Leány Kadett - 2014/2015
Vasas Akadémia - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia 63-60 (19-15, 23-15, 12-17, 9-13)

Dátum: 2015.05.14. csütörtök, 11:00Játékvezetők: ,  Ellenőr:

Eördögh Edit: Saját magunknak tettük nehézzé ezt a mérkőzést. Túl vagyunk rajta, remélem, a következő mérkőzéseken a szebbik, jobbik és küzdősebb arcát mutatja a csapatom.

Ivkovicsné Béres Tímea: A mérkőzést tornadrukkal kezdtük, kicsit belealudtunk az első félidőbe. Szerintem ott dőlt el a mérkőzés, a második félidőben a lányok nagyon fegyelmezetten végrehajtották a feladatokat. Egy egylabdás meccs volt, most nem mi győztünk, de remélem, a torna folyamán valamikor ezt visszakapjuk.