Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 Szombathely  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 17:00
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Szerencs VSE  
2015/03/07 15:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Közgáz/B  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 10:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 MTK Budapest  
2015/03/07 10:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/07 12:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2015/03/07 14:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/07 16:00
Fiú kadett - Felsőház
 Budafok  
 DKA - DSI / A  
2015/03/07 11:00
Leány kad. Alsóház, Nyugat
 Bajai NKK  
 Fejér Kosár SE.  
2015/03/07 11:30
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 13:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/07 16:00
HÍREK - MKOSZ
2011. Július 10.

 




2011 Július

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
1
1 hír
2
1 hír
3
1 hír
4
5
1 hír
6
2 hír
7
3 hír
8
3 hír
9
1 hír
10
11
1 hír
12
1 hír
13
1 hír
14
3 hír
15
3 hír
16
5 hír
17
1 hír
18
3 hír
19
3 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
1 hír
23
24
25
4 hír
26
1 hír
27
1 hír
28
4 hír
29
3 hír
30
2 hír
31
2 hír

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok