Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 ZTE  
2017/10/22 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 Szekszárd  
2017/10/22 17:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2017/10/22 17:00
Női NB I. A
 Sopron Basket  
 Ceglédi EKK  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Piros
 PVSK - Kronosz  
 Győr  
2017/10/22 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Baja  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 MAFC II.  
 Tiszaújváros  
2017/10/22 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 Csata DSE  
2017/10/22 17:00
Amatőr Női NB Fehér
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatai SE  
2017/10/22 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Szeged  
2017/10/22 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 PINKK SE  
2017/10/22 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 Vasas Akadémia.  
 BKG DSE  
2017/10/22 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Gyulai Color  
2017/10/22 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 DEAC II.  
2017/10/22 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Marcali  
2017/10/22 16:00
NB I. A, Fiú U20
 JKSE  
 ZTE  
2017/10/22 15:15
NB I. B Piros, F U20
 PVSK - Kronosz  
 Győr  
2017/10/22 15:00
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 Baja  
2017/10/22 20:00
Fiú Junior, Kelet
 Debreceni KA  
 Budapesti Honv.  
2017/10/22 16:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 ELITE Basket T.  
2017/10/22 16:00
Fiú Junior, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 FALCO KC Szomb.  
2017/10/22 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 OSE Lions  
2017/10/22 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 16:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Bajai Bácska  
2017/10/22 14:00
Fiú Kadett, Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/10/22 17:15
Fiú Kadett, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 AKMÉ Körmendi  
2017/10/22 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Siófoki Kosárs.  
2017/10/22 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Monok SE  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 SZEDEÁK  
 Pityke KSE  
2017/10/22 12:45
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Kanizsa KK  
2017/10/22 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ifjú Sólymok/A.  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/22 15:00
Leány Kadett, Kelet
 Csata DSE  
 DVTK Akadémia/.  
2017/10/22 12:00
Leány Kadett, Kelet
 KSC Szekszárd  
 MTK Budapest  
2017/10/22 16:00
HÍREK - Hírek - Hátország
Folytatódnak az utánpótlás bajnokságok
A leány junioroknál a csoportelsők jutottak a kiemeltek közé

  2017. Szeptember 16.
Leány kadett, fiú junior: a kiemeltek közé jutás a tét
Fiú serdülő: az elsp területi alapszakasz-forduló következik

Tovább folytatódnak az utánpótlás-bajnokságok selejtezői a hétvégén. Ezúttal a leány kadettek és a fiú juniorok lépnek parkettre. Előbbieknél a két-két ötös és négyes csoportokból az első helyezettek kerülnek be a kiemelt bajnokságba a már alanyi jogon indulást nyerő nyolc egyesület mellé (Csata DSE, Vasas Akadémia, KSC Szekszárd, Török Flóris - Törekvés SE, Széchenyi KA, DVTK Akadémia, Soproni Darazsak Akadémia és MTK Budapest).

A fiú junioroknál négy négyes csoportban zajlanak majd a küzdelmek: innen is a csoportelsők kerülnek be a kiemeltek közé, ahol 12 csapat várja már őket (Nyíregyházi Sportcentrum KA, Vasas Akadémia, Debreceni KA, Budapesti Honvéd, Kosárlabda Akadémia Pécs, FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely, Alba Fehérvár, MAFC, AKMÉ Körmendi Törpördögök, Soproni SI, Szolnoki Sportcentrum, Zalakerámia ZTE KK).

A fiú serdülőknél is megkezdődnek a mérkőzések. Itt a négy területi alapszakasz-fordulót követően alakul ki a 32 tagú főtábla mezőnye.

A részletes műsort és később az eredményeket az alábbi linkeken találják meg:

Leány kadett: http://kosarsport.hu/utanpotlas/?nat=whunu16&year=x1718
Fiú junior: http://kosarsport.hu/utanpotlas/?nat=hunu18&year=x1718
Fiú serdülő: http://kosarsport.hu/utanpotlas/?nat=hunu14&year=x1718

Leány junior: a csoportelsők jutottak a kiemeltek közé
Fiú kadett: a következő kör dönt a legjobbak közé kerülésről

A hétvégén rendezték meg a leány juniorok selejtezőjét, amelyben négy háromcsapatos csoportban csaptak össze az ellenfelek. A Szolnoki MÁV SE, a Bajai NKK, a KSC Szekszárd és a Dávid Kornél KA két-két magabiztos győzelemmel szerezte meg a csoportelsőséget, és biztosította helyét a kiemeltek közt.

A fiú kadetteknél a kétkörös selejtező első fordulójára került sor, amely még nem biztosított automatikus bejutást a kiemeltek közé, csak rangsorolt. A nyolc négycsapatos csoport mindegyikében legalább egy csapat száz pont fölé került.

A legszorosabban a C-csoportban alakultak a küzdelmek, ahol egyetlen pont döntött a csoportelsőségről, miután az egyaránt két-két győzelemmel álló Zalakerámia ZTE KK/A és a Zsíros Akadémia Kőbánya/A összecsapásán a zalaiak nyertek 76-75-re.

A részletes eredményeket az alábbi linkeken találják meg:
Fiú kadett: http://kosarsport.hu/utanpotlas/?nat=hunu16&year=x1718
Leány junior: http://kosarsport.hu/utanpotlas/?nat=whunu18&year=x1718

 



Vissza a főoldalra!


  2017. Szeptember 16.





2017 Szeptember

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
1
3 hír
2
1 hír
3
1 hír
4
2 hír
5
1 hír
6
7
1 hír
8
9
10
1 hír
11
12
1 hír
13
2 hír
14
1 hír
15
2 hír
16
17
18
19
20
4 hír
21
22
1 hír
23
1 hír
24
25
3 hír
26
5 hír
27
2 hír
28
2 hír
29
4 hír
30
2 hír
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok