Széchenyi KA
2018/01/22 18:30
Női NB I. A - 2017/2018
Sopron Basket - Aluinvent DVTK Miskolc 79-62 (19-15, 31-13, 19-12, 10-22)

Dátum: 2018.01.13. szombat, 18:00Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Surányi Gábor Ellenőr: Forrai Sámuel
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Roberto Iniguez: Két dolog. Gratulálok vendégeinknek, hogy nem adták fel egy pillanatra sem! A másik. Nagyon mérges vagyok! 15 percet játszottunk csak ma. Az emberek fizetnek azért, hogy lássanak minket jól játszani 40 percen keresztül, és mi ma becsaptuk őket! Holnap ezért edzést vezényelek nekik, az sem érdekel, mennyire fontos mérkőzés vár ránk az Euroligában. Nem érdekel, kik vannak éppen a pályán, lehet hibázni, de koncentráció, energia, és megfelelő hozzáállás nélkül senkit nem akarok a pályán látni. Nem érdekel hány éves vagy, mutasd meg, mit tudsz a pályán, add a legjobbadat! Tina Jovanovic: A legjobbunkat igyekeztünk nyújtani ma is, és végig maximálisan koncentrálni. Kívülről lehet, hogy könnyűnek tűnt a mérkőzés, de belülről nem volt az.

Stefan Svitek: Nem kezdtük jól a mérkőzést, sok dobást elhibáztunk, ellenfelünk ugyanakkor rendre megtalálta a választ a zónánk ellen. Gratulálok a Sopronnak, látszik, hogy az Euroligában játszanak hétről hétre! A palánk alatt súlytalanok voltunk, de örülök, hogy az új amerikai kisemberünk jól szállt be a játékba, és annak is, hogy egy percig sem adtuk fel, és küzdöttünk a lefújásig. Biztos vagyok benne, hogy sikerül beépíteni a két új játékosunkat, és leszünk ennél jobbak is! Zele Dorina: Nem úgy sikerült az eleje a mérkőzésnek, ahogy elterveztük. Jól kihasználta Sopron a palánk alatti fölényét. Próbáltunk végig küzdeni, hajtani és csökkenteni a vereség mértékét.