Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 Sopron KC-Spor.  
2018/02/25 14:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 SMAFC  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 Tatai SE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Női Amatőr NB I. Zöld
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 MTK  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 Szeged  
 PINKK SE  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni KA  
2018/02/25 13:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 FALCO KC Szomb.  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Alsóház, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Török Flóris  
2018/02/25 13:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Pannónia Vasas.  
 MAFC Gabányi  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Budapest Csepe.  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 10:40
Gyermek Kupa
 Radobasket-Bic.  
 BEAC Farkasrét.  
2018/02/25 10:40
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Fürge Vasas  
 Pannónia Vasas.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Budaörsi DSE  
 Vasas Bolhák  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 DMTK Haraszti  
 Török Sasok  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 SZSE Sólymok  
 Budaörsi DSE  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Kaszások Akadé.  
2018/02/25 13:30
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 DMTK Haraszti  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Bolhák  
 SZSE Sólymok  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 Budafoki Bikák.  
2018/02/25 15:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Monori SE  
 Radobasket-Érd.  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
NB I. B Piros, F U20 - 2017/2018
 
    Legutóbb       NB I. B Piros, F U20      
19. forduló Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 - Bonyhádi KSE U20 2018.02.24. szombat 111 - 47
19. forduló Nagykõrösi Sólymok KE U20 - OSE Lions U20 2018.02.24. szombat 90 - 96
19. forduló MTK Törökbálint U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2018.02.24. szombat 87 - 80
19. forduló Vásárhelyi Kosársuli U20 - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 2018.02.23. péntek 101 - 79
18. forduló Vasas Akadémia U20 - Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 2018.02.20. kedd 82 - 54
18. forduló Calle Pubfood Békés U20 - Agrofeed Széchenyi Egyetem Gyõri KC U20 2018.02.17. szombat 98 - 109
18. forduló Bonyhádi KSE U20 - Vásárhelyi Kosársuli U20 2018.02.16. péntek 59 - 88
18. forduló MEAFC U20 - MTK Törökbálint U20 2018.02.16. péntek 60 - 79
19. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Gyõri KC U20 - PVSK-Kronosz Kiadó U20 2018.02.11. vasárnap 75 - 90
18. forduló Budapesti Honvéd SE U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2018.02.10. szombat 85 - 69

    Következik       NB I. B Piros, F U20      
19. forduló Budapesti Honvéd SE U20 - Calle Pubfood Békés U20 2018.03.01. csütörtök 18:15
20. forduló OSE Lions U20 - Vásárhelyi Kosársuli U20 2018.03.02. péntek 16:30
20. forduló Bonyhádi KSE U20 - MEAFC U20 2018.03.02. péntek 17:30
20. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 - Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 2018.03.02. péntek 19:00
20. forduló Calle Pubfood Békés U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2018.03.03. szombat 19:00
20. forduló Nagykõrösi Sólymok KE U20 - Agrofeed Széchenyi Egyetem Gyõri KC U20 2018.03.03. szombat 19:00
20. forduló PVSK-Kronosz Kiadó U20 - Budapesti Honvéd SE U20 2018.03.04. vasárnap 15:00
20. forduló Vasas Akadémia U20 - MTK Törökbálint U20 2018.03.04. vasárnap 18:30
16. forduló Vasas Akadémia U20 - Nagykõrösi Sólymok KE U20 2018.03.06. kedd 18:30
17. forduló PVSK-Kronosz Kiadó U20 - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 2018.03.07. szerda 15:30

Részletes műsor - NB I. B Piros, F U20 Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. B Piros, F U20     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Budapesti Honvéd SE U20 18 1.00 36 18 0 1793 1127 Gy18 7-0 11-0 5-0
2.  MTK Törökbálint U20 18 0.92 33 15 3 1713 1255 Gy3 8-2 7-1 3-2
3.  Vasas Akadémia U20 18 0.92 33 15 3 1642 1187 Gy6 8-1 7-2 5-0
4.  Vásárhelyi Kosársuli U20 19 0.84 32 13 6 1729 1458 Gy2 8-2 5-4 3-2
5.  Nyíregyháza Blue Sharks U20 19 0.84 32 13 6 1659 1376 V2 7-2 6-4 3-2
6.  Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 18 0.78 28 10 8 1495 1317 Gy1 6-4 4-4 1-4
7.  MEAFC U20 19 0.76 29 10 9 1493 1454 V2 5-5 5-4 3-2
8.  Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 19 0.71 27 8 11 1477 1615 Gy1 5-4 3-7 2-3
9.  PVSK-Kronosz Kiadó U20 17 0.71 24 7 10 1390 1426 Gy3 3-4 4-6 3-2
10.  Calle Pubfood Békés U20 18 0.69 25 7 11 1484 1615 V1 3-7 4-4 3-2
11.  OSE Lions U20 18 0.67 24 6 12 1399 1484 Gy1 4-5 2-7 1-4
12.  Nagykőrösi Sólymok KE U20 18 0.61 22 4 14 1311 1739 V1 2-8 2-6 2-3
13.  HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 18 0.53 19 1 17 986 1576 V5 1-8 0-9 0-5
14.  Bonyhádi KSE U20 19 0.53 20 1 18 1046 1988 V9 0-9 1-9 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       NB I. B Piros, F U20     
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BÉRES N. Vásárhelyi Kosársuli U20 17 11.12
2. FEHÉR á. Nagykõrös U20 13 10.39
3. FARKAS S. Nyíregyháza U20 18 8.56
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. NAGY A. MTK Törökbálint U20 16 6.31
2. BOLDEN I. Nyíregyháza U20 12 4.42
3. TÓTH-BARANYI R. Vásárhelyi Kosársuli U20 17 4.24
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BÉRES N. Vásárhelyi Kosársuli U20 17 14.82
2. FARKAS S. Nyíregyháza U20 18 12.61
3. NAGY A. MTK Törökbálint U20 16 12.56
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALOG G. Calle Pubfood Békés U20 11 7.46
2. LAUFER G. PVSK-Kronosz U20 15 5.2
3. STEIER R. Budapesti Honvéd SE U20 15 5.07
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LAUFER G. PVSK-Kronosz U20 15 3.8
2. BÉRES N. Vásárhelyi Kosársuli U20 17 3.29
3. BUZÁS B. Tehetséges Fiatalok BP U20 17 3.24
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SIMON M. PE Veszprém U20 16 5.81
2. MAJOR M. Bonyhádi KSE U20 19 5.21
3. KOVÁCS M. Nagykõrös U20 17 4.82
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FEHÉR á. Nagykõrös U20 13 37.39
2. NAGY Csaba Calle Pubfood Békés U20 17 36.77
3. BUZÁS B. Tehetséges Fiatalok BP U20 17 36.71
Teljes lista
(minimum 10 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok