSBKondrák Mihály dr., Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.