Név:
E-mail:
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Szedeák / B  
2014/12/20 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Egri KOK VSI  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Veszprémi UKE  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 Budafok/B  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Szedeák / B  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 11:30
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Salgótarjáni  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 F?zf?i Atlétik.  
2014/12/20 13:00
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/20 13:30
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Fiú junior K
 Debreceni KA -.  
 Békési SzSK  
2014/12/20 14:30
Amatőr Női NB I. Ny
 MAFC  
 Kanizsa  
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 15:00
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Hajdúhadház  
2014/12/20 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 15:30
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Gödöllô  
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 Kanizsa KK  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 SZPA  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 MAFC Martos  
2014/12/20 18:00
Férfi NB II. Kö B
 ELTE-BEAC  
 BC Csepel II.  
2014/12/20 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Kandó  
 Nagyk?rös  
2014/12/20 19:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
HÍREK - Férfi





2012 January

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4 hír
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok