Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Alba  
2017/05/26 19:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 DEAC  
2017/05/26 17:00
Férfi NB I. B 1-8.
 NYKK  
 Győr  
2017/05/26 17:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Oroszlány  
 MEAFC  
2017/05/26 19:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Baja  
 EKE Eger KOK  
2017/05/26 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Budafok  
 Beszterce KK  
2017/05/26 18:00
Fiú kadett reg.
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2017/05/26 19:15
Fiú serdülő
 MAFC/A  
 Szombathelyi S.  
2017/05/26 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Soproni Sporti.  
2017/05/26 13:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/05/26 13:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2017/05/26 15:00
Fiú serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Pityke KSE  
2017/05/26 15:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi S.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/05/26 17:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Körmendi Törpö.  
2017/05/26 17:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Rak.  
 MAFC/A  
2017/05/26 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Egri KOK VSI  
2017/05/26 19:00
Leány kadett
 Széchenyi KA/A.  
 Soproni Darazs.  
2017/05/26 90:0
Leány kadett
 Kecskeméti KA  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/05/26 11:00
Leány kadett
 Kosárlabda Aka.  
 Csata DSE/B  
2017/05/26 13:00
Leány kadett
 Török Flóris  
 DKA - DSI  
2017/05/26 13:00
Leány kadett
 Csata DSE/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/05/26 15:00
Leány kadett
 Nyíregyházi Ko.  
 Pécsi VSK/A  
2017/05/26 15:00
Leány kadett
 KSC Szekszárd  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/26 17:00
Leány kadett
 BEAC -Újbuda K.  
 Dávid Kornél  
2017/05/26 19:00
HÍREK - Hírek - MKOSZ
Íme a női EB-re készülő keret!
Stefan Svitek kihírdette az Európa-bajnokságra készülő keretét

  2017. Április 12.
Stefan Svitek, a magyar női válogatott szövetségi kapitánya kihirdette a csehországi Európa-bajnokságra (június 16-25., Prága, Hradec Kralové) készülő keretét. Mint ismert, a Stefan Svitek és segítője, Gáll Tamás által irányított nemzeti együttes a selejtezőcsoportjából Szlovákiát megelőzve elsőként jutott ki az idei Eb-re. A keret május 14-én találkozik Székesfehérváron.

Keret:

UNIQA Sopron: Fegyverneky Zsófia (Uniqa Sopron), Határ Bernadett (Uniqa Sopron), Dubei Debóra (Uniqa Sopron), Licskai Zsófia (PEAC Pécs), Zele Dorina (PEAC Pécs), Raksányi Krisztina (PEAC Pécs), Simon Zsófia (CMB Cargo Uni Győr), Varga Zsófia (CMB Cargo Uni Győr), Horváth Bernadett (Aluinvent DVTK Miskolc), Nagy Dóra (ZTE NKK), Nagy-Bujdosó Nóra (VBW CEKK Cegléd), Medgyessy Dóra (VBW CEKK Cegléd), Katona Szidónia (VBW CEKK Cegléd), Courtney Vandersloot (Yakin Dogu Üniversiti - Törökország), Krivacsevics Tijana (Gime Universiti - Törökország), Szamosi Amadea (University of Duquesne - USA).

Tartalékok: Mansare Anna Manty (Atomerőmű KSC Szekszárd), Theodorán Alexandra (Atomerőmű KSC Szekszárd)​



Vissza a főoldalra!


  2017. Április 12.





2017 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
1
4 hír
2
3 hír
3
2 hír
4
5
1 hír
6
3 hír
7
1 hír
8
9
3 hír
10
3 hír
11
1 hír
12
2 hír
13
1 hír
14
3 hír
15
1 hír
16
1 hír
17
1 hír
18
2 hír
19
2 hír
20
1 hír
21
1 hír
22
23
2 hír
24
3 hír
25
1 hír
26
2 hír
27
3 hír
28
2 hír
29
1 hír
30
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok