Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 PINK  
 PEAC  
2018/04/21 19:30
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BKG  
 SOP  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SALG  
 MAFC  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
 JKSE  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC  
2018/04/21 15:30
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Atomerőmű SE  
2018/04/21 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 BKG-VMG DSE  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 BLF KK  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Ziccer KS  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Százhalombatta.  
2018/04/21 18:30
Női NB I. A csoport 9-11.
 VAS  
 MTK  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Csata DSE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 MAFC  
 Baja  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 10-18. helyért
 ZTE NKK II.  
 DEAC  
2018/04/21 10:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 SMAFC  
 Bp. Honvéd  
2018/04/21 12:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Vasas  
 Budafok  
2018/04/21 14:15
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Szeged  
 Szolnok  
2018/04/21 16:30
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 PVSK  
 Falco  
2018/04/21 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/04/21 14:30
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 VUKE - Veszpré.  
2018/04/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Békési SzSK  
2018/04/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/A  
 Tiszaújvárosi  
2018/04/21 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Hajdúhadházi  
 Szolnoki Sport.  
2018/04/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2018/04/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Újpest-MT/B  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Bajai NKK  
2018/04/21 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 KSC Szekszárd  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Debreceni KA/B  
2018/04/21 13:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 MVSI Vadmacská.  
2018/04/21 14:45
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 PAFC Basket  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Monori SE  
2018/04/21 18:15
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/04/21 14:30
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/04/21 16:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/04/21 17:30
HÍREK - MKOSZ -- Szabályzatok -- Férfi
Versenykiírások 2004/2005
(Férfi A és B csoport, Férfi U20-as bajnokság, Magyar Kupa)

  2004. Október 13.
Versenykiírás Férfi A csoport  Word file, 825 kb - PDF file, 384 kb

Versenykiírás Férfi B csoport  Word file, 795 kb - PDF file, 384 kb

Versenykiírás Férfi U20-as bajnokság  Word file, 524 kb - PDF file, 148 kb

Versenykiírás Magyar Kupa  Word file, 110 kb - PDF file, 148 kb



Vissza a főoldalra!


  2004. Október 13.





2004 Október

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
1
10 hír
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
35 hír
16
27 hír
17
4 hír
18
10 hír
19
8 hír
20
11 hír
21
17 hír
22
10 hír
23
1 hír
24
5 hír
25
10 hír
26
7 hír
27
10 hír
28
15 hír
29
4 hír
30
8 hír
31
9 hír
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok