Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Alba Fehérvár-.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 NYIKSE  
 Gyulai Color  
2016/02/06 11:30
Férfi NB II. Ny
 Tatai Sportegy.  
 Marcali  
2016/02/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF Palota  
 MAFC  
2016/02/06 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Kandó FSC  
2016/02/06 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/02/07 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Malév SC  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BKG DSE  
2016/02/07 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Budafok  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Tehetséges Fia.  
2016/02/07 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Szent Pál Akad.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 BC Csepel  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2016/02/07 14:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Fiú U20 NB I. B K
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 10:30
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/07 11:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Fiú kadett - Kelet
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/07 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 Szeged KE  
2016/02/06 15:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 11:30
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 15:00
Leány junior
 BEAC -Újbuda K.  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/07 15:30
Leány junior
 Miskolci VSI  
 MTK Budapest  
2016/02/07 15:45
Leány junior
 Kanizsai Vadma.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 16:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 18:30
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 11:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/06 12:45
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 17:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 18:45
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 10:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Ceglédi EKK  
 Szeged KE  
2016/02/06 83:0
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 Radobasket-Gra.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 MVSI Vadmacská.  
2016/02/06 10:00
Leány tini
 Békési SZSK  
 Szolnoki Sport.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Félegyházi TSI.  
 Ceglédi EKK  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 Mágusok Egyesü.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Pécsi VSK Kisg.  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Mágusok Egyesü.  
 Radobasket-Gra.  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Atomerőmű KSC  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Török Flóris  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Pécsi VSK Kisg.  
 Kanizsa DKK /  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Békési SZSK  
2016/02/06 14:30
Leány tini
 MTK Budapest  
 Soproni Darazs.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Ziccer Tigrise.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Zala Volán TE  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Kosárlabda Aka.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2016/02/06 16:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Török Flóris  
2016/02/06 17:00
Leány tini
 KKS  
 Tatabányai KC  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 PAFC Mennydörg.  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK SZ  
 Kisújszállási  
2016/02/07 10:30
Leány tini
 Dávid Kornél  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Mez?berényi KK.  
 BEAC - Farkasr.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 BEAC Újbuda/B  
 Beszterce KK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Bajai NKK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Gyakorlós Csib.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Atomerőmű Spor.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK T  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/02/07 12:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 BEAC - Farkasr.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/02/07 13:30
Leány tini
 Gyakorlós Csib.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Atomerőmű Spor.  
 PAFC Mennydörg.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 15:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Mez?berényi KK.  
2016/02/07 15:00
Férfi NB I. A csoport - 2015/2016
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport      
17. forduló Zalakerámia ZTE KK - PVSK-PANNONPOWER 2016.02.04. csütörtök 80 - 71
16. forduló MAFC - TLI-Alba Fehérvár 2016.01.30. szombat 84 - 108
16. forduló JP-TOP COP Jászberény - Naturtex-SZTE-Szedeák 2016.01.30. szombat 86 - 77
16. forduló Kaposvári KK - Zalakerámia ZTE KK 2016.01.30. szombat 90 - 74
16. forduló KTE-Duna Aszfalt - Egis Körmend 2016.01.30. szombat 86 - 74
16. forduló Sopron KC - Falco-Trend Optika KC Szombathely 2016.01.30. szombat 82 - 81
16. forduló PVSK-PANNONPOWER - MARSO Nyíregyháza 2016.01.30. szombat 82 - 66
16. forduló Szolnoki Olaj KK - Atomerõmû SE 2016.01.30. szombat 71 - 58
15. forduló MARSO Nyíregyháza - Kaposvári KK 2016.01.23. szombat 68 - 84
15. forduló MAFC - Zalakerámia ZTE KK 2016.01.23. szombat 82 - 85

    Következik       Férfi NB I. A csoport      
17. forduló Atomerõmû SE - Falco-Trend Optika KC Szombathely 2016.02.06. szombat 83 - 62
17. forduló MAFC - Kaposvári KK 2016.02.06. szombat 86 - 90
17. forduló Egis Körmend - JP-TOP COP Jászberény 2016.02.06. szombat 77 - 68
17. forduló MARSO Nyíregyháza - Szolnoki Olaj KK 2016.02.06. szombat 68 - 86
17. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - Sopron KC 2016.02.06. szombat 60 - 102
17. forduló TLI-Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 2016.02.06. szombat 93 - 69
18. forduló Kaposvári KK - TLI-Alba Fehérvár 2016.02.10. szerda 18:00
18. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerõmû SE 2016.02.10. szerda 18:00
18. forduló Falco-Trend Optika KC Szombathely - MARSO Nyíregyháza 2016.02.10. szerda 18:30
18. forduló JP-TOP COP Jászberény - KTE-Duna Aszfalt 2016.02.10. szerda 19:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Szolnoki Olaj KK 17 0.88 30 13 4 1419 1238 Gy2 8-1 5-3 4-1
2.  Atomerőmű SE 17 0.88 30 13 4 1460 1303 Gy1 10-0 3-4 4-1
3.  Sopron KC 17 0.85 29 12 5 1431 1303 Gy8 8-2 4-3 5-0
4.  Zalakerámia ZTE KK 17 0.85 29 12 5 1351 1291 Gy1 7-1 5-4 4-1
5.  TLI-Alba Fehérvár 16 0.84 27 11 5 1457 1237 Gy3 7-2 5-3 4-1
6.  Egis Körmend 17 0.82 28 11 6 1432 1346 Gy1 8-1 3-5 2-3
7.  Falco-Trend Optika KC Szombathely 17 0.76 26 9 8 1378 1367 V2 7-1 2-7 2-3
8.  Kaposvári KK 17 0.74 25 8 9 1381 1401 Gy3 6-3 2-6 3-2
9.  KTE-Duna Aszfalt 16 0.72 23 7 9 1157 1224 V1 5-3 2-7 2-3
10.  PVSK-PANNONPOWER 17 0.71 24 7 10 1331 1363 V1 5-3 2-7 2-3
11.  Naturtex-SZTE-Szedeák 17 0.68 23 6 11 1290 1403 V2 5-3 1-8 1-4
12.  MARSO Nyíregyháza 16 0.59 19 3 13 1200 1391 V7 2-7 1-6 0-5
13.  MAFC 16 0.59 19 3 13 1265 1473 V5 0-5 3-8 0-5
14.  JP-TOP COP Jászberény 17 0.56 19 2 15 1305 1517 V1 2-6 0-9 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 18.82
2. DERASIMOVIC M. 2 KTE-Duna Aszfalt 17 18.65
3. PULJKO H. 2 Kaposvári KK 10 18.4
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 13 30.31
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 28.35
3. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 15 28.07
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 15 8.13
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 6.47
3. BARNIES T. 4 Atomerõmû SE 17 6.12
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 4.94
2. WRIGHT R. 4-5 Falco KC 17 3.71
3. LÓRÁNT P. 4-5 TLI-Alba Fehérvár 17 3.41
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 11.41
2. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 15 10.6
3. WRIGHT R. 4-5 Falco KC 17 9.59
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 13 8.62
2. DUNN C. 1-2 Atomerõmû SE 17 6.24
3. JEREMINOV B. 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 6.08
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TIGGS K. 3 Sopron KC 15 2.53
2. WALKER W. 3 PVSK 17 2.29
3. SPURLOCK T. 2-3 TLI-Alba Fehérvár 17 2
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JEREMINOV B. 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 4.08
2. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 13 3.31
3. CHANNELS W. 1-2 Egis Körmend 17 3.24
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PANTELIC D. 5 Zalakerámia ZTE KK 15 3.07
2. SPURLOCK T. 2-3 TLI-Alba Fehérvár 17 1.24
3. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 1.24
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 17 36.71
2. UBILLA E. 1-2 Kaposvári KK 13 36.39
3. CIRIC A. 3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák 17 36.35
Teljes lista
(minimum 9 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok