Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
HÍREK - Hírek - MKOSZ
Női NB I : bentmaradt a BEAC
Remekül védekezett Balogh Judit csapata

  2017. Április 23.

Az élvonalban való bentmaradás szempontjából döntő fontosságú mérkőzést játszottak a női alsóházban a Városmajorban. Az MTK remekül kezdett, de a végén a városmajori együttest a szezon során negyedszer is legyőző BEAC örülhetett - a győzelemnek és a bentmaradásnak egyaránt.

MTK Budapeat - BEAC-Újbuda 49-60 (20-14, 5-19, 8-11, 16-16)

Szédületesen kezdtek a hazaiak, akik Benczurné Turóczi Nikolett (13/6 pont - 15 mezőnykísérlet - 12 lepattanó, 4 szerzett, 6 eladott labda) és Zsovár Orsolya (13/6 pont, 7 lepattanó, 4 eladott labda, 5 gólpassz) egy-egy triplájára építve 10-2-es repülőrajttal indították az összecsapást.  Süle Krisztina (9/3 pont, 4 gólpassz) triplával fújt ébresztőt a BEAC-nak, amely fel is jött 12-10-re, de a negyed hajrájában Benczurné újabb hármast dobott, Székely-Horváth Zsuzsa (10/6 pont, 4 lepattanó, 3 szerzett labda) is betalált távolról 6 pontos hazai vezetéssel zárult a nyitó etap. A második szakasz elején Pál Szandra (9/3 pont, 3 lepattanó) büntetőire Szabó Bettina (8/6 pont, 4 eladott labda, 3 gólpassz) triplával felelt.

23-16-os MTK vezetés után azonban óriási fordulat következett, a vendégek Szabó Flóra (17 pont, 6 lepattanó) eredményességére, valamint Barnai Judit (8 pont, 19 lepattanó, 4 eladott labda, 3 gólpassz) mezőnymunkájára  építve több, mint 9 perces kosárcsendre kényszerítve a hazaiakat egy szédületes, 17-0-s  rohammal döntő csapást mértek  vendéglátóikra. 

Szünet után állandósult a 10 pont körüli BEAC-vezetés, a szakasz közepén egyszer került e lélektani határon belülre az MTK. Lényegében ugyanez a záró szakaszban is így történt, a remekül kezdő hazai együttes a csapatként jobb BEAC-cal szemben alulmaradt - a szezon során immár negyedszer, - 60-49-re győztek az egyetemiek - s ez azt jelenti, hogy a BEAC biztos, hogy bentmaradt az élvonalban.

Statisztika: http://netcasting.webpont.com/n6/?whun_plya_4



Vissza a főoldalra!


  2017. Április 23.





2017 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
1
4 hír
2
3 hír
3
2 hír
4
5
1 hír
6
3 hír
7
1 hír
8
9
3 hír
10
3 hír
11
1 hír
12
2 hír
13
1 hír
14
3 hír
15
1 hír
16
1 hír
17
1 hír
18
2 hír
19
2 hír
20
1 hír
21
1 hír
22
23
2 hír
24
3 hír
25
1 hír
26
2 hír
27
3 hír
28
2 hír
29
1 hír
30
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok