Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 GYŐR  
 ZALA  
2018/04/24 18:00
Női NB I. A csoport 1-8.
 CEKK  
 DVTK  
2018/04/24 18:00
Női NB I. A csoport 1-8.
 PEAC  
 PINK  
2018/04/24 18:00
Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház
 KVÁR  
 SZEG  
2018/04/24 18:00
Férfi NB II. Közép A
 KKS  
 FSzSE  
2018/04/24 19:30
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 Újpest-MT  
2018/04/24 20:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 TFSE  
 Szeged  
2018/04/24 18:30
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 Kiss Lenke  
 MTK  
2018/04/24 19:15
Fiú egyetemi Rájátszás
 EKE Eger  
 BME-MAFC  
2018/04/24 19:30
Fiú egyetemi Rájátszás
 TFSE  
 Közgáz SC és  
2018/04/24 20:30
Leány egyetemi Rájátszás
 Közgáz SC és  
 Szombathelyi E.  
2018/04/24 18:20
Leány egyetemi Rájátszás
 BME-MAFC  
 EKE EVSI  
2018/04/24 20:15
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/04/24 18:15
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/B  
 VUKE - Veszpré.  
2018/04/24 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/04/24 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/24 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Debreceni KA/B  
2018/04/24 18:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 BEAC Farkasrét.  
2018/04/24 19:00
NB I. A, Fiú U20 - 2017/2018
 
    Legutóbb       NB I. A, Fiú U20      
23. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Egis Körmend U20 2018.04.04. szerda 83 - 85
23. forduló Atomerõmû SE U20 - JP Auto - JKSE U20 2018.04.04. szerda 106 - 60
23. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20 - MAFC U20 2018.04.04. szerda 76 - 73
23. forduló DEAC U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2018.04.04. szerda 79 - 88
23. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2018.04.04. szerda 74 - 69
23. forduló Kaposvári KK U20 - Szolnoki Olaj KK U20 2018.04.04. szerda 65 - 93
23. forduló Sopron KC U20 - Alba Fehérvár U20 2018.04.04. szerda 93 - 57

    Következik       NB I. A, Fiú U20      

Részletes műsor - NB I. A, Fiú U20Részletes műsor - NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. A, Fiú U20     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Naturtex-SZTE-Szedeák U20 26 0.90 47 21 5 2268 1852 Gy13 13-0 8-5 5-0
2.  Pécsi VSK-VEOLIA U20 26 0.90 47 21 5 2147 1767 V1 13-0 8-5 4-1
3.  Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 26 0.88 46 20 6 2334 1910 Gy1 12-1 8-5 3-2
4.  Szolnoki Olaj KK U20 26 0.83 43 17 9 2167 1749 Gy2 10-3 7-6 4-1
5.  MAFC U20 26 0.83 43 17 9 2178 1944 V1 10-3 7-6 4-1
6.  DEAC U20 26 0.79 41 15 11 2005 1868 V2 8-5 7-6 2-3
7.  Egis Körmend U20 26 0.77 40 14 12 2117 1893 Gy1 8-5 6-7 3-2
8.  Kaposvári KK U20 26 0.77 40 14 12 1991 1997 V1 8-5 6-7 1-4
9.  KTE-Duna Aszfalt U20 26 0.75 39 13 13 2161 2093 V1 9-4 4-9 2-3
10.  Sopron KC U20 26 0.73 38 12 14 1977 1856 Gy1 7-6 5-8 2-3
11.  Zalakerámia ZTE KK U20 26 0.65 34 8 18 2137 2364 Gy1 5-8 3-10 2-3
12.  Atomerőmű SE U20 26 0.60 31 5 21 1879 2263 Gy1 4-9 1-12 1-4
13.  Alba Fehérvár U20 26 0.58 30 4 22 1779 2440 V5 4-9 0-13 0-5
14.  JP Auto - JKSE U20 26 0.52 27 1 25 1430 2574 V3 1-12 0-13 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       NB I. A, Fiú U20     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. VUKCEVIC N. KTE-Duna Aszfalt U20 18 31.94
2. MÁRTON Á. Egis Körmend U20 25 25.36
3. KATONA B. MAFC U20 13 25.23
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BOGDÁN B. Kaposvári KK U20 26 8.08
2. OMENAKA G. DEAC U20 15 7.67
3. BORDÁCS G. MAFC U20 22 6.96
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAIWO S. Szolnoki Olaj KK U20 26 5.15
2. FÜLÖP B. KTE-Duna Aszfalt U20 25 4.88
3. OMENAKA G. DEAC U20 15 4.8
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. OMENAKA G. DEAC U20 15 12.47
2. BORDÁCS G. MAFC U20 22 11.68
3. BOGDÁN B. Kaposvári KK U20 26 11.46
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. OROSZI B. Egis Körmend U20 25 3.2
2. BÍRÓ L. PVSK U20 23 3.13
3. MÁRTON Á. Egis Körmend U20 25 2.92
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZIGEDI B. Jászberény U20 24 4.96
2. KOZÁK M. DEAC U20 23 4.52
3. PAPP I. Alba Fehérvár U20 17 4.29
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MELEG K. Naturtex-SZTE-Szedeák U20 13 2.15
2. TAIWO S. Szolnoki Olaj KK U20 26 2.04
3. BAGÓ M. Sopron KC U20 20 1.8
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁRTON Á. Egis Körmend U20 25 37.16
2. KATONA B. MAFC U20 13 35.85
3. VUKCEVIC N. KTE-Duna Aszfalt U20 18 35.61
Teljes lista
(minimum 13 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok