Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/19 :
 Snatts Femeni  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/19 :
 Basket Slovank.  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/19 :
 BS Riga  
 Soproni Darazs.  
2017/11/19 :
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Szekszárd  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 15:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Alba Fehérvár  
2017/11/19 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 ELTE Fortis  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatai SE  
 UNI Győr  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Baja  
2017/11/19 12:00
Amatőr Női NB Zöld
 Szeged  
 BKG DSE  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2017/11/19 15:00
Amatőr Női NB Zöld
 PEAC-Pécs-Ping.  
 MTK  
2017/11/19 17:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC II.  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 ZTE  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Bikák KK U23  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/11/19 19:45
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Ziccer KS  
2017/11/19 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Darazsak Oldbo.  
2017/11/19 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC Martos  
2017/11/19 19:30
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 15:00
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 18:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Budaörsi DSE  
2017/11/19 19:00
Fiú Junior, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/19 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/11/19 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2017/11/19 18:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/19 12:00
Fiú Kadett, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/19 14:00
Fiú Kadett, Kelet
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi Kos.  
2017/11/19 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 TFSE/A  
2017/11/19 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 KKS  
 Újpest-MT/B  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Monok SE  
2017/11/19 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Várpalotai KK  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/11/19 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Százhalombatta.  
2017/11/19 16:00
Leány Junior
 PINKK Pécsi 42.  
 Zalaegerszegi  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Szolnoki MÁV S.  
2017/11/19 11:00
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Leány Kadett, Regionális
 SZPA-HSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK M  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/19 83:0
Leány Serdülő
 CEKK  
 Szentesi KK  
2017/11/19 94:5
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/A  
 Gyakorló DSE  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 BKGDSE  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 MTE 1904  
 Tapolcai Orosz.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:30
Leány Serdülő
 Atomerőmű SE  
 Gödöll?i SK  
2017/11/19 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/11/19 11:45
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 BKGDSE  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Radobasket  
 MTE 1904  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Gödöll?i SK  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 13:00
Leány Serdülő
 Gyakorló DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Tapolcai Orosz.  
 Radobasket  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 PaSa Reménység.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Békési Heppes  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Ricsilla - GFF.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Újpest-MT/A  
 Kaszások Akadé.  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 BEAC Vizslák  
 Csata Garfield  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Győri KC Vizsl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 Salgó Basket S.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Tapolcai Sárká.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Paragváris Sól.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 Hernádi Kosárl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 DKKA Nyuszik  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Viadukt SE  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Vörösmartys Zs.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 SZEDEÁK Aranys.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Vásárhelyi Kac.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 Szentesi KK  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Wild Cats  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 PAFC Basket  
 Újpest-MT/A  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 TFSE Farkasok  
 BEAC Vizslák  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 GYKSE Szekszár.  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Kalózok  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 OSE Simbák  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 Beszterce KK B.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 FTSI Batthyány.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Pákozdi Kócsag.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Zsákoló Zsiráf.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Karcagi SE Far.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Vásárhelyi Rók.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 HSA Bombázók  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA Z.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 Budafoki Bolhá.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Óbudai Reménys.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Ricsilla Hévíz.  
2017/11/19 12:20
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Szorgos Darazs.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Szerencsi VSE  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 JKSE Kosársuli.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 DKKA Tigrisek  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Ziccer Kistigr.  
2017/11/19 12:45
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Tiszai Kisvirá.  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/19 13:15
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 Malév Kobrák  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 Radobasket Bud.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 Szeged KE - Va.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Tapolcai Gazel.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 13:45
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Ziccer Pandák  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE MórMoták  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 Szeged KE - Bo.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Debreceni KA L.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/19 14:40
Kenguru Kupa
 Budafoki Bolhá.  
 Törekvés Törpi.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Budai Aranysak.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 Mez?túri Refor.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 Herceghalmi Ti.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Tatai Mosómedv.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 Debreceni KA L.  
 Debreceni KA T.  
2017/11/19 15:45
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Kanizsai Mókus.  
2017/11/19 15:50
Kenguru Kupa
 Brózik Tibor T.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Radobasket - B.  
 BKG DSE  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Szolnoki Leopá.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 16:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 BSC Bocsok  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 Karcagi SE Pus.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Pátyi SE  
 Brózik Tibor T.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Radobasket - B.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Pátyi SE  
2017/11/19 18:30
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Budafoki Békák.  
2017/11/19 18:30
NB I. B csoport, Fiú U20, Kelet - 2015/2016
 
    Legutóbb             

    Következik             

Részletes műsor - NB I. B csoport, Fiú U20, Kelet Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. B csoport, Fiú U20, Kelet     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Budapesti Honvéd SE 18 0.97 35 17 1 1690 1138 Gy1 8-1 9-0 4-1
2.  Vásárhelyi Kosársuli 18 0.92 33 15 3 1756 1387 Gy6 8-1 7-2 5-0
3.  DEAC 18 0.92 33 15 3 1499 1071 Gy8 8-1 7-2 5-0
4.  Microsec-BUDAFOK 18 0.78 28 10 8 1233 1305 V2 6-3 4-5 3-2
5.  MEAFC 18 0.69 25 7 11 1155 1265 V1 3-6 4-5 1-4
6.  EKF-Eger-KOK SE 18 0.69 25 7 11 1188 1326 Gy3 2-7 5-4 3-2
7.  Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 18 0.67 24 6 12 1145 1395 V2 3-6 3-6 2-3
8.  Békési SzSK 18 0.61 22 4 14 1253 1466 Gy1 2-7 2-7 1-4
9.  Konecranes-Salgótarjáni KSE 18 0.61 22 4 14 1030 1402 V10 2-7 2-7 0-5
10.  Óbudai Kaszások * 18 0.56 20 5 13 1094 1288 V1 4-5 1-8 2-3
*: a Óbudai Kaszások csapatától 3 büntetőpont levonva

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       NB I. B csoport, Fiú U20, Kelet     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
(minimum 9 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok