Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Győr  
2018/02/24 16:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Vasas  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 MTK  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Sopron Basket  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Zala Volán  
2018/02/24 19:15
Férfi NB I. B Piros
 Bp. Honvéd  
 Békési SzSK  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 DEAC U23  
 SMAFC  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 BKG-Príma SE  
2018/02/24 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Piros
 DEAC  
 ELTE Fortis  
2018/02/24 16:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 UNI Győr  
 Tatai SE  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 MAFC  
 Szombathely  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 DEAC II.  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Dombóvár  
2018/02/24 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Kozármisleny-F.  
2018/02/24 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Bikák KK U23  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 FSzSE  
2018/02/24 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Szentendrei KS.  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 MAFC Martos  
2018/02/24 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 19:00
NB I. B Piros, F U20
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Alsóház, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 PVSK-Panthers  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2018/02/24 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 14:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/24 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Budapest Csepe.  
2018/02/24 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 13:45
Fiú Kadett, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Dunaújvárosi  
2018/02/24 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tapolcai Sasok  
 Várpalotai KK  
2018/02/24 18:00
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 MAFC/A  
2018/02/24 11:15
Fiú Serdülő
 Körmendi Törpö.  
 OSE Lions/A  
2018/02/24 15:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/24 17:15
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Gyakorló DSE  
2018/02/24 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 Tatabányai KC  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Monori SE  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Ajka  
 Parthus KSZ  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/02/24 13:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Debreceni KA/B  
2018/02/24 15:15
Gyermek Kupa
 MTK Budapest  
 Budapest Blaze.  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 KASI/C  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 FKE K?rösi  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Csikók.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA - GFF.  
 Szentesi KK le.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Sportiskolás S.  
 Harcos Sólyomf.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 HSE  
 Keresztúri Méh.  
2018/02/24 92:0
Gyermek Kupa
 Mez?berényi KK.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Szeged KE-Gaze.  
 Vásárhelyi Kis.  
2018/02/24 94:5
Gyermek Kupa
 Óbudai Reménys.  
 MTK Budapest  
2018/02/24 95:0
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Atom City-Atom.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Békési Gladiát.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/A  
 MEAFC Basket B.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/L.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Marcali Szürke.  
 FAK Balatoni P.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Tatai Zsiványo.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Szekszárdi Kar.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 NYKK Eötvös  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 DIFE KK Sasfió.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Hajdúhadházi  
 BKGDSE-Hajdúsz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 OSE Oroszlánok.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kövesdi Oroszl.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 MEAFC Vidrák  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ede.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Városgazda UP  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 10:20
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Gyulai Vidrák  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK le.  
 Békési Heppes  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Harcos Sólyomf.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 SZPA-HSE  
 HSE  
2018/02/24 10:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Kis.  
 Karcagi SE Far.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Tapolcai Párdu.  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Budapest Blaze.  
 Óbudai Reménys.  
2018/02/24 11:10
Gyermek Kupa
 FAK Balatoni P.  
 Várpalotai Sár.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Párduc.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Atom City-Atom.  
 PVSK Panthers  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai NKK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Szerencs VSE  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 Debreceni KA/L.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Tatai Zsiványo.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 BC Rookies Ora.  
 BCM Olimpia Ba.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Kövesdi Oroszl.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Fürge Gyik DSE.  
 Beszterce KK  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 FKE K?rösi  
 Városgazda UP  
2018/02/24 11:40
Gyermek Kupa
 Gyulai Vidrák  
 SZEDEÁK Csikók.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Heppes  
 RICSILLA - GFF.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Szentesi KK fi.  
 HSA Párducok  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Sportiskolás S.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Ajka  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Szeged KE-Gaze.  
2018/02/24 12:15
Gyermek Kupa
 PLCSE PAFC  
 Százhalombatta.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Párdu.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 JKC  
 Török Sasmadar.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 DKKA Darazsak  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Basket B.  
 Szerencs VSE  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Párduc.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 OSE Oroszlánok.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Vidrák  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sasok  
 Bajai Bácska  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 HSA Párducok  
 Szeged KE Madá.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Fiú  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Teská.  
 Celldömölki Gó.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 BLF Palota/B  
 PLCSE PAFC  
2018/02/24 13:50
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 14:00
Gyermek Kupa
 Malév Zsiráfok.  
 JKC  
2018/02/24 14:20
Gyermek Kupa
 Velencei Gézen.  
 Kozármisleny S.  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 KASI/A  
 Dombóvári KS  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Amazonok  
 Csata Csillago.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Cáp.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Várpalotai Gep.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Szeged KE Madá.  
 Szentesi KK fi.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pityke Fiú  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Százhalombatta.  
 BLF Palota/B  
2018/02/24 15:10
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Tigri.  
2018/02/24 15:30
Gyermek Kupa
 Török Sasmadar.  
 Malév Zsiráfok.  
2018/02/24 15:40
Gyermek Kupa
 BLF-Palota/A  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 KKS-Tigers  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Kozármisleny S.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Monok SE  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 DKKA Titánok  
2018/02/24 16:15
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Amazonok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Cáp.  
 SZEDEÁK Sasok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 FTSI Fiú  
 Pityke Fiú  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 17:00
Gyermek Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 BLF-Palota/A  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 TFSE  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 Velencei Gézen.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 DKKA Titánok  
 Várpalotai Gep.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 Monok SE  
 KASI/A  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Herceghalmi Ti.  
2018/02/24 18:40
Gyermek Kupa
 KKS-Tigers  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 18:40
HÍREK - Hírek - MKOSZ
Újra pályára lépett az Eb-re készülő női válogatott
Remek meccsen kétpontos vereség a szlovén csapattól

  2017. Május 19.

Második felkészülési meccsét is elveszítette - a két meghatározó irányítóját, Vanderslootot és Medgyessyt nélkülöző - az Európa-bajnokságra készülő női válogatottunk a szlovénok ellen. Ezúttal - támadásban - sokkal jobban teljesített a tartalékos válogatott, mint csütörtökön, volt tartása, de a mérkőzés nagy részében ellenfele, s az eredmény után futva végül - egy, a felkészülést remekül szolgáló. jó mérkőzésen - alulmaradt.

Magyarország-Szlovénia 79-81  (12-15, 25-25, 19-23, 23-18)

Előző napi győzelme után a második összecsapáson is a szlovén együttes kezdett jobban, 10-5-re ellépett lányainktól. A folytatásban Zele Dornia 2+1-es játékával, valamint Határ Bernadett eredményes, jó játékával felzárkózott Stefan Svitek együttese. 

Határ és válogatottunk lendületben maradt a második szakasz elején, s egy 8-2-vel indítva a negyedet 3 pontos előnnyé alakította az első negyed végére összeszedett ugyanekkora hátrányt. Ekkor azonban a szlovénok két triplára építve egy 10-0-s rohammal nemcsak visszaszerezték a vezetést, el is léptek. Licskai Zsófia triplája indította el az újabb felzárkózás útján válogatottunkat, Nagy Dóra és Szamosi Amadea is eredményes volt. Egy 9-4-es részhajrával 2 pontra feljött nemzeti együttesünk, majd a félidő végén váltva estek a kosarak, Fegyverneky Zsófia révén tartottuk a lépést ellenfelünkkel. 

Térfélcsere után is váltva születtek a találatok, Nagy Dóra triplájával próbáltunk tapadni Szlovénia legjobbjaira, majd Katona Szidónia hármasával a szakasz közepén sikerült átvenni a vezetést.  Lányaink elkapták a fonalat, Nagy-Bujdosó Nóra is beemelt egy hárompontos kosarat. Bár eredményesen támadtak lányaink, az látszott, hogy a védekezésen van még mit csiszolni, de hát éppen a hibák feltárására jók a felkészülési mérkőzések, meg aztán tartalékos nemzeti csapatunk rendelkezésre álló játékosai csupán pár napja készülnek együtt - az lenne a meglepő, ha minden jól működne. A jó dobóformát mutató, sok támadását eredményesen befejező szlovén csapat 7 ponttal vezetett a záró etap előtt.  

Ennek elején Varga Zsófia és Zele talált be, de ellenfelünknek mindenre volt válasza. Kettejük révén válogatottunk a lépést, ellenfelünk viszont a szűk, 3-5 pontos előnyét tartotta. A hajrában Nagy-Bujdosó hármasával 2 pontra zárkóztunk fel, s az utolsó percben Nagy büntetőivel egyenlítettünk, de ellenfelünknek még erre is volt egy válasza, így színvonalas mérkőzésen, az előző napihoz képest támadásban sokkal többet nyújtva szoros mérkőzésen 2 ponttal kapott ki nemzeti csapatunk, amelyben szinte minden játékosának bőven adott lehetőséget Svitek. 

Magyarország: NAGY D. 11/3, FEGYVERNEKY 9/3, Raksányi 8, NAGY-BUJDOSÓ 16/12, Krivacsevics 1, Cs.: ZELE 7, Simon 3/3, Horváth B., Varga Zs. 6, Szamosi 2, Licskai 3/3, HATÁR 10, Dubei. 

Statisztika: http://netcasting.webpont.com/n6/?vyj1mxa7


Vissza a főoldalra!


  2017. Május 19.





2017 Május

h.k.s.c.p.s.v.
1
3 hír
2
4 hír
3
1 hír
4
4 hír
5
6
7
1 hír
8
1 hír
9
4 hír
10
3 hír
11
1 hír
12
2 hír
13
3 hír
14
1 hír
15
16
1 hír
17
2 hír
18
2 hír
19
4 hír
20
2 hír
21
1 hír
22
23
2 hír
24
6 hír
25
2 hír
26
3 hír
27
3 hír
28
1 hír
29
30
2 hír
31
 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok