Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/04/22 16:30
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Szolnoki Olaj  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 BKG DSE  
2018/04/22 19:45
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC-Csepel  
2018/04/22 17:45
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép B
 GEAC-SZIE  
 Malév SC  
2018/04/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Kanizsa KK  
 Pápai KC  
2018/04/22 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Újpest-MT/B  
2018/04/22 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Szentesi KK  
2018/04/22 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA  
 PVSK - Panther.  
2018/04/22 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Atomerőmű SE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Kozármisleny S.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Keresztúri SE  
2018/04/22 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/04/22 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 BKGDSE  
2018/04/22 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/04/22 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ajka  
2018/04/22 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/22 11:45
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/04/22 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Debreceni KA/B  
2018/04/22 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/04/22 14:00
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Téti Tigrisek  
2018/04/22 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Lackneros Dara.  
2018/04/22 11:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Mórás Cápák  
2018/04/22 11:15
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Győri KC Lovag.  
2018/04/22 12:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Villámló Kovác.  
2018/04/22 12:30
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/04/22 13:30
Fiú egyetemi Kelet - 2015/2016
 
    Legutóbb       Fiú egyetemi Rájátszás      

    Következik       Fiú egyetemi Rájátszás      

Részletes műsor - Fiú egyetemi RájátszásRészletes műsor - Fiú egyetemi Nyugat
Részletes műsor - Fiú egyetemi Kelet Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Fiú egyetemi Nyugat     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  SZoESE 14 1.00 28 14 0 1151 947 Gy14 7-0 7-0 5-0
2.  Esély a Sportra Petőfi SE 14 0.89 25 11 3 1189 996 Gy1 6-1 5-2 4-1
3.  PE Veszprém KK 14 0.79 22 8 6 1160 1041 Gy3 4-3 4-3 3-2
4.  BME MAFC 14 0.79 22 8 6 1029 928 V3 5-2 3-4 2-3
5.  SMAFC 14 0.75 21 7 7 1110 1150 V1 5-2 2-5 3-2
6.  PTE-PEAC 14 0.61 17 3 11 1025 1132 V1 3-4 0-7 1-4
7.  ELTE-BEAC 14 0.61 17 3 11 956 1050 V2 3-4 0-7 1-4
8.  SZE-Győr 14 0.57 16 2 12 942 1318 Gy1 2-5 0-7 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Fiú egyetemi Kelet     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  DEAC 16 1.00 32 16 0 1822 843 Gy16 8-0 8-0 5-0
2.  TFSE 16 0.91 29 13 3 1299 928 V1 7-1 6-2 4-1
3.  EKF SE 16 0.88 28 12 4 1389 1041 Gy1 7-1 5-3 3-2
4.  NYF SE 16 0.78 25 9 7 1283 1240 Gy1 5-3 4-4 1-4
5.  Közgáz 16 0.78 25 9 7 1168 1068 Gy2 5-3 4-4 3-2
6.  MEAFC 16 0.66 21 5 11 1090 1230 V1 3-5 2-6 1-4
7.  DMSE * 16 0.63 20 5 11 1018 1201 Gy3 4-4 1-7 3-2
8.  USC Szeged 16 0.59 19 3 13 1109 1420 V7 2-6 1-7 0-5
9.  EKF SE 2 16 0.50 16 0 16 572 1779 V16 0-8 0-8 0-5
*: a DMSE csapatától 1 büntetőpont levonva

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Végeredmény           
Bajnok: DEAC (Asztalos Soma, Bajalinov Kristóf, Gál Balázs, Jávor Barna, Kiss Lajos, Lippai Szabolcs, Lőrincz Dominik, Nagy Benedek Ágoston, Nagy Botond Ágoston, Opre Roland, Patkovic Filip, Pék Dávid, Reizer Roland, Szakács Ádám, Szarka Dávid, Szendrei József, Urbán Antal - Edző: dr. Nagy Ágoston, Barna Donát)

2. EKF SE (Eger)
3. TFSE

4. Szombathelyi Egyetem SE, 5. Esély a Sportra Petőfi SE, 6. NYFSE, 7. Pannon Egyetem Veszprém KK, 8. MAFC BME, 9. Közgáz, 10. SMAFC, 11. MEAFC, 12. PTE-PEAC, 13. ELTE-BEAC, 14. Debreceni Medikus SE, 15. Széchenyi Egyetem Győr, 16. USC Szeged, 17. EKF SE II. (Eger)

    Ranglisták       Fiú egyetemi Kelet     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. OROSZ B. MEAFC 10 22.9
2. CZURA A. NYF SE 10 21.4
3. NAGY B. DEAC 14 18.64
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PATKOVIC F. DEAC 13 26.85
2. OROSZ B. MEAFC 10 25.6
3. CZURA A. NYF SE 10 24.8
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. VARGA Imre EKF SE 8 5.88
2. NAGY S. Közgáz 14 5.43
3. CSÁKVÁRI C. EKF SE 12 5.42
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JÁHNI B. USC Szeged 11 3.73
2. BÓDI Bence TFSE 12 3.67
3. KISS Lajos DEAC 10 3.4
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BÓDI Bence TFSE 12 8.67
2. JÁHNI B. USC Szeged 11 8.64
3. VARGA Imre EKF SE 8 8.13
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. NAGY B. DEAC 16 5.5
2. NAGY B. DEAC 14 4.57
3. PETRUCSIK B. TFSE 8 4.13
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. NAGY B. DEAC 16 4.06
2. NAGY B. DEAC 14 3.93
3. GÁL Balázs DEAC 15 2.47
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GYURCSÓ D. EKF SE 2 11 6.27
2. TASNÁDI B. EKF SE 2 12 6.25
3. HANZEL T. DMSE 10 5.5
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MEZEI L. DMSE 12 1.08
2. DEBRECENI D. TFSE 8 1
3. JÁHNI B. USC Szeged 11 0.64
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ORLICZKI M. MEAFC 8 37.38
2. OROSZ B. MEAFC 10 35.1
3. CZURA A. NYF SE 10 35
Teljes lista
(minimum 8 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok