Név:
E-mail:
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 ZTE NKK  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 BEAC  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 PINKK-Pécsi 42.  
 MTK  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 PEAC-Pécs  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Győr  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 EKE Eger KOK  
 Bp. Honvéd  
2017/03/25 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Vásárhely  
2017/03/25 16:30
Férfi NB I. B K.
 Beszterce KK  
 DEAC  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC  
 Békési SzSK  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagykőrös  
 MEAFC  
2017/03/25 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Oroszlány  
2017/03/25 18:30
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 DKA-DEAC  
2017/03/25 13:30
Férfi NB II. K
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2017/03/25 18:00
Férfi NB II. K
 Mezőberényi KK.  
 Ceglédi KE  
2017/03/25 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF KK  
 Közgáz SC és  
2017/03/25 17:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC  
 Darazsak Oldbo.  
2017/03/25 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Kiss Lenke  
2017/03/25 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 BKG DSE  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B K
 Salgótarján  
 DEAC  
2017/03/25 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagykőrös  
 MEAFC  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Oroszlány  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B K
 EKF-Eger-KOK S.  
 Bp. Honvéd  
2017/03/25 18:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Vásárhely  
2017/03/25 19:00
Fiú kadett - Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 Szombathelyi S.  
2017/03/25 14:30
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Nyírsuli Kosár.  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/25 12:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Kaposvári KK  
2017/03/25 15:00
Fiú kadett reg.
 Hajdúhadházi  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/03/25 10:00
Fiú kadett reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 Hajdúhadházi  
2017/03/25 12:00
Fiú kadett reg.
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK - Panther.  
2017/03/25 13:30
Fiú kadett reg.
 Marcali VSZSE  
 Dunaújvárosi  
2017/03/25 14:00
Fiú kadett reg.
 Budaörsi DSE  
 Zsíros Akadémi.  
2017/03/25 15:00
Leány kad. Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/25 16:00
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/25 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 10:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 KSC Szekszárd  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Pécsi VSK  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Török Flóris  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Dávid Kornél  
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 12:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 Kanizsa DKK /  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/25 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 13:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 UNI Győr - Szé.  
2017/03/25 16:00
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Csata DSE  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Zsíros Akadémi.  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 KSC Szekszárd  
2017/03/25 17:45
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Pécsi VSK  
2017/03/25 18:45
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kanizsa DKK /  
2017/03/25 18:45
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 Dávid Kornél  
2017/03/25 18:45
HÍREK - Hírek - Válogatott
U16 Fiú válogatott (2000) - 2016/2017
  2016. Május 18.
Szakmai stáb:

Csapatvezető: Halm Rolland
Vezetőedző: Váradi Attila
Edző: Peresztegi-Nagy Ákos
Edző: Hencsey Tamás
Gyúró: Tanai Zoltán
Technikai vezető: Horváth Orsolya

A válogatott felkészülési programja:

2016. június 27-július 2. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. július 4-9. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. július 8-9. Felkészülési mérkőzés az ukrán válogatott ellen (Székesfehérvár)
2016.július 11-15. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. július 15-17. Felkészülési mérkőzések  (Szlovénia)
2016.július 19-24. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. július 21-22. Felkészülési mérkőzés a szlovén válogatott ellen (Székesfehérvár)
2016. július 26-28. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. július 28-30. Felkészülési mérkőzések (Cseh Köztársaság, Brno)
2016. augusztus 1-4. Edzőtábor (Székesfehérvár)
2016. augusztus 4-6. Felkészülési mékrőzések (Szerbia)
2016. augusztus 8-9. Edzőtábor (Sopron)
2016. augusztus 11-20. Európa-bajnokság B Dívizió (Bulgária Szófia)            

A válogatott tagjai:

DANCSECS András - 2000.02.14. - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
FARK Áron - 2000.01.20. - Szolnoki Sportcentrum
FAZEKAS Máté - 2000.01.19. - Sportliche Leitung Ratiopharm Akademie
GARAMVÖLGYI Dániel  - 2000.05.16. - Vasas SC
KALMÁR Viktor - 2000.01.13. - Atomerőmű SE
KELEMFÖLDI Domokos - 2000.05.07. - Vasas Akadémia
KOVÁCS Bálint - 2000.02.22. - Szolnoki Sportiskola
MARTINEZ Ralf  - 2000.10.16. - Bp. Honvéd SE
MELEG Gergő - 2000.01.28. - SZEDEÁK
ORGONA Gergő - 2000.08.13. - Szentesi KK
PÁLINKÁS Tibor - 2000.06.20. - Mercedes KA
PÁVAY Kornél - 2000.03.19. - Dávid Kornél KA
POLSTER Attila - 2000.08.17. - ZTE KK
SITKU Márton  - 2000.08.29. - Nyíregyházi KK
SOMOGYI Ádám - 2000.06.30. - Vasas Akadémia
SZENTIRMAI Ákos - 2000.07.06. - Bp. Honvéd SE
TAKÁCS Martin - 2000.09.07. - Dávid Kornél KA
TAKÁCS Milán  - 2000.09.07. - Dávid Kornél KA
TÓTH Bence - 2000.02.12. - DKA-DSI
VARGA Ákos - 2000.07.24. - SZTE-SZEDEÁK


Vissza a főoldalra!


  2016. Május 18.





2016 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
2 hír
2
3
2 hír
4
3 hír
5
1 hír
6
4 hír
7
2 hír
8
2 hír
9
1 hír
10
3 hír
11
12
1 hír
13
2 hír
14
15
2 hír
16
17
2 hír
18
4 hír
19
1 hír
20
21
5 hír
22
2 hír
23
24
8 hír
25
2 hír
26
3 hír
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
1 hír
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok