Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/19 :
 Snatts Femeni  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/19 :
 Basket Slovank.  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/19 :
 BS Riga  
 Soproni Darazs.  
2017/11/19 :
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Szekszárd  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 15:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Alba Fehérvár  
2017/11/19 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 ELTE Fortis  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatai SE  
 UNI Győr  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Baja  
2017/11/19 12:00
Amatőr Női NB Zöld
 Szeged  
 BKG DSE  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2017/11/19 15:00
Amatőr Női NB Zöld
 PEAC-Pécs-Ping.  
 MTK  
2017/11/19 17:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC II.  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 ZTE  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Bikák KK U23  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/11/19 19:45
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Ziccer KS  
2017/11/19 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Darazsak Oldbo.  
2017/11/19 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC Martos  
2017/11/19 19:30
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 15:00
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 18:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Budaörsi DSE  
2017/11/19 19:00
Fiú Junior, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/19 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/11/19 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2017/11/19 18:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/19 12:00
Fiú Kadett, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/19 14:00
Fiú Kadett, Kelet
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi Kos.  
2017/11/19 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 TFSE/A  
2017/11/19 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 KKS  
 Újpest-MT/B  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Monok SE  
2017/11/19 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Várpalotai KK  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/11/19 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Százhalombatta.  
2017/11/19 16:00
Leány Junior
 PINKK Pécsi 42.  
 Zalaegerszegi  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Szolnoki MÁV S.  
2017/11/19 11:00
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Leány Kadett, Regionális
 SZPA-HSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK M  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/19 83:0
Leány Serdülő
 CEKK  
 Szentesi KK  
2017/11/19 94:5
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/A  
 Gyakorló DSE  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 BKGDSE  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 MTE 1904  
 Tapolcai Orosz.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:30
Leány Serdülő
 Atomerőmű SE  
 Gödöll?i SK  
2017/11/19 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/11/19 11:45
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 BKGDSE  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Radobasket  
 MTE 1904  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Gödöll?i SK  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 13:00
Leány Serdülő
 Gyakorló DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Tapolcai Orosz.  
 Radobasket  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 PaSa Reménység.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Békési Heppes  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Ricsilla - GFF.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Újpest-MT/A  
 Kaszások Akadé.  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 BEAC Vizslák  
 Csata Garfield  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Győri KC Vizsl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 Salgó Basket S.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Tapolcai Sárká.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Paragváris Sól.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 Hernádi Kosárl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 DKKA Nyuszik  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Viadukt SE  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Vörösmartys Zs.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 SZEDEÁK Aranys.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Vásárhelyi Kac.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 Szentesi KK  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Wild Cats  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 PAFC Basket  
 Újpest-MT/A  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 TFSE Farkasok  
 BEAC Vizslák  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 GYKSE Szekszár.  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Kalózok  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 OSE Simbák  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 Beszterce KK B.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 FTSI Batthyány.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Pákozdi Kócsag.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Zsákoló Zsiráf.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Karcagi SE Far.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Vásárhelyi Rók.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 HSA Bombázók  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA Z.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 Budafoki Bolhá.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Óbudai Reménys.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Ricsilla Hévíz.  
2017/11/19 12:20
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Szorgos Darazs.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Szerencsi VSE  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 JKSE Kosársuli.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 DKKA Tigrisek  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Ziccer Kistigr.  
2017/11/19 12:45
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Tiszai Kisvirá.  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/19 13:15
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 Malév Kobrák  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 Radobasket Bud.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 Szeged KE - Va.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Tapolcai Gazel.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 13:45
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Ziccer Pandák  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE MórMoták  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 Szeged KE - Bo.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Debreceni KA L.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/19 14:40
Kenguru Kupa
 Budafoki Bolhá.  
 Törekvés Törpi.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Budai Aranysak.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 Mez?túri Refor.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 Herceghalmi Ti.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Tatai Mosómedv.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 Debreceni KA L.  
 Debreceni KA T.  
2017/11/19 15:45
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Kanizsai Mókus.  
2017/11/19 15:50
Kenguru Kupa
 Brózik Tibor T.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Radobasket - B.  
 BKG DSE  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Szolnoki Leopá.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 16:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 BSC Bocsok  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 Karcagi SE Pus.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Pátyi SE  
 Brózik Tibor T.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Radobasket - B.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Pátyi SE  
2017/11/19 18:30
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Budafoki Békák.  
2017/11/19 18:30
HÍREK - Hírek - MKOSZ
Történelmi mérkőzés Szekszárdon
Euroliga-selejtezővel kezdődik a profi szezon a hölgyeknél

  2017. Szeptember 26.
Kedden este 18 órától még mielőtt bajnoki meccsen lépne pályára, történelmi mérkőzéssel kezdi a 2017-18-as szezont a női bajnoki ezüstérmes Atomerőmű KSC Szekszárd. A tolnai megyeszékhelyen először rendeznek nemzetközi kupameccset. Az Euroliga-selejtezőn francia együttes lesz az ellenfél.

A magyar bajnoki ezüstérmes Szekszárd ellenlábasa egy jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező együttes, az előző francia bajnokság második helyezettje, a Lattes Montpellier együttese lesz. 

Szekszárdon nagy a készülődés, s ahogy tavaly a bajnoki döntő mérkőzésein, várhatóan az Euroliga-selejtezőn is fehérbe borul majd a szekszárdi csarnok, a klub honlapján arra kéri a szurkolókat, fehér felsőkben buzdítsák kedvenceiket.

Próbált nemzetközi tapasztalattal rendelkező játékosokkal erősíteni a Szekszárd. Ebből a célból került az együtteshez a szlovén irányító Teja Oblak, akinek az előző évadban Kassán közel 16 pontos átlaga volt az Európa-kupában, az Európa-bajnokságon pedig 13. Sopronból Krnjic Sara személyében szerb válogatottal Európa-bajnokságot és olimpiai bronzérmet szerző center igazolt az együtteshez, akinek társa a palánkok alatt egy WNBA-kosaras, a 22 éves, 190 centis amerikai Erica McCall, aki az Indiana Fever csapatában volt hasznos kiegészítő játékos. Az előző évadban előbb az alapszakaszt megnyerő, majd a bajnoki fináléban bravúros ezüstérmet szerző együttesből a Studer Ágnes, Theodoreán Alexandra, Maja Erkic, Gereben Lívia, Mansaré Manty mag együtt maradt, s még érkezett egy meglepetés center, Kiss Virág személyében. Ő három éve tagja volt az U17-es világbajnokság All Star csapatának, majd két évre rá önkéntes száműzetésbe vonult. Óriási tehetség, s ha fokozatosan visszanyeri pár évvel ezelőtti formáját, s fejlődni is tud, nagyon nagy hasznára lehet a Szekszárdnak.

Az ellenfél a Montpellier rutinos Európa-klasszis kosarasokkal erősített. Irányító és hátvéd poszton az olasz válogatott Goirgia Sottana mind klub-, mind válogatott szinten sok borsot tört már magyar csapatok orra alá. Talán már túl van pályája zenitjén, ám a 35 esztendős lengyel center, a WNBA-t is megjárt Ewalina Kobryn jó másfél évtizedes rutinja sokat jelenthet, és a német magasbedobó, Romy Bar aki pályafutása utóbbi éveit - leszámítva egy kassai kiérőt - a francia élvonalban töltötte. A Montpellier 7-7-tel zárta az előző évadban a csoportkör az Euroligában, csoportjában éppen lecsúszva a 4. helyről, így az Európa-kupa egyenes kieséses fázisában folytathatta,ahol meglepetésre rögtön kiesett.

Szóval kedden este Európa klasszisokat felvonultató, a nemzetközi porondon jegyzett együttes látogat történelmi mérkőzésre Szekszárdra, a női Atom első nemzetközi kupameccsére. Várhatóan a szekszárdi szurkolók, ahogy a bajnoki finálé meccsein, most is katlanhangulatot teremtenek, s hozzásegítik Studer Ágneséket egy olyan eredmény eléréséhez, hogy továbbjutási eséllyel utazhassanak majd a franciaországi visszavágóra.



Vissza a főoldalra!


  2017. Szeptember 26.





2017 Szeptember

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
1
3 hír
2
1 hír
3
1 hír
4
2 hír
5
1 hír
6
7
1 hír
8
9
10
1 hír
11
12
1 hír
13
2 hír
14
1 hír
15
2 hír
16
17
18
19
20
4 hír
21
22
1 hír
23
1 hír
24
25
3 hír
26
5 hír
27
2 hír
28
2 hír
29
4 hír
30
2 hír
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok