Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Szolnoki Olaj  
2015/03/06 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Hajdúhadház  
2015/03/06 18:45
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 MEAFC  
2015/03/06 20:20
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tigris KK  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 Treff 07 SE  
2015/03/06 19:30
Férfi NB II. Ny
 FKSE Szekszárd.  
 Marcali  
2015/03/06 19:50
Férfi NB II. Kö B
 Monor  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 BLF Palota  
2015/03/06 19:15
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/06 13:00
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2015/03/06 15:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 MTK Budapest  
2015/03/06 17:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2015/03/06 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Kecskeméti KA  
 Nyírsuli Kosár.  
2015/03/06 17:30
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Szolnoki Olaj  
 ELITE Basket T.  
2015/03/06 17:00
Fiú junior - Felsőház
 Debreceni KA -.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/06 19:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Békési SzSK  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/06 20:00
HÍREK - Hírek - MKOSZ
PÁLYÁZAT
Remek lehetőség a női szakág utánpótlásában dolgozó edzők számára

  2012. Július 12.
Az MKOSZ pályázatot ír ki a női szakág utánpótlásában dolgozó edzők részére az U16-os miskolci (július 21-22.) és az U20-as debreceni (augusztus 25-26.) „A” divíziós Európa-bajnokságok edzőtovábbképzőin való ingyenes részvételre. A pályázat célja az utánpótlásedzők szakmai fejlődésének elősegítése, a továbbképzés folyamatos biztosítása. A sikeresen pályázó edzők a későbbiekben további programokon vesznek részt mentoredzők irányításával és feladatokat kaphatnak a női utánpótlás-válogatottak mellet.

A pályázaton nyertes 4 edző számára a két edzőtovábbképző 3 napos lesz, melynek során különböző, az EB-hez kapcsolódó feladatokat kapnak. A teljes költséget (szállás, étkezés) az MKOSZ állja.

Pályázati feltételek:
-    a szakmában edzőként eltöltött legfeljebb 5 év
-    legalább középfokú edzői képesítés (OKJ sportedző)
-    angol nyelvtudás (nem nyelvvizsga!)
-    részvétel mindkét továbbképzésen

Előny:
-    NBI/A csoportos játékosmúlt
-    szakedzői diploma
-    folyamatban lévő szakedzői tanulmányok
-    hajlandóság a szakedzői diploma megszerzésére

A pályázatokat július 15-ig kell benyújtani elektronikusan az mkosz@hunbasket.hu email címre.


Vissza a főoldalra!


  2012. Július 12.





2012 Július

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
2 hír
2
2 hír
3
3 hír
4
5
2 hír
6
1 hír
7
8
3 hír
9
3 hír
10
3 hír
11
12
7 hír
13
4 hír
14
6 hír
15
1 hír
16
3 hír
17
5 hír
18
1 hír
19
4 hír
20
4 hír
21
1 hír
22
6 hír
23
1 hír
24
1 hír
25
3 hír
26
3 hír
27
3 hír
28
2 hír
29
2 hír
30
1 hír
31
2 hír
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok