Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 Monori SE  
2016/04/30 16:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF Palota  
 Dunaharaszti  
2016/04/30 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 BKG DSE  
2016/04/30 17:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 MAFC  
2016/04/30 18:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel  
 Nagyk?rös  
2016/04/30 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Kandó FSC  
2016/05/01 17:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/01 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 MAFC BME  
2016/05/01 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 MAFC Martos  
2016/05/01 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 BKG DSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/05/01 16:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 DEAC  
 Tatabánya  
2016/05/01 17:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/05/01 13:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/05/01 13:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Kanizsa  
 DVTK  
2016/05/01 14:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Kanizsa  
 DVTK  
2016/05/01 14:00
Fiú U20 - Döntő
 Vásárhely  
 Szolnok  
2016/05/01 90:0
Fiú U20 - Döntő
 Vásárhely  
 Szolnok  
2016/05/01 90:0
Fiú U20 - Döntő
 Bp. Honvéd  
 Vasas  
2016/05/01 11:00
Fiú U20 - Döntő
 Bp. Honvéd  
 Vasas  
2016/05/01 11:00
Fiú U20 - Döntő
 Alba  
 MTK  
2016/05/01 13:00
Fiú U20 - Döntő
 Alba  
 MTK  
2016/05/01 13:00
Fiú U20 - Döntő
 Szombathely  
 PVSK  
2016/05/01 15:00
Fiú U20 - Döntő
 Szombathely  
 PVSK  
2016/05/01 15:00
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/01 14:30
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Dunaharaszti  
2016/05/02 19:10
Férfi NB II. Kö B
 Budafok  
 JKC  
2016/05/02 20:30
Amatőr Női NB I. 17-20.
 MAFC  
 Kiss Lenke  
2016/05/02 18:20
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 Kaposvár  
2016/05/03 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Szentendrei KS.  
2016/05/03 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Honvéd II.  
2016/05/03 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 BC Csepel  
2016/05/03 19:40
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Öregkaszások  
2016/05/03 20:15
Fiú kadett
 Dávid Kornél  
 ZTE KK  
2016/05/03 15:00
Férfi NB I. A csoport - 2015/2016
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért      
  Legutóbb       Férfi NB I. A csoport, Play-out      

    Következik       Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért      
Negyedd TLI-Alba Fehérvár - Kaposvári KK 2016.05.03. kedd 18:00
Negyedd Szolnoki Olaj KK - PVSK-PANNONPOWER 2016.05.04. szerda 18:00
Negyedd Atomerõmû SE - Sopron KC 2016.05.04. szerda 18:00
Negyedd Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK 2016.05.04. szerda 18:00
Negyedd Kaposvári KK - TLI-Alba Fehérvár 2016.05.06. péntek 18:00
Negyedd PVSK-PANNONPOWER - Szolnoki Olaj KK 2016.05.07. szombat 18:00
Negyedd Sopron KC - Atomerõmû SE 2016.05.07. szombat 18:00
Negyedd Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend 2016.05.07. szombat 18:00
Negyedd TLI-Alba Fehérvár - Kaposvári KK 2016.05.09. hétfõ 18:00
Negyedd Szolnoki Olaj KK - PVSK-PANNONPOWER 2016.05.10. kedd 18:00
  Következik       Férfi NB I. A csoport, Play-out      
1. forduló MAFC - MARSO Nyíregyháza 2016.04.30. szombat 18:00
2. forduló MARSO Nyíregyháza - MAFC 2016.05.04. szerda 18:30
3. forduló MAFC - MARSO Nyíregyháza 2016.05.07. szombat 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. ARészletes műsor - Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
Részletes műsor - Férfi NB I. A, Középszakasz, KözépházRészletes műsor - Férfi NB I. A, Középszakasz, Felsőház
Részletes műsor - Férfi A, Play-outRészletes műsor - Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Szolnoki Olaj KK 26 0.88 46 20 6 2101 1879 Gy1 11-2 9-4 4-1
2.  Atomerőmű SE 26 0.88 46 20 6 2194 2008 Gy2 13-0 7-6 3-2
3.  Zalakerámia ZTE KK 26 0.87 45 19 7 2075 1905 Gy1 11-2 8-5 3-2
4.  TLI-Alba Fehérvár 26 0.85 44 18 8 2365 2040 Gy2 11-2 7-6 3-2
5.  Egis Körmend 26 0.85 44 18 8 2184 1995 Gy5 10-3 8-5 5-0
6.  Sopron KC 26 0.81 42 16 10 2120 1990 V1 10-3 6-7 3-2
7.  Falco-Trend Optika KC Szombathely 26 0.75 39 13 13 2070 2078 V2 11-2 2-11 2-3
8.  Kaposvári KK 26 0.73 38 12 14 2137 2161 Gy1 9-4 3-10 1-4
9.  PVSK-PANNONPOWER 26 0.69 36 10 16 1970 2105 Gy2 7-6 3-10 3-2
10.  KTE-Duna Aszfalt 26 0.69 36 10 16 1929 2049 V2 8-5 2-11 1-4
11.  Naturtex-SZTE-Szedeák 26 0.65 34 8 18 2005 2175 V1 6-7 2-11 2-3
12.  MAFC 26 0.65 34 8 18 2108 2339 V2 4-9 4-9 2-3
13.  MARSO Nyíregyháza 26 0.60 31 5 21 1984 2266 V2 4-9 1-12 1-4
14.  JP-TOP COP Jászberény 26 0.60 31 5 21 2058 2310 V1 4-9 1-12 2-3

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Naturtex-SZTE-Szedeák 32 0.69 44 12 20 2522 2698 V1 3-0 1-2 3-2
2.  JP-TOP COP Jászberény 32 0.66 42 10 22 2628 2825 Gy5 3-0 2-1 5-0
3.  MAFC 32 0.66 42 10 22 2628 2876 Gy1 2-1 0-3 1-4
4.  MARSO Nyíregyháza 32 0.59 38 6 26 2485 2799 V2 1-2 0-3 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Sopron KC 34 0.81 55 21 13 2744 2578 Gy3 3-1 2-2 4-1
2.  Kaposvári KK 34 0.74 50 16 18 2802 2807 V1 2-2 2-2 2-3
3.  PVSK-PANNONPOWER 34 0.72 49 15 19 2543 2690 Gy4 3-1 2-2 4-1
4.  Falco-Trend Optika KC Szombathely 34 0.72 49 15 19 2656 2725 V5 2-2 0-4 0-5
5.  KTE-Duna Aszfalt 34 0.71 48 14 20 2522 2624 V3 3-1 1-3 2-3

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Szolnoki Olaj KK 34 0.87 59 25 9 2738 2473 Gy1 4-0 1-3 3-2
2.  TLI-Alba Fehérvár 34 0.84 57 23 11 3061 2676 Gy1 4-0 1-3 3-2
3.  Atomerőmű SE 34 0.84 57 23 11 2829 2673 Gy1 3-1 0-4 2-3
4.  Egis Körmend 34 0.82 56 22 12 2812 2640 V1 2-2 2-2 3-2
5.  Zalakerámia ZTE KK 34 0.82 56 22 12 2695 2581 V3 2-2 1-3 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Férfi NB I. A csoport, Play-out     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport, Play-out     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SHERMAN G. 5 Jászberény 16 19.13
2. GOVENS D. 2 Zalakerámia ZTE KK 26 18.89
3. SIHOTA R. 3-4 MAFC 19 18.53
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SHERMAN G. 5 Jászberény 16 30.06
2. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 21 29.14
3. IVOSEV T. 3-4 KTE-Duna Aszfalt 25 27.36
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 24 8
2. SIHOTA R. 3-4 MAFC 19 6.37
3. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 26 6
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 26 4.65
2. WRIGHT R. 4-5 Falco KC 25 3.4
3. SHERMAN G. 5 Jászberény 16 3.25
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 24 10.83
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 26 10.65
3. SIHOTA R. 3-4 MAFC 19 9.26
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 21 7.86
2. DUNN C. 1-2 Atomerõmû SE 24 6.17
3. SMITH M. 1 MAFC 24 5.29
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PETTY P. 1-2 Egis Körmend 14 2.43
2. TIGGS K. 3 Sopron KC 23 2.35
3. SMITH M. 1 MAFC 24 2.21
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SMITH M. 1 MAFC 24 3.29
2. DUNN C. 1-2 Atomerõmû SE 24 3.29
3. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 21 3.29
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 24 2.71
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 26 1.12
3. SPURLOCK T. 2-3 TLI-Alba Fehérvár 26 1.04
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. CIRIC A. 3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák 25 37.4
2. SIHOTA R. 3-4 MAFC 19 36.21
3. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 26 36.04
Teljes lista
(minimum 13 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok