Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 HKK-Bikák  
2016/05/05 20:45
Amatőr Női NB I. 9-16.
 NKE KTK-DSE  
 Szombathely  
2016/05/05 19:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 NKE KTK-DSE  
 Szombathely  
2016/05/05 19:30
Leány tini
 Török Flóris  
 Soproni Darazs.  
2016/05/05 19:30
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/05/05 19:30
Férfi NB I. A, 1-8.
 Kaposvár  
 Alba  
2016/05/06 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 Oroszlány  
2016/05/06 17:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Baja  
 MEAFC  
2016/05/06 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Vásárhely  
 Bp. Honvéd  
2016/05/06 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2016/05/06 17:45
Férfi NB I. B 17-24.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2016/05/06 17:45
Férfi NB II. Kö A
 TFSE  
 Közgáz/B  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 MAFC  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Budafok  
2016/05/06 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 Budaörsi DSE  
2016/05/06 19:30
Amatőr Női NB I. 17-20.
 Tata  
 Szolnok  
2016/05/06 17:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 DVTK  
2016/05/06 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 DVTK  
2016/05/06 18:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű KSC  
2016/05/06 90:0
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/06 90:0
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Pécsi VSK  
2016/05/06 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/06 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Török Flóris  
2016/05/06 13:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Szolnoki Sport.  
2016/05/06 13:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Bajai NKK  
2016/05/06 15:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 MTK Budapest  
2016/05/06 15:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/06 17:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/06 17:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Csata DSE  
2016/05/06 19:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/06 19:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 11:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 16:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 17:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
HÍREK - Hírek - MKOSZ
OJB: a PVSK a bajnok
A pécsiek győzelmével ért véget a junior leány bajnokság

  2012. Április 1.
A teltház előtt megrendezett mérkőzésen jobban kezdett a soproni csapat, az első negyed végére nyolc pontos előnyt harcoltak ki. A PVSK azonban gyorsan váltott, agresszívabbá tette a védekezését, aminek meg is lett a gyümölcse, a nagyszünetre már 10 pontos vezetéssel mehettek a leányok.  A folytatásban még tovább nőtt a különbség a két csapat között, és hiába küzdöttek lelkesen a soproniak, a győztes végül a Szamosi Amadea (27 pont, 14 lepattanó) vezette pécsi csapat lett (77-64).
A bronzérem a rutinjának, és a jobb első félidei teljesítményének köszönhetően a Ferencvárosé lett a Vasas ellenében (57-50).

A bajnokság végeredménye:

1. PVSK


2. Soproni Darazsak


3. FTC


4. Vasas Basket


5. Atomerőmű KSC Szekszárd


6. Szolnoki VSI


7. Csata DSE


8. Nyíregyházi Főiskola SE NyKS

All-Star csapat
1. poszt – Szabó Dóra (Szolnoki VSI)

2. poszt – Szabó Fanni (Soproni Darazsak)

3. poszt - Balla Dorottya (PVSK)

4. poszt Hegedűs Janka (Vasas-Basket)

5. poszt – Szamosi Amadea (PVSK)




Vissza a főoldalra!


  2012. Április 1.





2012 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
3 hír
2
3
1 hír
4
1 hír
5
3 hír
6
1 hír
7
2 hír
8
9
1 hír
10
1 hír
11
12
6 hír
13
2 hír
14
1 hír
15
16
2 hír
17
7 hír
18
3 hír
19
2 hír
20
5 hír
21
1 hír
22
2 hír
23
1 hír
24
4 hír
25
1 hír
26
2 hír
27
2 hír
28
1 hír
29
3 hír
30
1 hír
 
 
 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok