Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/02

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/02 18:00Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubBajai Bácska FKE77-71 (27-14, 16-27, 18-19, 16-11)Lengyel Ádám, Gergely Csaba
  Csarnok: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok - 3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.
17.02/02 19:00Ford Ivanics-BudafokSopron KC-Sportiskola83-66 (25-16, 23-10, 26-14, 9-26)Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint
  Csarnok: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok - 1222 Budapest Promontor utca 89/a.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 17:30Kecskeméti Kosárlabda ClubTFSE58-67 (23-19, 11-17, 14-20, 10-11)Nyilas István, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Bolyai János Gimnázium - 6000 Kecskemét Irinyi utca 49.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 18:00Széchenyi Kosárlabda Akadémia GyőrMAFC86-72 (23-20, 20-15, 22-16, 21-21)Tóth Kálmán, Magyari Tibor
  Csarnok: Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok - 9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 18:30Bajai Női Kosárlabda KlubSzegedi Kosárlabda Egylet57-74 (12-23, 15-17, 13-22, 17-12)Simon Tamás, Tóth Mihály
  Csarnok: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok - 6500 Baja Szegedi út 2.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 18:30Mezőberényi KKMEAFC II.109-91 (33-22, 20-19, 32-19, 24-31)Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
  Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
14.02/02 19:30DEAC II.Ceglédi KE86-91 (27-21, 19-29, 21-20, 19-21)Takács Zoltán, Bene Szilárd
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
14.02/02 20:00Gyulai Color KEBékéscsabai KK69-102 (13-27, 18-25, 15-25, 23-25)Kisházi Béla, Hegedűs Imre
  Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 19:00Siófoki KosársuliDunaújváros82-59 (23-6, 12-20, 28-11, 19-22)Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
  Csarnok: Krúdy Gyula Szakképző Iskola - 8600 Siófok Koch Róbert utca 8.
14.02/02 19:30Soproni Tigrisek KEPTE-PEAC70-56 (19-11, 19-15, 22-18, 10-12)Sebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
14.02/02 20:15MOGAACKozármisleny-FONTI-FIVE-Petőfi SE57-82 (19-18, 6-18, 17-22, 15-24)Tóth Kálmán, Magyari Tibor
  Csarnok: Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok - 9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/02 19:45Közgáz SC és DSK/BSZPA-Cserpes Trudi91-82 (18-23, 19-17, 25-22, 29-20)Major Ádám, Lázár Zs. György
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/02 15:30Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20Bajai Bácska FKE U20106-59 (21-19, 32-20, 31-12, 22-8)Takács Zoltán, Bene Szilárd
  Csarnok: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok - 3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/02 15:00AjkaTatai SE93-62 (15-13, 21-26, 33-8, 24-15), Fülöp András
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/02 19:15All Star BowlingBarátok65-44 (11-15,24-11,14-13,16-5)Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston
  Csarnok: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma - 9400 Sopron Ferenczy János utca 7.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/02 19:15Miskolci EgyetemClub 96 Tiszaújváros57-82 (13-25,18-10,12-18,14-29)Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
  Csarnok: Egyetemi Körcsarnok - Miskolc, Egyetem út 5, 3508
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/02 19:30FreestyleGátlástalan Tüzelők41-66 (10-8,13-24,5-17,13-17),
  Csarnok: Radnóti Miklós Gimnázium - 6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/02 19:15Lehel KosársuliSzolnoki Egyesült Királyság70-72 (24-22,22-23,13-16,11-11)Rácz Zsolt, Kovács Csaba
  Csarnok: Apponyi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bajcsy utca 1.
12.02/02 19:15Tiszakécske VSETörökszentmiklósi KSE54-74 (16-15,14-21,8-11,16-27)Farkas János, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Tiszakécske Városi Sportcsarnok - 6060 Tiszakécske Templom tér 3.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/02 19:00Táncsics TKKTüskevári SE67-88 (14-25,22-16,16-18,15-29)Söjtöry Tamás, Koncsek Balázs
  Csarnok: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium - 7400 Kaposvár Zárda utca 2.
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/02 19:15Vasi Kosár KlubCOSMOS HOME55-28 (12-9,20-6,14-5,9-8)Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
  Csarnok: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája - 9700 Szombathely Rohonci út 1.
13.02/02 20:159700.hu IngatlanirodaCVSE KSz37-53 (10-14,0-15,12-12,15-12)Esztergályos Róbert, Németh András
  Csarnok: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 9700 Szombathely Bolyai János utca 11.
12.02/02 20:45Vasvári Kosárlabda Sport EgyesületVépi Kosárlabda Csapat36-60 (11-13,5-13,16-21,4-13)Sütő Miklós, Németh Balázs
  Csarnok: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok - 9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.
13.02/02 21:15Autó Egyed HSE VasaljaBC Olad49-60 (10-15,11-8,12-22,16-15)Forrai Sámuel, Bognár Tamás
  Csarnok: Körmend Városi Sportcsarnok - 9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/02 19:00Laza CsuklóEgerszeg Air Craft49-74 (12-15,15-23,9-20,13-16)Földesi Ádám, Németh Sándor
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
12.02/02 20:15Ricsilla SportEBG SE80-57 (20-15,21-8,21-15,18-19)Németh Sándor, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
12.02/02 21:30Lenti KKKertvárosi Kommandó61-44 (18-7,15-14,11-17,17-6)Földesi Ádám, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/02 19:00NKE SEBudai XI. Öregfiúk93-67 (20-20,25-16,22-11,26-20)Gaál István, Matics Sándor
  Csarnok: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka - 1118 Budapest Mányoki út 9.
0.02/02 20:45MAFC MartosDMTK Haraszti Sasok81-69 (19-19,21-7,20-19,21-24)Goda László, Bognár Domokos
  Csarnok: Őrmezei Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
0.02/02 20:45Józsefvárosi KC/AToldy Vízivárosi Hódok92-69 (18-22,25-14,30-23,19-10)Minár László, Makay Dániel
  Csarnok: Szent Benedek Gimnázium - 1083 Budapest Práter utca 11.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/02 10:00Hernádi KA U21Nagykőrösi Sólymok KE,
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/02 19:00Gödöllői SportklubAlbertirsai SE74-68 (25-11, 13-20, 15-14, 21-23)Szájer József, Vigh Balázs
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/02 18:30Százhalombattai KSEBKGDSE84-43 (19-11, 25-5, 22-10, 18-17)Kovács András dr., Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Eötvös Lóránd Általános Iskola - 2400 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/02 16:30Szecska BikákKarcagi SE Pusztai Sasfiókák25-20 (4-5, 9-7, 5-6, 7-2)Mile Gábor, Mezei Tibor
  Csarnok: Széchenyi körút-i Általános Iskola - 5000 Szolnok Széchenyi körút 10.