Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 230 14
2. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 189 11
3. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 185 15
4. ANTUK Viktor (Tatabányai Kenguruk KC) 180 14
5. SZENTIRMAY András (Komáromi VSE Kémények) 143 12
6. RADICS Tamás György (Komáromi VSE Kémények) 141 9
7. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 118 10
8. MÉSZÁROS András (Komáromi VSE Basketbulls) 117 9
9. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 114 8
10. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 106 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 39 14
2. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 22 11
3. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 14 10
4. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 12 15
5. VARGA Tamás (Komáromi VSE Kémények) 10 8
6. CSATHÓ István (Tatai SE) 10 10
7. CSÚSZ Bence (Komáromi VSE Kémények U23) 8 6
8. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 8 8
9. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 8 10
10. HORVÁTH Gergely (Komáromi VSE Kémények) 8 10
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 17.18 11
2. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 16.43 14
3. RADICS Tamás György (Komáromi VSE Kémények) 15.67 9
4. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 14.25 8
5. MÉSZÁROS András (Komáromi VSE Basketbulls) 13 9
6. ANTUK Viktor (Tatabányai Kenguruk KC) 12.86 14
7. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 12.33 15
8. SZENTIRMAY András (Komáromi VSE Kémények) 11.92 12
9. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 11.8 10
10. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 10.6 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 2.79 14
2. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 2 11
3. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 1.4 10
4. VARGA Tamás (Komáromi VSE Kémények) 1.25 8
5. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 1 8
6. CSATHÓ István (Tatai SE) 1 10
7. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 0.8 15
8. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 0.8 10
9. HORVÁTH Gergely (Komáromi VSE Kémények) 0.8 10
10. RADICS Tamás György (Komáromi VSE Kémények) 0.78 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. RADICS Tamás György (Komáromi VSE Kémények) 6 9
2. ANTUK Viktor (Tatabányai Kenguruk KC) 5.71 14
3. MÉSZÁROS András (Komáromi VSE Basketbulls) 5.11 9
4. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 5 8
5. SZENTIRMAY András (Komáromi VSE Kémények) 4.67 12
6. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 4.64 11
7. TÖRÖK Péter (Oroszlányi SE Spartans) 4.63 8
8. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 4.2 15
9. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 4.2 10
10. CSOMÓ Zoltán (Komáromi VSE Basketbulls) 4.13 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TAR András (Komáromi VSE Basketbulls) 3.75 12
2. RÁCZ Kristóf Ákos (Tatai SE) 3.3 10
3. VIZI Balázs Péter (Komáromi VSE Basketbulls) 3.1 10
4. MÉSZÁROS András (Komáromi VSE Basketbulls) 2.67 9
5. CSÉPLÕ Zoltán (Komáromi VSE Basketbulls) 2.2 10
6. ANTUK Viktor (Tatabányai Kenguruk KC) 2.14 14
7. CSOMÓ Zoltán (Komáromi VSE Basketbulls) 2.13 8
8. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 2.07 15
9. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 2 8
10. HARTMANN Péter (Oroszlányi SE Spartans) 1.63 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 2.36 14
2. KOMONDI Zsolt (Esztergomi KKE) 2.33 9
3. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 1.91 11
4. FÜLÖP Zsolt (Komáromi VSE Kémények) 1.9 10
5. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 1.6 10
6. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 1.53 15
7. SZENTIRMAY András (Komáromi VSE Kémények) 1.33 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZENTIRMAY András (Komáromi VSE Kémények) 80% (16/20) 12
2. KLÁRIS Zoltán (Oroszlányi SE Spartans) 71.74% (33/46) 14
3. KOMONDI Zsolt (Esztergomi KKE) 70% (21/30) 9
4. FÜLÖP Zsolt (Komáromi VSE Kémények) 67.86% (19/28) 10
5. RADICS Tamás György (Komáromi VSE Kémények) 66.67% (12/18) 9
6. SZENTIRMAY Péter (Komáromi VSE Kémények) 65.63% (21/32) 11
7. ORBÁN Ágoston (Esztergomi KKE) 62.5% (10/16) 8
8. HARTMANN János (Esztergomi KKE) 61.54% (16/26) 10
9. SZEDLÁK István (Oroszlányi SE Spartans) 58.97% (23/39) 15
10. ANTUK Viktor (Tatabányai Kenguruk KC) 57.89% (11/19) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu