Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2016/09/29 18:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Beszterce KK  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 MAFC  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 19:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Aluinvent DVTK.  
2016/09/30 19:30
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/09/30 17:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 16:30
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Salgótarján  
2016/09/30 20:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Szeged  
2016/10/01 13:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Kecskemét  
2016/10/01 15:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 13:30
Fiú U20 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 19:15
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Soproni Tigris.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
HÍREK - Hírek - Válogatott
U18 Leány Válogatott /1994/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
Szakmai stáb:

Vezetőedző: Dokic Zeljko
Edző: Konta Gyula
Gyúró: Berta Ferenc
Technikai vezető: Koronics András

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012.április 27-május 1. Edzőtábor (Győr)
2012. június 1-3. Edzőtábor (Pécs)
2012. június 18-30. Edzőtábor (Pécs)
2012. június 28-30. Felkészülés mérkőzések a szlovén válogatott ellen
2012. július 2-8. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 7-8. Felkészülés mérkőzések az angol válogatott ellen
2012. július 9-14. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 14-15. Felkészülési mérkőzések a horvát válogatott ellen
2012. július 17-22. Edzőtábor (Pécs)
2012. július 19-20. Felkészülési mérkőzések a horvát válogatott ellen
2012. július 23-24. Edzőtábor (Budapest)
2012. július 26-augusztus 5. B divíziós Európa-bajnokság B divízió (Macedónia, Strumica)


Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok