Műsor

Hajdú-Bihar Megye

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
MF0013 Ziccer DIFE KK 2018/10/29
19:45
93-61
(31-13, 24-20, 20-15, 18-13)
Tóth Árpád Gimn. Nemes Gábor Torzsa Péter
MF0021 DIFE KK Ziccer U20 2018/11/07
19:15
Sportcs. (Derecske) Nemes Gábor Fülöp Ádám László
MF0022 DEAC Öregfiúk Ziccer 2018/11/08
19:45
67-56
(17-16, 16-24, 22-8, 12-8)
Tóth Árpád Gimn. Torzsa Péter Kisházi Béla Kálmán
MF0023 Debreceni 12-ek Nyíradonyi VVTK 2018/11/08
19:45
Bocskai István Ált. Isk. Nemes Gábor Fülöp Ádám László
MF0014 Hajdúböszörményi TE Ziccer U20 2018/11/09
18:30
38-36
(-, -, -, -)
Középkerti Ált. Isk. Torzsa Péter Kiss Gabriella
MF0032 Ziccer Debreceni 12-ek 2018/11/12
19:45
91-63
(29-16, 10-15, 24-14, 28-18)
Tóth Árpád Gimn. Fülöp Ádám László Nemes Gábor
MF0034 Hajdúböszörményi TE DIFE KK 2018/11/14
18:30
47-36
(8-12, 17-5, 10-8, 12-11)
Középkerti Ált. Isk. Torzsa Péter Szűcs Balázs
MF0033 Ziccer U20 DEAC Öregfiúk 2018/11/15
18:15
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a Torzsa Péter Kiss Gabriella
MF0031 Nyíradonyi VVTK 3vs3 2018/11/16
19:30
Harangi Imre Rendezvénycsarnok Bács Csaba Torzsa Péter
MF0044 Hajdúhadházi KK Nyíradonyi VVTK 2018/11/22
18:00
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0041 DEAC Öregfiúk Hajdúböszörményi TE 2018/11/22
19:45
Tóth Árpád Gimn.
MF0042 Debreceni 12-ek Ziccer U20 2018/11/22
19:45
Bocskai István Ált. Isk.
MF0043 3vs3 Ziccer 2018/11/22
19:50
Tóth Árpád Gimn.
MF0051 Ziccer Hajdúhadházi KK 2018/11/26
19:45
Tóth Árpád Gimn.
MF0053 Hajdúböszörményi TE Debreceni 12-ek 2018/11/28
18:30
Középkerti Ált. Isk.
MF0054 DIFE KK DEAC Öregfiúk 2018/11/28
19:15
Sportcs. (Derecske)
MF0052 Ziccer U20 3vs3 2018/11/29
18:15
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0063 Hajdúhadházi KK Ziccer U20 2018/12/06
18:00
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0061 Debreceni 12-ek DIFE KK 2018/12/06
19:45
Bocskai István Ált. Isk.
MF0062 3vs3 Hajdúböszörményi TE 2018/12/06
19:50
Tóth Árpád Gimn.
MF0064 Nyíradonyi VVTK Ziccer 2018/12/07
19:30
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0072 Hajdúböszörményi TE Hajdúhadházi KK 2018/12/12
18:30
Középkerti Ált. Isk.
MF0073 DIFE KK 3vs3 2018/12/12
19:15
Sportcs. (Derecske)
MF0071 Ziccer U20 Nyíradonyi VVTK 2018/12/13
18:15
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0074 DEAC Öregfiúk Debreceni 12-ek 2018/12/13
19:45
Tóth Árpád Gimn.
MF0084 Ziccer Ziccer U20 2019/01/07
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0082 Hajdúhadházi KK DIFE KK 2019/01/10
18:10
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0081 3vs3 DEAC Öregfiúk 2019/01/10
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0083 Nyíradonyi VVTK Hajdúböszörményi TE 2019/01/11
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0091 Hajdúböszörményi TE Ziccer 2019/01/16
18:10
Középkerti Ált. Isk.
MF0092 DIFE KK Nyíradonyi VVTK 2019/01/16
19:10
Sportcs. (Derecske)
MF0093 DEAC Öregfiúk Hajdúhadházi KK 2019/01/17
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0094 Debreceni 12-ek 3vs3 2019/01/17
19:10
Bocskai István Ált. Isk.
MF0103 DIFE KK Ziccer 2019/01/23
19:10
Sportcs. (Derecske)
MF0104 Ziccer U20 Hajdúböszörményi TE 2019/01/24
18:10
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0101 Debreceni 12-ek Hajdúhadházi KK 2019/01/24
19:10
Bocskai István Ált. Isk.
MF0102 Nyíradonyi VVTK DEAC Öregfiúk 2019/01/25
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0112 Ziccer DEAC Öregfiúk 2019/01/28
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0111 Ziccer U20 DIFE KK 2019/01/31
18:10
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0114 Hajdúhadházi KK 3vs3 2019/01/31
18:10
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0113 Nyíradonyi VVTK Debreceni 12-ek 2019/02/01
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0124 DIFE KK Hajdúböszörményi TE 2019/02/06
19:10
Sportcs. (Derecske)
MF0121 3vs3 Nyíradonyi VVTK 2019/02/07
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0122 Debreceni 12-ek Ziccer 2019/02/07
19:10
Bocskai István Ált. Isk.
MF0123 DEAC Öregfiúk Ziccer U20 2019/02/07
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0133 Ziccer 3vs3 2019/02/11
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0131 Hajdúböszörményi TE DEAC Öregfiúk 2019/02/13
18:10
Középkerti Ált. Isk.
MF0132 Ziccer U20 Debreceni 12-ek 2019/02/14
18:10
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0134 Nyíradonyi VVTK Hajdúhadházi KK 2019/02/15
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0141 Hajdúhadházi KK Ziccer 2019/02/21
18:10
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0142 3vs3 Ziccer U20 2019/02/21
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0143 Debreceni 12-ek Hajdúböszörményi TE 2019/02/21
19:10
Bocskai István Ált. Isk.
MF0144 DEAC Öregfiúk DIFE KK 2019/02/21
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0154 Ziccer Nyíradonyi VVTK 2019/02/25
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0152 Hajdúböszörményi TE 3vs3 2019/02/27
18:10
Középkerti Ált. Isk.
MF0151 DIFE KK Debreceni 12-ek 2019/02/27
19:10
Sportcs. (Derecske)
MF0153 Ziccer U20 Hajdúhadházi KK 2019/02/28
18:10
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0162 Hajdúhadházi KK Hajdúböszörményi TE 2019/03/07
18:10
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0163 3vs3 DIFE KK 2019/03/07
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0164 Debreceni 12-ek DEAC Öregfiúk 2019/03/07
19:10
Bocskai István Ált. Isk.
MF0161 Nyíradonyi VVTK Ziccer U20 2019/03/08
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0173 Hajdúböszörményi TE Nyíradonyi VVTK 2019/03/13
18:10
Középkerti Ált. Isk.
MF0172 DIFE KK Hajdúhadházi KK 2019/03/13
19:10
Sportcs. (Derecske)
MF0174 Ziccer U20 Ziccer 2019/03/14
18:10
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn.a
MF0171 DEAC Öregfiúk 3vs3 2019/03/14
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0181 Ziccer Hajdúböszörményi TE 2019/03/18
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0183 Hajdúhadházi KK DEAC Öregfiúk 2019/03/21
18:10
Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0184 3vs3 Debreceni 12-ek 2019/03/21
19:10
Tóth Árpád Gimn.
MF0182 Nyíradonyi VVTK DIFE KK 2019/03/22
19:10
Harangi Imre Rendezvénycsarnok
MF0012 DEAC Öregfiúk Nyíradonyi VVTK 2019/03/28
19:45
Tóth Árpád Gimn.
MF0011 Hajdúhadházi KK Debreceni 12-ek Egyeztetés alatt! Földi János Kéttannyelvű Ált. Isk.
MF0024 3vs3 Hajdúhadházi KK Egyeztetés alatt! Tóth Árpád Gimn.

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu