Név:
E-mail:
Férfi NB I. A csoport - 2016/2017
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport      
4. forduló KTE-Duna Aszfalt - Egis Körmend 2016.12.07. szerda 78 - 75
2. forduló Vasas Budapest - Zalakerámia ZTE KK 2016.12.06. kedd 87 - 96
9. forduló KTE-Duna Aszfalt - MAFC 2016.12.04. vasárnap 77 - 69
9. forduló Atomerõmû SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 2016.12.03. szombat 79 - 72
9. forduló JP Auto - JKSE - Egis Körmend 2016.12.03. szombat 95 - 88
9. forduló Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK 2016.12.02. péntek 85 - 79
9. forduló Zalakerámia ZTE KK - Falco KC Szombathely 2016.12.02. péntek 90 - 82
9. forduló Kaposvári KK - Vasas Budapest 2016.12.01. csütörtök 94 - 82
9. forduló PVSK-PANNONPOWER - Sopron KC 2016.12.01. csütörtök 92 - 77
6. forduló Falco KC Szombathely - Egis Körmend 2016.11.29. kedd 85 - 69

    Következik       Férfi NB I. A csoport      
10. forduló Szolnoki Olaj KK - Vasas Budapest 2016.12.10. szombat 16:30
10. forduló Falco KC Szombathely - Kaposvári KK 2016.12.10. szombat 18:00
10. forduló JP Auto - JKSE - PVSK-PANNONPOWER 2016.12.10. szombat 18:00
10. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - Alba Fehérvár 2016.12.10. szombat 18:00
10. forduló Sopron KC - KTE-Duna Aszfalt 2016.12.10. szombat 18:00
10. forduló MAFC - Zalakerámia ZTE KK 2016.12.11. vasárnap 16:00
10. forduló Egis Körmend - Atomerõmû SE 2016.12.11. vasárnap 18:00
11. forduló Falco KC Szombathely - MAFC 2016.12.14. szerda 18:30
11. forduló Zalakerámia ZTE KK - Sopron KC 2016.12.16. péntek 19:00
11. forduló Atomerõmû SE - PVSK-PANNONPOWER 2016.12.17. szombat 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Alba Fehérvár 9 0.94 17 8 1 736 658 Gy5 4-0 4-1 5-0
2.  Egis Körmend 9 0.83 15 6 3 732 678 V3 4-0 2-3 2-3
3.  Zalakerámia ZTE KK 9 0.83 15 6 3 753 732 Gy3 3-2 3-1 4-1
4.  Kaposvári KK 9 0.83 15 6 3 716 713 Gy2 4-1 2-2 4-1
5.  PVSK-PANNONPOWER 8 0.81 13 5 3 658 616 Gy1 4-0 1-3 3-2
6.  Szolnoki Olaj KK 8 0.81 13 5 3 683 646 V1 4-1 1-2 2-3
7.  Naturtex-SZTE-Szedeák 7 0.79 11 4 3 577 548 V1 4-1 0-2 4-1
8.  Falco KC Szombathely 9 0.72 13 4 5 754 741 V1 4-0 0-5 2-3
9.  Sopron KC 9 0.72 13 4 5 707 695 V3 3-1 1-4 2-3
10.  JP Auto - JKSE 9 0.72 13 4 5 682 698 Gy1 1-3 3-2 2-3
11.  KTE-Duna Aszfalt 7 0.71 10 3 4 512 518 Gy2 3-2 0-2 2-3
12.  Atomerőmű SE 9 0.67 12 3 6 724 784 Gy1 3-1 0-5 2-3
13.  Vasas Budapest 9 0.56 10 1 8 726 816 V6 1-2 0-6 0-5
14.  MAFC 9 0.56 10 1 8 658 775 V4 1-3 0-5 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 8 23.13
2. VOJVODA D. 2-3 Szolnoki Olaj KK 7 21.57
3. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 21.43
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 8 32.5
2. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 9 29.89
3. VOJVODA D. 2-3 Szolnoki Olaj KK 7 27.14
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. IVOSEV T. 3-4 KTE-Duna Aszfalt 7 6.71
2. SIHOTA R. 3-4 MAFC 9 6.67
3. SZABÓ Z. 4 Zalakerámia ZTE KK 9 6.44
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SEJFIC I. 5 PVSK 8 3.25
2. POSCIC M. 5 MAFC 7 3.14
3. DRUNGILAS A. 4 Zalakerámia ZTE KK 9 3
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 9 8.78
2. SZABÓ Z. 4 Zalakerámia ZTE KK 9 8.78
3. FORTE C. 3-4 Atomerõmû SE 5 8.6
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 9 8.56
2. Boltic M. 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 7.14
3. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 9 7.11
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ARRINGTON B. 1-2 Jászberény 9 3.22
2. SMITH M. 1 MAFC 9 2.11
3. KINNEY J. 1 Szolnoki Olaj KK 5 2
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SMITH M. 1 MAFC 9 4.56
2. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 9 4.33
3. PROTIC N. 1-2 Jászberény 9 3.78
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 9 1
2. IVOSEV T. 3-4 KTE-Duna Aszfalt 7 0.86
3. TURNER R. 5 Falco KC 9 0.78
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 38.14
2. GOVENS D. 2 Falco KC 8 37.88
3. DERASIMOVIC M. 2 KTE-Duna Aszfalt 7 36.43
Teljes lista
(minimum 5 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok