Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 NKE-KTK DSE  
2015/03/05 20:00
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Malév  
2015/03/05 20:40
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 17:00
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/05 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/05 17:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kaposvári KK  
2015/03/05 17:00
HÍREK - Hírek - MKOSZ
FÉRFI MAGYAR KUPA: Szolnok-Atomerőmű döntő a Tiszaligeti Sportcsarnokban
Hazai pályán védheti meg címét az Olaj

  2012. Április 9.
Remek mérkőzéseket hozott Húsvét vasárnapján a Férfi Magyar Kupa Négyes Döntő két elődöntője Szolnokon. A címvédő hazaiak egy gólzáporosnak indult meccsen a második félidőben fordították végérvényesen a javukra a Körmend elleni összecsapást.
A nap második elődüntőjáben az Atomerőmű az utolsó percig vezetett az Albacomp ellen, a végjátékban fordított a fehérvári gárda, ám Lorenzo Williams büntetőivel végül a paksiak jutottak be a hétfő esti döntőbe.

FÉRFI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐK

SZOLNOKI OLAJ KK–FORTRESS LAMI-VÉD KÖRMEND 88–76 (24–25, 23–25, 18–14, 23–12)
Vezette: Földházi, Ádám J., Balog Gy.
SZOLNOK: Trotter 12/6, Mills 22/6, Horváth Á. 9/3, Nikolov 9/3, Báder 19 Csere: Fodor M. 5/3, Trepák 4, Gay 6/6, Soós G. 2, Grebenár
Vezetőedző: Pór Péter
KÖRMEND: English 12/3, Fodor G. 9/3, Németh I. 12/6, Bell 12/6, Townes 13/3 Csere: Mladenovics, Eilingsfeld 7, Ferencz Cs. 8, Cseh Gy., Ruják 3/3
Vezetőedző: Zoran Martic

ATOMERŐMŰ SE–ALBACOMP-FEHÉRVÁR 82–81
(27–17, 19–19, 16–20, 20–25)
Vezette: Valovics, Kapitány, Farkas G.
PAKS: L. Williams 15/3, N. Williams 9/3, Vojvoda 18/12, Morgen 7/3, Tóth Á. 3 Csere: Frost 10, Kovács Ákos 4, Kámán 11/9, Körtélyesi 5
Vezetőedző: Enrique Gutiérrez Garcia
ALBACOMP: Simon B. 16, El-Amin 26/12, Hollis 18, Keller Á. 3, Chism 8/3 Csere: Heindlein 4, Supola 2, Bódi 4, Juhos
Vezetőedző: Dzunics Braniszlav

Hétfői program:

16:00    Fortress-Lami Véd Körmend – Albacomp Fehérvár    TV: DIGI Sport

18:30    Szolnoki Olaj KK – Atomerőmű SE                 TV: DIGI Sport

A hölgyeknél a Sopron már a döntőben van, ám a másik ágon szükség lesz a mindent eldöntő harmadik mérkőzésre, mivel a Pécs hazai pályán egyenlített a Győr ellen.
A BSE ellenfele a 9. helyért a DKSK lesz, miután a diósgyőriek másodszor is legyőzték a BEAC-ot. Az egyetemisták a kiesés elkerüléséért a Cegléddel csapnak össze.

NŐI KOSÁRLABDA NB I, ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS  

PÉCS 2010–UNI SEAT GYŐR 72–67
(9–19, 19–10, 19–15, 25–23)
Vezette: Cziffra, Hegedűs T., Király
PÉCS: Raksányi 15, Sarok 2, Quigley 30/9, Horváth L., Murphy 11 Csere: Török Sz. 4, Laczi 5, Szamosi 5, Pénzes
Vezetőedző: Zseljko Djokics
GYŐR: Ciglar 25/12, Simon Zs., Rasheed 11/9, Bujdosó 13/3, Hollingsworth 6 Csere: Vincze 5, Laklóth 4, Semsei, Őri Gy., Nagy D. 3
Vezetőedző: Fűzy Ákos
Kipontozódott: Török Sz. (38. p.), Őri Gy. (39. p.), Rasheed (40. p.), Simon Zs. (40. p.)

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–1

A 9–12. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS

DKSK-Misi–ELTE-BEAC Újbuda 76–70
(18–15, 17–23, 17–18, 24–14)
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1 a DKSK javára


Vissza a főoldalra!


  2012. Április 9.





2012 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
3 hír
2
3
1 hír
4
1 hír
5
3 hír
6
1 hír
7
2 hír
8
9
1 hír
10
1 hír
11
12
6 hír
13
2 hír
14
1 hír
15
16
2 hír
17
7 hír
18
3 hír
19
2 hír
20
5 hír
21
1 hír
22
2 hír
23
1 hír
24
4 hír
25
1 hír
26
2 hír
27
2 hír
28
1 hír
29
3 hír
30
1 hír
 
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok