Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 Sopron KC-Spor.  
2018/02/25 14:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 SMAFC  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 Tatai SE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Női Amatőr NB I. Zöld
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 MTK  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 Szeged  
 PINKK SE  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni KA  
2018/02/25 13:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 FALCO KC Szomb.  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Alsóház, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Török Flóris  
2018/02/25 13:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Pannónia Vasas.  
 MAFC Gabányi  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Budapest Csepe.  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 10:40
Gyermek Kupa
 Radobasket-Bic.  
 BEAC Farkasrét.  
2018/02/25 10:40
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Fürge Vasas  
 Pannónia Vasas.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Budaörsi DSE  
 Vasas Bolhák  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 DMTK Haraszti  
 Török Sasok  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 SZSE Sólymok  
 Budaörsi DSE  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Kaszások Akadé.  
2018/02/25 13:30
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 DMTK Haraszti  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Bolhák  
 SZSE Sólymok  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 Budafoki Bikák.  
2018/02/25 15:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Monori SE  
 Radobasket-Érd.  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
HÍREK - MKOSZ
2017. Augusztus 17.

Február 24.
hírkép
Zajlik a keresztjáték a leány junioroknál

Február 23.
hírkép50176_eilingsfelslithun.jpg
Ki-ki meccset játszottunk a veretlen hazaiakkal

Február 21.
hírkép50165_baderm.jpg
Interjú Báder Mártonnal, a Szolnok szakmai igazgatójával

Február 21.
hírkép50163_polcsapatpolhun.jpg
Egy játékos került ki az őszi csapatból

Február 21.
hírkép50159_ivkovichunrom.jpg
Horti Bálint arról beszélt, hogy szerepe a védekezés, a jó blokkadás és a többiek segítése lesz Litvániában

Február 21.
hírkép50157_3x3worldtourprogram.jpg
World Tour versenyt és U18-as 3x3 Eb-t is rendeznek a Hajdúságban augusztus végén és szeptember elején

Február 20.
hírkép50154_pontikapolhun.jpg
A Tenerife bedobója azt mondja, Magyarországon is nyerniük kell, ha nem csak tovább akarnak jutni a csoportból

Február 20.
hírkép
A Budafok a hajrában tette magabiztossá sikerét a SMAFC otthonában

Február 20.
hírkép
A Budafok a hajrában tette magabiztossá sikerét a SMAFC otthonában

Február 20.
hírkép50149_eltefortis.jpg
A Szigetszentmiklós nyerte a rangadót a Szeged ellen

Február 20.
hírkép
A Szigetszentmiklós nyerte a rangadót a Szeged ellen

Február 20.
hírkép50147_28055782_1828305730536390_8611169961570729278_n.jpg
Elérhető közelségbe került a Soproni Tigrisek számára a bajnokság megnyerése

Február 20.
hírkép
Elérhető közelségbe került a Soproni Tigrisek számára a bajnokság megnyerése

Február 20.
hírkép50145_barcajoy.jpg
A Barcelona hatalmas csatában szerezte meg a trófeát

Február 18.
hírkép50143_marciacosta.jpg
Az Európa-kupában ellenfélként nyújtott játék lehetett az ajánlólevél

Február 18.
hírkép50141_olajfalco.jpg
A Falco lett a második

Február 18.
hírkép50140_albaatom.jpg
Érem nélkül maradt a címvédő

Február 18.
hírkép50138_DSC_2371.jpg
Vavra András csapata remekül hajrázva nyerte meg a finálét.

Február 18.
hírkép50136_debrecenicampus.jpg
A Debreceni Egyetem már 16.30-tól megnyitja a mérkőzésre kilátogatóknak a Kassai úti Campus parkolóhelyeit

Február 18.
hírkép50131_beacelso.jpg
Szombaton egy mérkőzést rendeztek a női élvonalban

Február 17.
hírkép50130_albaszolnok.jpg
A Szolnok legyőzte az Albát

Február 17.
hírkép50128_DSC_2167.jpg
A Hepp Kupa elődöntői nyitották a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa szombati játéknapját, az első összecsapást az OSE Lions és a Salgótarjáni KSE vívta.

Február 17.
hírkép50125_falcoasemk.jpg
A Paks a bronzzal vigasztalódhat

Február 17.
hírkép50123_jegyszombatvas.jpg
Az alábbi bejáratokat használhatják a különböző csapatok nézői

Február 17.
hírkép
Fiú serdülő: a főtábla harmadik fordulója következik

Február 17.
hírkép50119_hatarbetti.jpg
Interjú Határ Bernadettel, a női válogatott centerével

Február 16.
hírkép50117_kteolaj.jpg
Megvan a negyedik elődöntős

Február 16.
hírkép50116_albakormend2.jpg
Hiába fordított nagy hátrányból a Körmend, az Alba nyert

Február 16.
hírkép50113_kupadonto2.jpg
A továbbjutó csapatok szurkolói már most megvehetik belépőiket a szombati és vasárnapi meccsekre

Február 16.
hírkép50111_ztease.jpg
Három pont döntött a ZTE ellen az ASE javára

Február 16.
hírkép50109_kupadonto1.jpg
Az M4 Sport és a mindiGO Sport révén minden találkozó élőben követhető a debreceni kupahétvégéről

Február 16.
hírkép50107_pecsfalco.jpg
Tizenöt pontos hátrányból fordítottak a tartalékos sárga-feketék a Pécs ellen

Február 16.
hírkép50106_perldurham.jpg
Mindkét oldalon lesznek nagy hiányzók.

Február 16.
hírkép50103_u14fekvologo.jpg
Nyolc csapat verseng péntektől az U14-es viadalon

Február 15.
hírkép50101_kormendalba.jpg
A második és a negyedik összecsapásán a címvédő tűnik esélyesebbnek.

Február 15.
hírkép50099_meafcvasas.jpg
Idegenben vágott vissza a Vasas a MEAFC-nak

Február 15.
hírkép50098_ztease.jpg
A bajnoki tabella ötödik és hetedik helyezettje csap össze.

Február 15.
hírkép50096_kupadonto1.jpg
Az M4 Sport és a mindiGO Sport révén minden találkozó élőben követhető a debreceni kupahétvégéről

Február 15.
hírkép50091_1.jpg
A belépők egész napra szólnak.

Február 14.
hírkép50090_ivosevkkkdeac.jpg
Kilenc meccse nyeretlen az újonc

Február 14.
hírkép50088_krivahunlit.jpg
Hatalmas lépést tett a magyar női válogatott az Eb-re való kijutás felé

Február 14.
hírkép50085_szerbmagyarvalogatottmticzegledizsolt.jpg
Fontos megállapodást kötött a vállalatcsoport és az MKOSZ

Február 14.
hírkép50083_magyarkupaplakatuj.jpg
A jelenlegi mezőnyből egyedül a Falcónak nem sikerült még elhódítania a serleget

Február 13.
hírkép50079_olajkte.jpg
A bajnoki tabella éllovasa, a Szolnoki Olaj KK a hatodik helyezett KTE-Duna Aszfalttal mérkőzik a legjobb négybe kerülésért.

Február 13.
hírkép50077_szekelynorbert.jpg
Székely Norbert nem tartja feltétlenül esélyesnek a magyar válogatottat, nagyon komoly, kiélezett, ki-ki meccsre számít

Február 12.
hírkép
A leány serdülőknél a selejtező második fordulójára került sor

Február 12.
hírkép
A leány serdülőknél a selejtező második fordulójára került sor

Február 12.
hírkép
Fölényesen nyertek az élcsapatok

Február 12.
hírkép
Fölényesen nyertek az élcsapatok

Február 11.
hírkép50068_vojvodaolajjkse.jpg
Helytállt a megyei rangadón a Jászberény.

Február 10.
hírkép50067_aseszeged.jpg
A Szeged a Paksot, a Körmend a ZTE-t győzte le.

Február 10.
hírkép50066_hunrus.jpg
Visszajöttünk húsz pontról, de már túl későn

Február 10.
hírkép50065_csapat_1000x750.jpg
Miskolcon folytatjuk az Eb-selejtezőket

Február 10.
hírkép50064_albakte.jpg
Szoros mérkőzésekkel folytatódott a 20. forduló.

Február 9.
hírkép50063_eger.jpg
A képzésre a jelentkezési határidő 2018. február 15.

Február 9.
hírkép50062_litvaniacsoportkep.jpg
Tovább szűkített vb-selejtezős ellenfelünk

Február 9.
hírkép50061_magyarferfivalogatott.jpg
A férfi válogatott szövetségi kapitánya kijelölte a litvánok és a lengyelek elleni vb-selejtezőkre készülő játékosok névsorát

Február 8.
hírkép50056_alba.jpg
Elkerülte egymást a két magyar a mai sorsoláson.

Február 8.
hírkép50055_lietuva.jpg
Úgy tűnik, nem engedik el klubjaik a legmagasabban jegyzett litván játékosokat.

Február 7.
hírkép50054_mafcpecs.jpg
Másfél negyedig tartotta magát a MAFC

Február 7.
hírkép50052_olajbakken.jpg
Szép győzelemmel búcsúzott a Szolnok

Február 7.
hírkép
Fontos tudnivalók a sajtó számára a februári női Eb-selejtezőkről.

Február 7.
hírkép50050_fonixparkolo.jpg
Fontos tudnivalók a sajtó számára a Zsíros Tibor Magyar Kupáról

Február 7.
hírkép50049_lorantdavis.jpg
Szerdára maradt a döntés

Február 6.
hírkép50047_gusztafik.jpg
Gusztafik Lilla: tripla-dupla a volt csapata ellen

Február 6.
hírkép50048_busivan.jpg
Két irányító is ragyogó teljesítménnyel rukkolt ki a férfi NB I B-ben

Február 5.
hírkép50046_goree.jpg
A győriek játékosának kérdésessé vált a szereplése az Eb-selejtezőkön

Február 5.
hírkép
A leány kadetteknél és a fiú junioroknál is megkezdődik a rájátszás

Február 5.
hírkép50044_waczynski.jpg
A bydgoszczi meccsről hiányzó két alapemberre nagy valószínűség szerint számíthat Mike Taylor kapitány

Február 5.
hírkép50043_mkosz_640x329t2_ic.jpg
Normál belépő váltásával tekinthetőek meg a mérkőzések

Február 5.
hírkép50042_magyarkupaplakat.jpg
A torna 2018. február 16-18 között, a debreceni Főnix Csarnokban kerül megrendezésre.

Február 5.
hírkép50041_eszterhazy_karoly_egyetem_logo.jpg
A képzésre a jelentkezési határidő 2018. február 15.

Február 4.
hírkép50040_szik2018.jpg
Zsinórban negyedszer győzött a királyi gárda

Február 4.
hírkép50039_szekszardnoi.jpg
Fordulatos meccsen őrizte meg veretlenségét a Szekszárd

Február 3.
hírkép50038_olajalba.jpg
Hosszabbítás döntött a rangadón

Február 3.
hírkép50036_szolnokalba.jpg
A Kecskemét a Pakssal, a Falco a Kaposvárral játszik.

Február 3.
hírkép50034_szekelynorbi.jpg
Interjú Székely Norberttel, női válogatottunk szövetségi kapitányával

Február 2.
hírkép50033_wc2019szombathely.jpg
Ivkovics Sztojan együttese február 26-án, Szombathelyen lép pályára Lengyelország ellen.

Február 1.
hírkép50032_u16-efes.jpg
Elkezdődött a fehérvári Szent István Kupa

Február 1.
hírkép50031_msc.jpg
A Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjprogramban való részvételre

Január 31.
hírkép50030_image.jpg
Török földön ért véget a Szekszárd kupamenetelése

Január 31.
hírkép50029_hilldemiralba.jpg
A Körmendnél még él a remény

Január 31.
hírkép50027_DEAC-MAFC1.jpg
A többi pályán hazai sikerek születtek.

Január 31.
hírkép50025_mafcdeac.jpg
A DEAC-MAFC lesz a szerda slágermeccse

Január 31.
hírkép50024_DSC_0014.JPG
Jótékonysági kosárdélután a Lauber Dezső Sportcsarnokban

Január 30.
hírkép50023_hatay.jpg
Ennél nehezebb helyzetből is is továbbjutott már a Szekszárd

Január 30.
hírkép50022_jegyarusitas.jpg
Február 10-én Oroszországot, 14-én Litvániát fogadjuk Miskolcon

Január 30.
hírkép50021_noiszekszardgyor.jpg
A nyolcas döntőre március 23-25. között Sopronban kerül sor

Január 29.
hírkép50020_szik2014doncic.jpg
Újra Magyarországra látogat a Real Madrid és a Barcelona

Január 29.
hírkép50019_szolnokieybltorna2.jpg
Az Alba és a Szolnoki Sportiskola helye már biztos az EYBL rájátszásában

Január 29.
hírkép50018_szolnokieybltorna.jpg
Vasárnap befejeződött az U16-osok szolnoki megmérettetése

Január 28.
hírkép
Befejeződött az alapszakasz a fiú kadetteknél

Január 28.
hírkép50016_csatadse.jpg
A bronzérem a szigetszentmiklósiaké lett

Január 28.
hírkép50015_DSC_0882.JPG
A házigazda Szolnoki Sportiskola mellett a Sopron és a MAFC is ünnepelhetett

Január 28.
hírkép50014_heppkupa.jpg
Nem lesz címvédés a női Hepp-kupában

Január 28.
hírkép50013_soprongyor.jpg
Nem hibázott a bajnok a megyei rangadón

Január 27.
hírkép50012_koooormen.jpg
A Falco, a Paks és a Kecskemét is idegenben nyert

Január 26.
hírkép
A Molnár fivérek 51/24 pontot hoztak össze ellenfelekként

Január 26.
hírkép50007_jaszbereny.jpg
Hazai sikerekkel indult a 17. forduló

Január 26.
hírkép50006_regiosdonto.jpg
Íme, a régiós döntőbe jutott csapatok listája

 




2017 Augusztus

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
2 hír
2
1 hír
3
3 hír
4
5 hír
5
4 hír
6
4 hír
7
1 hír
8
4 hír
9
5 hír
10
2 hír
11
4 hír
12
5 hír
13
5 hír
14
2 hír
15
1 hír
16
2 hír
17
6 hír
18
1 hír
19
4 hír
20
2 hír
21
2 hír
22
5 hír
23
2 hír
24
1 hír
25
3 hír
26
2 hír
27
28
29
3 hír
30
4 hír
31
3 hír
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok