Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 Körmend  
2016/05/24 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 ASE  
2016/05/24 20:15
Férfi NB I. B 9-16.
 Baja  
 Bp. Honvéd  
2016/05/24 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 Toldy Viziváro.  
2016/05/24 20:20
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Közgáz  
2016/05/24 21:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 Vasas Akadémia.  
 TFSE  
2016/05/24 19:45
Férfi NB I. B 1-8.
 MTK  
 Kaszások  
2016/05/25 19:30
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 Százhalombatta.  
2016/05/25 19:45
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 Nagyk?rös  
2016/05/25 19:40
Amatőr Női NB I. 1-8.
 MTK  
 NyKS  
2016/05/25 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 MEAFC  
 Vásárhely  
2016/05/26 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 KTE  
2016/05/26 19:00
Férfi NB I. B 17-24.
 PVSK - Kronosz  
 KTE  
2016/05/26 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 MAFC  
2016/05/26 20:15
Férfi NB II. Kö B
 Toldy Viziváro.  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/26 20:20
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Szombathelyi K.  
2016/05/26 90:0
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Budapesti Honv.  
2016/05/26 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/26 13:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/26 15:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/26 17:30
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Dávid Kornél  
2016/05/26 19:30
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Zala Volán TE  
2016/05/26 90:0
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/26 90:0
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/26 11:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kanizsa DKK  
2016/05/26 11:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Török Flóris  
2016/05/26 13:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 CEKK  
2016/05/26 13:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 BEAC -Újbuda /.  
2016/05/26 15:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 MTK Budapest  
2016/05/26 15:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kanizsa DKK  
2016/05/26 17:30
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/26 17:30
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/26 19:30
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Dávid Kornél  
2016/05/26 19:30
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 Szolnok  
2016/05/27 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ASE  
 Alba  
2016/05/27 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bonyhád  
 TF-BP  
2016/05/27 19:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Eger  
2016/05/27 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Eger  
2016/05/27 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 TFSE  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/27 19:30
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/27 90:0
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/27 11:00
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/05/27 13:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/27 13:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Egri KOK VSI  
2016/05/27 15:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/27 15:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Bajai Bácska  
2016/05/27 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/27 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/27 19:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/27 19:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Csata DSE  
2016/05/27 90:0
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 NyFSE-NyKS  
2016/05/27 90:0
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 CEKK  
2016/05/27 11:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2016/05/27 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/27 13:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Zala Volán TE  
2016/05/27 13:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/05/27 15:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Szolnoki Sport.  
2016/05/27 15:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 BEAC -Újbuda /.  
2016/05/27 17:00
Leány serdülő
 CEKK  
 MTK Budapest  
2016/05/27 17:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/05/27 19:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Atomerőmű KSC  
2016/05/27 19:00
HÍREK - MKOSZ
2012. Május 26.

Május 24.
hírkép47811_2016-05-22-PHOTO-00000196_mod.jpg
Dr. Neszmélyi Emil a nehezebb – tibeti – oldalról mászta meg a világ legmagasabb csúcsát

Május 24.
hírkép47810_kerekestorekves.jpg
Veretlenül zárta a bajnokságot a Törekvés

Május 24.
hírkép47809_m4.jpg
1-1-es döntetlenről folytatják a felek

Május 24.
hírkép47808_DSC_5175.JPG
Csapatképek a fotósorozatban

Május 24.
hírkép47807_edzokozpontt.jpg
Krivacsevics Tijana és Fegyverneky Zsófia lesz a segítségünkre

Május 22.
hírkép47806_csoportkep.jpg
Kecskeméti, illetve kaposvári csapat lett a bajnok

Május 22.
hírkép47805_streetball.jpg
Kőbányai kezdés - felkészül Veszprém

Május 22.
hírkép47804_B33-csoport.jpg
Szombaton rendezték Óbudán a 2015/16 szezon B33 DIÁKOLIMPIA A korcsoportjának Országos Döntőjét Óbudán.

Május 21.
hírkép47803_bodikr.jpg
Bődi Krisztián csapata veretlenül nyerte meg a nyolcas döntőt

Május 21.
hírkép47799_atomsemi.jpg
Egyenlítés Körmenden és Pakson is

Május 21.
hírkép47802_Baja_tini_bajnok.jpg
Bődi Krisztián csapata veretlenül nyerte meg a nyolcas döntőt

Május 21.
hírkép47796_Svitek4.jpg
Interjú Stefan Svitek szövetségi kapitánnyal

Május 21.
hírkép47798_streetballch.jpg
Indul a 24. szabadtéri évad

Május 21.
hírkép47797_mtkdonto.jpg
Sima MTK-siker a női amatőr döntő első meccsén

Május 19.
hírkép47795_JAMBORE.png
Miskolc és Pécs várja a kosaraspalántákat

Május 19.
hírkép47794_kerekesszekes.jpg
A bajnokság utolsó fordulója következik hétvégén

Május 18.
hírkép47793_szolnokkormendsemi.jpg
Végig vezetve, fölényesen nyert az Alba

Május 18.
hírkép47792_elodontobehari.jpg
Szolnok-Körmend és Alba-Atom a párosítás

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Mészáros Zalán Vezetőedző: Imreh Ajtony Edző: Gáll Tamás Edző: Rónaszéki Szilvia Gyúró: Burdi Szabolcs Technikai vezető: Koronics András Szakmai tanácsadó: Stefan Svitek A válogatott felkészülési programja: 2016.

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Dr. Teszler Sándor Vezetőedző: Pór Péter Edző: Forray Gábor Edző: Honti Viktor Gyúró: Hermann János Technikai vezető: Plézer Gábor Szakmai tanácsadó: Stojan  Ivkovic A válogatott felkészülési programja: 2016. június 6-11.

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Füzy András Vezetőedző: Balogh Judit Edző: Iványi Dalma Edző: Cziczás László Gyúró: Mészáros Endre Technikai vezető: Vereb József A válogatott felkészülési programja: 2016.

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Bokor Ákos Vezetőedző: Ferenczi Tamás Edző: Váradi Kornél Edző: Horváth Imre Gyúró: Mészáros Miklós Technikai vezető: Farkas Dávid A válogatott felkészülési programja: 2016.

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Szabari János Vezetőedző: Mészárosné Kovács Andrea Edző: Szentendreai Áron Edző: Stoics Judit Gyúró: - Technikai vezető: Sándor Ádám A válogatott felkészülési programja: 2016.

Május 18.
hírkép
Szakmai stáb: Csapatvezető: Halm Rolland Vezetőedző: Váradi Attila Edző: Peresztegi-Nagy Ákos Edző: Hencsey Tamás Gyúró: Tanai Zoltán Technikai vezető: Horváth Orsolya A válogatott felkészülési programja: 2016.

Május 18.
hírkép47785_m4.jpg
Szerdán elkezdődnek az elődöntők

Május 18.
hírkép47784_szalayfoto1.jpg
Jó ütemben halad a sportág erősödése, népszerűsödése

Május 17.
hírkép47782_mkosz_logo_uj_fekvo.jpg
Az évi rendes küldöttgyűlésen elfogadták a szakmai és a pénzügyi beszámolókat

Május 17.
hírkép47781_jamboree.jpg
4 városban, 8 helyszínen

Május 17.
hírkép47780_kupa1.jpg
Siker az első felkészülési tornán.

Május 15.
hírkép47778_asesemi.JPG
Nagy küzdelem után az Atom örülhetett

Május 15.
hírkép47767_m4.jpg
A mindent eldöntő összecsapás következik

Május 13.
hírkép47756_sopronsemi.jpg
A Sopron kiharcolta a mindent eldöntő meccset

Május 13.
hírkép47744_m4.jpg
Sikerül-e kiharcolnia a zalaiaknak a mindent eldöntő mérkőzést?

Május 12.
hírkép47736_Adam_Hanga.jpg
Tíz éve nem volt magyar résztvevője a legszűkebb elitnek

Május 11.
hírkép
A korosztály legjobbjai Debrecenben csapnak össze az aranyéremért

Május 11.
hírkép47722_kesport.jpg
Nagy sikerű torna nyolc csapat részvételével

Május 10.
hírkép47721_kormendzteplay.jpg
Mindhárom helyszínen hazai győzelem született

Május 10.
hírkép47715_m4.jpg
A párharc harmadik meccse a sporttelevízióban

Május 10.
hírkép47714_albababab.jpg
100 pont fölött a fehérváriak

Május 9.
hírkép47709_szolpv.jpg
Egálról folytatódik az ASE-Sopron és a Körmend-ZTE párharc

Május 8.
hírkép47689_11268033_10152859694360303_3150790828789462713_n.jpg
Minden jelentkezőt szeretettel várnak a szervezők

Május 8.
hírkép47688_dvtknoikadet.jpg
A DVTK az alsóházból vívta ki a legjobbak közti szereplést

Május 8.
hírkép
Az A-csoport tagjai már biztosan döntősök

Május 8.
hírkép47686_mafcbent.jpg
Remek dobóforma - fővárosi öröm

Május 7.
hírkép47685_sopronplay.jpg
A ZTE és a Sopron is egyenlített

Május 7.
hírkép47680_szrecsko.jpg
Visszatér egykori sikerei helyszínére a szerb mester

Május 6.
hírkép47677_playoff.jpg
Egyenlítésre készül a Pécs, a Sopron és a ZTE

Május 6.
hírkép47679_albakapos.jpg
Két szoros meccs után 2-0 az Albának

Május 6.
hírkép47672_Streetball.jpg
Május 21-én Kőbányán startol az idény

Május 6.
hírkép47669_m4.jpg
A negyeddöntő második meccse a sporttelevízióban

Május 6.
hírkép47668_remenysegek.jpg
Bács-Kiskun megye tehetségei lépnek pályára a hétvégén

Május 5.
hírkép47660_U20_palyaszele.jpg
Május 17-én lesz a szövetség idei küldöttgyűlése

Május 5.
hírkép
A nyolcas finálé küzdelmeire Szekszárdon kerül sor

Május 4.
hírkép47653_pvskface.jpg
A Szolnok szenvedve, a Paks simán győzött

Május 4.
hírkép47652_sitku.jpg
Mindent eldöntő mérkőzésre kerül sor szombaton

Május 4.
hírkép47651_szolpannon.jpg
Sikerül-e a Nyíregyházának a döntő mérkőzés kiharcolása?

Május 3.
hírkép47650_kaunasutan.jpg
Rangos utánpótlástornák Litvániában

Május 3.
hírkép47649_kosartaktika.jpg
A két napos képzés teljes programja

Május 3.
hírkép47648_albakosar.jpg
Kosárparádé Székesfehérváron

Május 3.
hírkép47647_pvskpanthers.jpg
Szoros mérkőzésen a Falco maradt alul

Május 1.
hírkép47646_mtkama.JPG
MTK-Nyíregyháza lesz a döntőben

Május 1.
hírkép47641_mafcplayout.jpg
Hiába hajrázott nagyot a Nyíregyháza

Április 30.
hírkép47639_mafcnyir.jpg
A MAFC és a Nyíregyháza a bennmaradásért harcol

Április 30.
hírkép47634_kettoskarrier.jpg
Gondoljunk a sportpályafutásunk utáni életünkre

Április 30.
hírkép47633_albabab.jpg
Három fehérvári az első csapatban

Április 29.
hírkép47628_vasasakademia.jpg
Ezüstérmes a Kosárlabda Akadémia Pécs, a bronzérem a Körmendi Törpördögöké

Április 28.
hírkép47627_MKOSZ_csarnok_atadasa-0549-1.jpg
A magyar kosárlabda “Telkije” Székesfehérváron épült fel

Április 28.
hírkép47626_mtkkosa.jpg
Két két- és két hárommeccses párharc a negyeddöntőkben

Április 28.
hírkép47621_albako.jpg
A PVSK nyerte meg a playoffért zajló csatát

Április 27.
hírkép47620_pinn.jpg
Idegenben sikerült a bravúr

Április 27.
hírkép47619_albakormend.jpg
Fontos kérdések dőlnek el szerda este

Április 26.
hírkép47618_David_DJ_Jones.jpg
Immár ötödik alkalommal kerül megrendezésre Magyarországon, David DJ Jones, volt profi játékosnak, jelenleg a San Antonió utánpótlását nevelő edzőjének 5 napos kosárlabdatábora.

Április 26.
hírkép47617_mtknoi.jpg
Az MTK otthon, a Nyíregyháza idegenben szerzett előnyt

Április 25.
hírkép47616_sopppppron.jpg
Hazai pályán ünnepelhetett az Uniqa Sopron

Április 24.
hírkép47615_m4.jpg
Ma este bajnok lehet a soproni együttes

Április 24.
hírkép47614_attomm.jpg
A körmendi Petty a forduló legjobbja

Április 24.
hírkép47609_dvtkbronzz.jpg
Egyenlített a PINKK a bronzcsatában

Április 24.
hírkép47608_szolnokiolaj.jpg
Az utolsó fordulótól függetlenül a Szolnok végzett az első helyen

Április 23.
hírkép47603_govens.jpg
Govens a forduló legjobbja

Április 23.
hírkép47602_coachesclinic.png
A férfi Euroliga négyes döntőjével egy időben és helyszínen

Április 22.
hírkép47599_uniqasopron.jpg
Egy lépésre a 10. bajnoki címétől a Sopron

Április 22.
hírkép47593_dvtk3hely.jpg
A DVTK-nál az előny az első meccs után

Április 22.
hírkép
Felhívás edzőknek a nyári továbbképzésekről

Április 22.
hírkép47591_m4.jpg
Győr-Sopron az M4 csatornán

Április 20.
hírkép47578_ztekormend.jpg
Szerdán hazai győzelem született mindhárom helyszínen

Április 20.
hírkép47577_kedd.jpg
Hatalmas a harc a középházban

Április 19.
hírkép47570_gyasz.jpg
A volt sportvezető 86 éves korában távozott közülünk

Április 19.
hírkép47569_soprongyorfinale.jpg
Magabiztosan nyert az első meccsen a címvédő

Április 19.
hírkép47568_m4.jpg
Élőben az első mérkőzés a sporttelevízióban

Április 19.
hírkép47566_asezte.jpg
Négy paksi az álomötösben

Április 19.
hírkép47565_noidonto.jpg
Újra megyei rangadó a fináléban

Április 18.
hírkép47564_pvsksopron.jpg
Pécsi győzelem a Sopron ellen

Április 18.
hírkép
A legjobbak küzdelmeire csütörtöktől vasárnapig kerül sor Budapesten.

Április 17.
hírkép47562_EGYETEMI.jpg
Két fordulót követően alakult ki a 8 csapatos döntők mezőnye

Április 17.
hírkép47561_DIAKOLIMPIA2.jpg
Utolsó állomásához érkezett a 610 csapat részvételével indult DECATHLON B33 DIÁKOLIMPIA

Április 17.
hírkép47560_albaszolnok.jpg
Drámai csatában legyőzte a bajnokot az Alba

Április 17.
hírkép47559_dvtksemifinal.jpg
Idegenben harcolta ki a döntőbe jutást a győri csapat

Április 16.
hírkép
Hazai pályán nyert a Szeged az alsóházban

Április 16.
hírkép47555_hosoktere.jpg
Május 5-én egész napos kosárünnep

Április 15.
hírkép
A főtábla harmadik fordulója következik

 




2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok