Név:
E-mail:
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Szedeák / B  
2014/12/20 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Egri KOK VSI  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Veszprémi UKE  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 Budafok/B  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Szedeák / B  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Salgótarjáni  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 SZOESE-Sportis.  
2014/12/20 13:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 F?zf?i Atlétik.  
2014/12/20 13:00
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/20 13:30
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Fiú junior K
 Debreceni KA -.  
 Békési SzSK  
2014/12/20 14:30
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2014/12/20 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 MAFC  
 Kanizsa  
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Fiú junior Ny
 Kosárlabda Aka.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/20 15:00
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Hajdúhadház  
2014/12/20 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 15:30
Fiú junior Ny
 Szombathelyi K.  
 Alba Fehérvár  
2014/12/20 15:30
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Tiszaújváros  
2014/12/20 16:00
Amatőr Női NB I. K
 BEAC  
 Szeged  
2014/12/20 16:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 NyKS  
2014/12/20 16:00
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Férfi NB I. A
 NYKK  
 JKSE  
2014/12/20 17:00
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Békési SzSK  
2014/12/20 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Gödöllô  
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Férfi NB I. A
 ASE  
 Körmend  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 MAFC  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Salgótarján  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Eger  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 Kanizsa KK  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 SZPA  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 MAFC Martos  
2014/12/20 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Cegléd  
2014/12/20 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Budafok  
2014/12/20 18:30
Férfi NB II. Kö B
 ELTE-BEAC  
 BC Csepel II.  
2014/12/20 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Kandó  
 Nagyk?rös  
2014/12/20 19:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
HÍREK - Hírek - MKOSZ
U16-os Európa-bajnokság, Miskolc: Győzelem a görögök ellen
A héten már a nyolcaddöntőbe jutás a tét

  2012. Július 17.
A magyar válogatott 74-42-re győzött a görögök ellen a Miskolcon zajló U16-os A-divíziós leány Európa-bajnokságon a második csoportkörben. A mieink sikeréhez kétség sem férhetett, az első perctől fogva uraltuk a találkozót, amelyre ismét szép számmal kilátogattak a hazai szurkolók, gondoskodva a remek hangulatról.

Mészárosné Kovács Andrea csapatának legjobbja Dobos Ágnes és Horváth Bernadett lett 15-15 ponttal, de a 13 egységig jutó Dubei Debóra sem sokkal maradt el tőlük. A lányok az első csoportkörből tovább lépve jelenleg a nyolcaddöntőbe jutásért küzdenek, amihez az első négyben kell végezniük a hattagú, E-jelű csoportban.

U16-OS A-DIVÍZIÓS LEÁNY EURÓPA-BAJNOKSÁG, MISKOLC
E-CSOPORT

Magyarország-Görögország 74-42
(31-8, 11-10, 24-14, 8-10)
Miskolc, 300 néző. V: Kupatadze (grúz), Kunosic (bosnyák), Emlek (török)
Magyarország: Dubei 13/6, Weninger 4, Horváth B. 15/9, Tóth T. 5, Dobos 15. Cs: Kaposi 4, Aho 2, Kuttor 5, Wéber 1, Abaházy 2, Farkas F. 8, Gundel-Takács
Vezetőedző: Mészárosné Kovács Andrea
Görögország: Christinaki 6, Kollatou 6, Gerostergiou 2, Kitsiou 2, Karambatsa 2. Cs: Pavlopoulou 12, Polyzou 3, Kilazidou 3, Oikonomaki 2, Goula 2, Kalimeri, Fasoula 2
Vezetőedző: Evripidis Meletiadis

A MAGYAR CSAPAT TOVÁBBI PROGRAMJA
2. CSOPORTKÖR, E-CSOPORT

Július 17., 18:15: Magyarország-Oroszország
Július 18., 20:30: Magyarország-Szlovákia


Vissza a főoldalra!


  2012. Július 17.





2012 July

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
2 hír
2
2 hír
3
3 hír
4
5
2 hír
6
1 hír
7
8
3 hír
9
3 hír
10
3 hír
11
12
7 hír
13
4 hír
14
6 hír
15
1 hír
16
3 hír
17
5 hír
18
1 hír
19
4 hír
20
4 hír
21
1 hír
22
6 hír
23
1 hír
24
1 hír
25
3 hír
26
3 hír
27
3 hír
28
2 hír
29
2 hír
30
1 hír
31
2 hír
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok