Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/19 :
 Snatts Femeni  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/19 :
 Basket Slovank.  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/19 :
 BS Riga  
 Soproni Darazs.  
2017/11/19 :
NB I. A csoport, Fiú U20 - 2015/2016
 
    Legutóbb       NB I. A, Fiú U20      

    Következik       NB I. A, Fiú U20      

Részletes műsor - NB I. A csoport, Fiú U20Részletes műsor - NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. A csoport, Fiú U20     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Falco KC Szombathely 26 0.96 50 24 2 2256 1572 V1 13-0 11-2 3-2
2.  PVSK-PANNONPOWER 26 0.92 48 22 4 2215 1626 Gy4 12-1 10-3 4-1
3.  Szolnoki Olaj KK 26 0.87 45 19 7 2090 1829 Gy5 11-2 8-5 5-0
4.  TLI-Alba Fehérvár 26 0.87 45 19 7 2176 1911 Gy2 12-1 7-6 3-2
5.  Sopron KC 26 0.81 42 16 10 2168 2121 V1 10-3 6-7 4-1
6.  Naturtex-SZTE-Szedeák 26 0.79 41 15 11 1878 1900 V4 9-4 6-7 1-4
7.  Zalakerámia ZTE KK 26 0.75 39 13 13 2222 2156 Gy1 7-6 6-7 3-2
8.  MAFC 26 0.71 37 11 15 1834 1998 Gy1 7-6 4-9 3-2
9.  Egis Körmend 26 0.69 36 10 16 1886 1946 Gy1 8-5 2-11 2-3
10.  MARSO Nyíregyháza 26 0.65 34 8 18 1774 1967 V4 5-8 3-10 1-4
11.  Kaposvári KK 26 0.65 34 8 18 1748 2001 Gy1 4-9 4-9 1-4
12.  KTE-Duna Aszfalt 26 0.65 34 8 18 1789 2133 V2 8-5 0-13 2-3
13.  Atomerőmű SE 26 0.60 31 5 21 1707 2189 V1 3-10 2-11 2-3
14.  JP-TOP COP Jászberény 26 0.58 30 4 22 1789 2183 V1 3-10 1-12 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Végeredmény       NB I. A csoport, Fiú U20     

Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság (U23-U20) 2015/2016

Bajnok: PVSK Pannonpower (Antoni Csanád, Berkics Bence, Bíró Olivér, Czukor Bence, Demeter Attila, Dragasevic Veljko, Galambos István, Kozári István, Kővágó-Laska Márk, Krnjanski Boris, Mogyorósi Bálint, Palócz Martin, Popgyákunik Balázs, Pusztai Szabolcs, Sértő Ádám, Szőts Erik - Edző: Szentendrei Áron, Juhász Olivér)

2. Falco KC Szombathely
3. Alba Fehérvár-DKKA Balogh 2000

4. MTK Törökbálint, 5. Budapesti Honvéd SE, 6. Vasas Akadémia, 7. Szolnoki Olaj KK, 8. Vásárhelyi Kosársuli

Férfi NB I. A csoport (U23-U20) 2015/2016

Bajnok: Falco KC Szombathely (Babos Zsombor, Bagó Martin, Bazsó Brúnó, Csonka Attila, Dévai Dániel, Durázi Krisztofer, Gábor Máté, Hódi Patrik, Horváth Barnabás, Horváth Mátyás, Kaczmarski Zsombor, Kiss Mihály, Kovács Bence, Kovács Benedek Balázs, Kovács Martin, Kozma Gergő, Körömi László, Laman Richárd, Lendvai Ádám, Lendvai Richárd, Németh Armand, Németh Balázs, Németh Bence Simon, Németh Bence Tamás, Oláh Dávid, Perák Denis, Rónai Kristóf, Simon Kristóf, Szabó Domokos, Szanati Gergő, Tompa Bence Gergely, Zsámár Zsolt - Edző: Váradi Attila, Kéri Péter)

2. PVSK Pannonpower
3. Szolnoki Olaj KK

4. TLI-Alba Fehérvár, 5. Sopron KC, 6. Naturtex-SZTE Szedeák, 7. Zalakerámia ZTE KK, 8. MAFC, 9. Egis Körmend, 10. Marso Nyíregyháza, 11. Kaposvári KK, 12. KTE-Duna Aszfalt, 13. Atomerőmű SE, 14. JP-TOP COP Jászberény

Férfi NB I B. keleti csoport (U23-U20) 2015/2016

Bajnok: Budapesti Honvéd SE (Bea Gergely, Fekete József, Haris Róbert, Kerpel-Fronius Gáspár, Kiss Ádám, Pálházi Richárd, Répási Richárd, Sebők Bence, Sinkovits Dániel, Szalay Ákos, Szarvas Gábor, Szepes Dávid, Szilágyi László, Szollár Gergő, Tamáskovits Medárd, Teremy Zsombor, Valerio Bonilla Ramon, Vincze Balázs, Weisz András - Edző: Mészáros István, Puskás Artúr)

2. Vásárhelyi Kosársuli
3. DEAC

4. Microsec Budafok, 5. MEAFC, 6. EKF-Eger-KOK SE, 7. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK, 8. Békési SzSK, 9. Konecranes-Salgótarjáni KSE, 10. Óbudai Kaszások (kizárva)

Férfi NB I B. nyugati csoport (U23-U20) 2015/2016

Bajnok: MTK Törökbálint (Bagi Donát, Bernacchini Dániel, Bognár Mátyás, Boinitzer Dávid, Dobos Márk, Fernengel Bálint, Folk Vilmos, Halász Benjámin Gábor, Horváth Gergely, Horváth Kristóf, Jakab Péter, Kotschy András, Major Gergely, Máriás Gergely Antal, Mészáros Bence, Mostbacher Antal, Nagy Adrián, Sterczer Péter Márk, Szántó András, Takács-Varga Bendegúz, Tóth András, Tóth Richárd - Edző: Szarvas Gábor, Bódi Ferenc)

2. Vasas Akadémia
3. Tehetséges Fiatalok Budapest

4. Bajai Bácska FKE, 5. OSE Lions, 6. SMAFC-NyME, 7. Metal-Work Bonyhádi KSE, 8. HOYA-Pannon Egyetem Veszprém, 9. PVSK-Kronosz Kiadó, 10. Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC, 11. Concordia Motax KC Pápa

    Ranglisták       NB I. A csoport, Fiú U20     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BÁN Tibor Sopron KC 18 27.28
2. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 24.42
3. KÁNTOR O. Sopron KC 19 20.74
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 39.32
2. RÉVÉSZ Á. Naturtex-SZTE-Szedeák 21 33.33
3. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 25 32.12
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 25 9.36
2. PÁPAI Máté MAFC 22 9.18
3. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 9
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 6.05
2. ZSÍROS P. Szolnoki Olaj KK 13 5.54
3. PÁPAI Máté MAFC 22 5.36
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 15.05
2. PÁPAI Máté MAFC 22 14.55
3. ZSÍROS P. Szolnoki Olaj KK 13 13.23
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 25 6
2. HEGEDÛS G. Szolnoki Olaj KK 16 5
3. KÁNTOR O. Sopron KC 19 5
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PAPP Péter Kaposvári KK 13 2.39
2. HEGEDÛS G. Szolnoki Olaj KK 16 2.38
3. MÁRTON Á. Egis Körmend 13 2.31
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 25 4.48
2. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 3.63
3. FAZEKAS C. MARSO Nyíregyháza 21 3.62
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PÁPAI Máté MAFC 22 1.59
2. KÕVÁGÓ-LASKA M. PVSK 25 1.4
3. BAGÓ M. Falco KC 21 1.29
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BÁN Tibor Sopron KC 18 37.67
2. KÁNTOR O. Sopron KC 19 37.47
3. ÉLÕ Bálint Sopron KC 19 36.05
Teljes lista
(minimum 13 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok