Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Szolnoki Olaj  
2015/03/06 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Hajdúhadház  
2015/03/06 18:45
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 MEAFC  
2015/03/06 20:20
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tigris KK  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 Treff 07 SE  
2015/03/06 19:30
Férfi NB II. Ny
 FKSE Szekszárd.  
 Marcali  
2015/03/06 19:50
Férfi NB II. Kö B
 Monor  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 BLF Palota  
2015/03/06 19:15
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/06 13:00
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2015/03/06 15:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 MTK Budapest  
2015/03/06 17:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2015/03/06 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Kecskeméti KA  
 Nyírsuli Kosár.  
2015/03/06 17:30
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Szolnoki Olaj  
 ELITE Basket T.  
2015/03/06 17:00
Fiú junior - Felsőház
 Debreceni KA -.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/06 19:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Békési SzSK  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/06 20:00
Férfi NB I. A csoport - 2014/2015
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport      
25. forduló Marso Nyíregyháza KK - TLI-Alba Fehérvár 2015.03.04. szerda 80 - 76
25. forduló Atomerõmû SE - Zalakerámia ZTE KK 2015.03.04. szerda 65 - 61
25. forduló Egis Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák 2015.03.04. szerda 97 - 82
25. forduló Falco-Trend Optika KC Szombathely - Kaposvári KK 2015.03.04. szerda 83 - 97
25. forduló PVSK-PANNONPOWER - MAFC 2015.03.04. szerda 86 - 73
25. forduló FAIRIUM JKSE - KTE-Duna Aszfalt 2015.03.04. szerda 76 - 79
24. forduló Kaposvári KK - Soproni Sördögök 2015.02.28. szombat 106 - 81
24. forduló TLI-Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 2015.02.28. szombat 72 - 74
24. forduló FAIRIUM JKSE - Atomerõmû SE 2015.02.28. szombat 90 - 86
24. forduló Zalakerámia ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 2015.02.28. szombat 74 - 77

    Következik       Férfi NB I. A csoport      
26. forduló TLI-Alba Fehérvár - Falco-Trend Optika KC Szombathely 2015.03.07. szombat 18:00
26. forduló FAIRIUM JKSE - Marso Nyíregyháza KK 2015.03.07. szombat 18:00
26. forduló MAFC - Soproni Sördögök 2015.03.07. szombat 18:00
26. forduló Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 2015.03.07. szombat 18:00
26. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - PVSK-PANNONPOWER 2015.03.07. szombat 18:00
26. forduló Egis Körmend - Atomerõmû SE 2015.03.07. szombat 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Atomerőmű SE 23 0.91 42 19 4 1966 1638 Gy1 11-1 8-3 3-2
2.  KTE-Duna Aszfalt 23 0.89 41 18 5 1836 1638 Gy4 11-1 7-4 4-1
3.  Soproni Sördögök 23 0.87 40 17 6 2004 1798 V3 10-2 7-4 2-3
4.  Kaposvári KK 24 0.81 39 15 9 2052 2018 Gy4 10-2 5-7 4-1
5.  Falco-Trend Optika KC Szombathely 23 0.80 37 14 9 2030 1969 V2 9-3 5-6 2-3
6.  PVSK-PANNONPOWER 23 0.78 36 13 10 1877 1825 Gy1 8-4 5-6 2-3
7.  TLI-Alba Fehérvár 23 0.74 34 11 12 1955 1861 V2 8-3 3-9 3-2
8.  Naturtex-SZTE-Szedeák 23 0.74 34 11 12 1903 1988 V1 7-4 4-8 3-2
9.  Egis Körmend 23 0.72 33 10 13 1981 1935 Gy3 8-3 2-10 3-2
10.  Marso Nyíregyháza KK 23 0.67 31 8 15 1776 1884 Gy2 7-5 1-10 2-3
11.  FAIRIUM JKSE 23 0.65 30 7 16 1887 2084 V1 6-5 1-11 2-3
12.  Zalakerámia ZTE KK 23 0.59 27 4 19 1664 1979 V2 4-7 0-12 2-3
13.  MAFC 23 0.57 26 3 20 1694 2008 V13 3-8 0-12 0-5

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. RICHARDS R. 5 Egis Körmend 20 23.5
2. HUJDUROVIC N. 3-4 Marso NYKK 20 22.75
3. BALABAN D. 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 20.59
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HUJDUROVIC N. 3-4 Marso NYKK 20 35.55
2. RICHARDS R. 5 Egis Körmend 20 32.3
3. BALABAN D. 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 30.82
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HUNTER N. 4-5 MAFC 22 6.59
2. RAIVIO N. 1 Kaposvári KK 24 6.46
3. RICHARDS R. 5 Egis Körmend 20 6.25
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 24 4.17
2. JONES J. 4-5 Atomerõmû SE 22 3.05
3. RICHARDS R. 5 Egis Körmend 20 3
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. RICHARDS R. 5 Egis Körmend 20 9.25
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 24 8.83
3. HUNTER N. 4-5 MAFC 22 8.73
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JEREMINOV B. 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 6.68
2. HALÁSZ Á. 1 PVSK 23 5.57
3. NELSON A. 1 PVSK 23 5.22
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LEMON W. 2 Egis Körmend 12 2.67
2. KOLARIC M. 4-5 Marso NYKK 13 2.62
3. KROMAH L. 3 TLI-Alba Fehérvár 22 2.32
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LAKOSA Z. 1-2 MAFC 23 3.65
2. TOUTZIARAKIS S. 5 MAFC 17 3.65
3. LEMON W. 2 Egis Körmend 12 3.33
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOLARIC M. 4-5 Marso NYKK 13 1.62
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 24 1.25
3. HUJDUROVIC N. 3-4 Marso NYKK 20 1
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAYLOR R. 1 Marso NYKK 11 37.82
2. HUJDUROVIC N. 3-4 Marso NYKK 20 36.5
3. JEREMINOV B. 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 34.96
Teljes lista
(minimum 11 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok