Név:
E-mail:
 Szolnoki Sport.  
 Kecskemti KA/B  
2018/01/21 :
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 17:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatabánya  
 MAFC  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 PINKK SE  
 MTK  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 BKG DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/01/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Gyulai Color  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Kap.  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 PTE-PEAC  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Siófok  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 Dunaharaszti  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 ELTE-BEAC  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Százhalombatta.  
 TFSE  
2018/01/21 17:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Darazsak Oldbo.  
2018/01/21 17:45
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 19:00
Fiú Junior
 Körmendi Törpö.  
 PVSK-Panthers  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 TFSE/A  
 Gödöll?i SK  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 KKS  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 PVSK - Panther.  
2018/01/21 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 17:00
Leány Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Pénzügy?r SE  
2018/01/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 Csata DSE  
 KSC Szekszárd  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Soproni Darazs.  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/01/21 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Parthus KSZ  
2018/01/21 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 Zalaegerszegi  
 Dávid Kornél  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Százhalombatta.  
2018/01/21 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/01/21 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Félegyházi TSI.  
2018/01/21 12:45
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/01/21 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/01/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Pécsi VSK/B  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Dávid Kornél  
 Kanizsai Vadma.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 SZEDEÁK Bikák  
2018/01/21 80:0
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Brózik Tibor T.  
2018/01/21 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 KLKS-VVSK  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Mórás Cápák  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MEAFC Kossuth  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/A  
 Baja MNAMK Rak.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 CEKK  
 FTSI Darvas Is.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 Szeged KE - Va.  
2018/01/21 91:5
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Ege.  
 Zalakarosi Fók.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 Salgó Basket S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 Mátra UKK Gyön.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 ACS Wildcats B.  
 Hajdúböszörmén.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 DKKA Ördögök  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 Pákozdi Kócsag.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS-VVSK  
 BKG-VMG DSE  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Győri KC Vizsl.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai NKK/A  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KC  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 CEKK  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Körmendi Törpö.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Bikák  
 Szeged KE Rózs.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Komlói Bányász.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Ricsilla - Ege.  
2018/01/21 10:40
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/C  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Atomerőmű SE  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 Várpalotai Sár.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 HSE  
 Ziccer Pandák  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 OSE MórMoták  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 MVSI Vadmacská.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Baja MNAMK Rak.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KC  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 FTSI Darvas Is.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Sportiskolás S.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Monok SE  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Szentesi KK  
2018/01/21 11:45
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/21 11:50
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/21 12:00
Kenguru Kupa
 Tamási Tekn?sö.  
 Viadukt SE  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE Simbák  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Dombóvári KS  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Kenguruk  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Újvárosi Szele.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 BKG-VMG DSE  
 HSE  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska F.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 Szeged KE - Hó.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Salgó Basket S.  
 Vörösmartys Zs.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Budapest Baske.  
 Tamási Tekn?sö.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Kéksárga Zsirá.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Győri KC Kengu.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Salgótarjáni  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Pityke KSE  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Vásárhelyi Vil.  
2018/01/21 14:15
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Zuglói Sasok  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 BKG DSE  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Budapest Baske.  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Kapuvári Macsk.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Szeged KE - Bo.  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 MVSI Kossuth  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Bocsok  
 Radobasket Bic.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 ÚMT Tigrisek  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 16:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szolnoki Leopá.  
2018/01/21 16:45
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Ziccer Bocsok  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 Óbudai Reménys.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Budai Aranysak.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Vásárhelyi Gep.  
2018/01/21 18:00
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 DMTK Haraszti  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 Budapest Csepe.  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 ÚMT Tigrisek  
 Herceghalmi Ti.  
2018/01/21 18:30
- 2014/2015
SMAFC-NYME - MAFC 58-65 (9-11, 23-18, 16-17, 10-19)

Dátum: 2014.10.30. csütörtök, 18:00Játékvezetők: ,  Ellenőr:


Csapat %
2p
köz.
SMAFC-NYME
 33%
MAFC
 53%
2p
ktáv.
SMAFC-NYME
 27%
MAFC
 35%
3p
táv.
SMAFC-NYME
 38%
MAFC
 6%
1p
bünt.
SMAFC-NYME
 57%
MAFC
 67%
SMAFC-NYME MAFC
Szerzett labda 12 9
Eladott labda 14 16
Lepattanó 39 55
Gólpassz 9 7
Fault 13 18
VAL 72 80
Teljes eseménylista
 SMAFC-NYME
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Szoke S.183112712503560718391250538122220017370
Pados K.1010010030050125020242213013370
Kiss S.1713331110036505105047579211240700025310
Locsmándi L.11356002000037435683437124400016290
Suga A.1030010010050125023521213005190
Kisréti B.612502450000365002010110321006170
Gosztola L.4245001001026330012312010003150
Gyulai D.0010020000030001010000000-260
Szóka S.0000000000000000110100000060
Dobos K.0000010000010000000000000-130
Tóth L.0000000000000000000000000000
  Összesen58103033415276163820613312215725143912141318901722000

 MAFC
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Fülep C.1123671425133341040245022415421006320
Abaházy A.16586313330106125046679514044301022290
Szekeres V.00200100100400031422230003230
Rozsics L.61333133301027292210032500110007210
Rózsavölgyi A.0010010050070001340010100-2160
Hegyi H.1123673310003059561250415320110014260
Rozsics T.1158630400105133812509615214200020230
Szabolcsi Á.812503743030412330021302104005230
Gorácz E.2000000000000221001011011000560
Kurdi K.0000000000000000000000000010
Komiszár V.0000000000000000000000000000
Tápai A.0000000000000000000000000000
  Összesen651630539263511862674351218673421559161813710802000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok