Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Győr  
2018/02/24 16:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Vasas  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 MTK  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Sopron Basket  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Zala Volán  
2018/02/24 19:15
Férfi NB I. B Piros
 Bp. Honvéd  
 Békési SzSK  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 DEAC U23  
 SMAFC  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 BKG-Príma SE  
2018/02/24 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Piros
 DEAC  
 ELTE Fortis  
2018/02/24 16:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 UNI Győr  
 Tatai SE  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 MAFC  
 Szombathely  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 DEAC II.  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Dombóvár  
2018/02/24 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Kozármisleny-F.  
2018/02/24 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Bikák KK U23  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 FSzSE  
2018/02/24 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Szentendrei KS.  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 MAFC Martos  
2018/02/24 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 19:00
NB I. B Piros, F U20
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Kosárlabda Aka.  
 SZEDEÁK/A  
2018/02/24 14:30
Fiú Junior, Alsóház, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 PVSK-Panthers  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2018/02/24 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 14:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Felsőház
 MAFC/A  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 14:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/24 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Budapest Csepe.  
2018/02/24 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 13:45
Fiú Kadett, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Dunaújvárosi  
2018/02/24 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tapolcai Sasok  
 Várpalotai KK  
2018/02/24 18:00
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 MAFC/A  
2018/02/24 11:15
Fiú Serdülő
 Körmendi Törpö.  
 OSE Lions/A  
2018/02/24 15:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/24 17:15
Leány Junior
 Széchenyi KA  
 Szolnoki MÁV S.  
2018/02/24 14:00
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Gyakorló DSE  
2018/02/24 12:30
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 Tatabányai KC  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Monori SE  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Ajka  
 Parthus KSZ  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/02/24 13:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Debreceni KA/B  
2018/02/24 15:15
Gyermek Kupa
 MTK Budapest  
 Budapest Blaze.  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 KASI/C  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 FKE K?rösi  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Csikók.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA - GFF.  
 Szentesi KK le.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Sportiskolás S.  
 Harcos Sólyomf.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 HSE  
 Keresztúri Méh.  
2018/02/24 92:0
Gyermek Kupa
 Mez?berényi KK.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Szeged KE-Gaze.  
 Vásárhelyi Kis.  
2018/02/24 94:5
Gyermek Kupa
 Óbudai Reménys.  
 MTK Budapest  
2018/02/24 95:0
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Atom City-Atom.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Békési Gladiát.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/A  
 MEAFC Basket B.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/L.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Marcali Szürke.  
 FAK Balatoni P.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Tatai Zsiványo.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Szekszárdi Kar.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 NYKK Eötvös  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 DIFE KK Sasfió.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Hajdúhadházi  
 BKGDSE-Hajdúsz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 OSE Oroszlánok.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kövesdi Oroszl.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 MEAFC Vidrák  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ede.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Városgazda UP  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 10:20
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Gyulai Vidrák  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK le.  
 Békési Heppes  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Harcos Sólyomf.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 SZPA-HSE  
 HSE  
2018/02/24 10:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Kis.  
 Karcagi SE Far.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Tapolcai Párdu.  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Budapest Blaze.  
 Óbudai Reménys.  
2018/02/24 11:10
Gyermek Kupa
 FAK Balatoni P.  
 Várpalotai Sár.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Párduc.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Atom City-Atom.  
 PVSK Panthers  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai NKK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Szerencs VSE  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 Debreceni KA/L.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Tatai Zsiványo.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 BC Rookies Ora.  
 BCM Olimpia Ba.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Kövesdi Oroszl.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Fürge Gyik DSE.  
 Beszterce KK  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 FKE K?rösi  
 Városgazda UP  
2018/02/24 11:40
Gyermek Kupa
 KöLöKöS Fiúk  
 MAFC  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Gyulai Vidrák  
 SZEDEÁK Csikók.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Heppes  
 RICSILLA - GFF.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Szentesi KK fi.  
 HSA Párducok  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Sportiskolás S.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Ajka  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Szeged KE-Gaze.  
2018/02/24 12:15
Gyermek Kupa
 PLCSE PAFC  
 Százhalombatta.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Párdu.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 JKC  
 Török Sasmadar.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 DKKA Darazsak  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Basket B.  
 Szerencs VSE  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Párduc.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 OSE Oroszlánok.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Vidrák  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 KöLöKöS Fiúk  
2018/02/24 13:20
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 Viadukt SE  
2018/02/24 13:20
Gyermek Kupa
 Csata Csillago.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sasok  
 Bajai Bácska  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 HSA Párducok  
 Szeged KE Madá.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Fiú  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Teská.  
 Celldömölki Gó.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 BLF Palota/B  
 PLCSE PAFC  
2018/02/24 13:50
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 14:00
Gyermek Kupa
 Malév Zsiráfok.  
 JKC  
2018/02/24 14:20
Gyermek Kupa
 Velencei Gézen.  
 Kozármisleny S.  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 KASI/A  
 Dombóvári KS  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/C  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Amazonok  
 Csata Csillago.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Cáp.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Várpalotai Gep.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Szeged KE Madá.  
 Szentesi KK fi.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pityke Fiú  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Százhalombatta.  
 BLF Palota/B  
2018/02/24 15:10
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Tigri.  
2018/02/24 15:30
Gyermek Kupa
 Török Sasmadar.  
 Malév Zsiráfok.  
2018/02/24 15:40
Gyermek Kupa
 BLF-Palota/A  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 KKS-Tigers  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Kozármisleny S.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Monok SE  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 DKKA Titánok  
2018/02/24 16:15
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Amazonok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Cáp.  
 SZEDEÁK Sasok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 FTSI Fiú  
 Pityke Fiú  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 17:00
Gyermek Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 BLF-Palota/A  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 TFSE  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 Velencei Gézen.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 DKKA Titánok  
 Várpalotai Gep.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 Monok SE  
 KASI/A  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Herceghalmi Ti.  
2018/02/24 18:40
Gyermek Kupa
 KKS-Tigers  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 18:40
Leány Junior - 2017/2018
DVTK Akadémia - KSC Szekszárd 81-53 (19-16, 18-9, 17-12, 27-16)

Dátum: 2017.12.14. csütörtök, 14:00Vezette: ,  Ellenőr:

DVTK Akadémia Perc KSC Szekszárd
- - Welcome to netcasting 
1. perc
OCSENÁS Flóra - Eladott labda (1) 
  LISZKAI Rebeka - Szerzett labda (1)
KABABIK Bianka - Foult (1) 
  VINCZE Nikolett - Kiharcolt fault (1)
  VINCZE Nikolett - Sikertelen középtávoli
KECSKÉS Karina - Védőlepattanó (1) 
KECSKÉS Karina - Kiharcolt fault (1) 
  VISZMEG Míra - Foult (1)
  LISZKAI Rebeka - Szerzett labda (2)
FRINDT Nikoletta - Eladott labda (1) 
  TEMESI Eszter - Gólpassz (1)
0-2 VINCZE Nikolett - Sikeres közeli
OCSENÁS Flóra - Eladott labda (2) 
  TEMESI Eszter - Szerzett labda (1)
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen középtávoli
KECSKÉS Karina - Védőlepattanó (2) 
KECSKÉS Karina - Eladott labda (1) 
  TEMESI Eszter - Szerzett labda (2)
2. perc
0-4 VISZMEG Míra - Sikeres középtávoli
FRINDT Nikoletta - Eladott labda (2) 
  TEMESI Eszter - Szerzett labda (3)
0-6 VISZMEG Míra - Sikeres közeli
DVTK Akadémia időkérés  
3. perc
KISS Angelika - Sikertelen közeli  
  ANTÓNI Csenge - Védőlepattanó (1)
  ANTÓNI Csenge - Sikertelen közeli
OCSENÁS Flóra - Védőlepattanó (1) 
KISS Angelika - Sikeres közeli 2-6
4. perc
  VISZMEG Míra - Sikertelen hárompontos
OCSENÁS Flóra - Védőlepattanó (2) 
OCSENÁS Flóra - Eladott labda (3) 
  VINCZE Nikolett - Szerzett labda (1)
2-8 VINCZE Nikolett - Sikeres közeli
OCSENÁS Flóra - Eladott labda (4) 
  ANTÓNI Csenge - Szerzett labda (1)
  TEMESI Eszter - Sikertelen középtávoli
FRINDT Nikoletta - Védőlepattanó (1) 
FRINDT Nikoletta - Kiharcolt fault (1) 
  LISZKAI Rebeka - Foult (1)
NAGY Eszter csere - OCSENÁS Flóra 
5. perc
FRINDT Nikoletta - Sikertelen középtávoli  
  TEMESI Eszter - Védőlepattanó (1)
2-10 VISZMEG Míra - Sikeres középtávoli
  VINCZE Nikolett - Gólpassz (1)
FRINDT Nikoletta - Sikeres közeli 4-10
  VISZMEG Míra - Sikertelen középtávoli
KABABIK Bianka - Védőlepattanó (1) 
KISS Angelika - Kiharcolt fault (1) 
  ANTÓNI Csenge - Foult (1)
KISS Angelika - Sikeres büntető 5-10
KISS Angelika - Kihagyott büntető  
  VISZMEG Míra - Védőlepattanó (1)
  ANTÓNI Csenge - Sikertelen közeli
KISS Angelika - Védőlepattanó (1) 
6. perc
KISS Angelika - Sikeres közeli 7-10
7-12 VINCZE Nikolett - Sikeres középtávoli
  VISZMEG Míra - Gólpassz (1)
7. perc
NAGY Eszter - Sikeres közeli 9-12
KISS Angelika - Gólpassz (1) 
  VINCZE Nikolett - Sikertelen hárompontos
DVTK Akadémia Védőlepattanó  
HALÁSZ Zsófia csere - KECSKÉS Karina 
KECSKÉS Karina csere - KABABIK Bianka 
FRINDT Nikoletta - Sikeres közeli 11-12
8. perc
KISS Angelika - Blokk (1) 
  VINCZE Nikolett - Kapott blokk (1)
KISS Angelika - Védőlepattanó (2) 
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen közeli  
  KSC Szekszárd Védőlepattanó
FRINDT Nikoletta - Foult (1) 
  LISZKAI Rebeka - Kiharcolt fault (1)
11-13 LISZKAI Rebeka - Sikeres büntető
11-14 LISZKAI Rebeka - Sikeres büntető
9. perc
HALÁSZ Zsófia - Sikeres középtávoli 13-14
KECSKÉS Karina - Gólpassz (1) 
13-16 TEMESI Eszter - Sikeres középtávoli
  VINCZE Nikolett - Gólpassz (2)
HALÁSZ Zsófia - Sikeres középtávoli 15-16
NAGY Eszter - Gólpassz (1) 
10. perc
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen középtávoli
NAGY Eszter - Védőlepattanó (1) 
FRINDT Nikoletta - Sikertelen középtávoli  
ERDÕDI Anna csere - FRINDT Nikoletta 
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen hárompontos
KISS Angelika - Védőlepattanó (3) 
KECSKÉS Karina - Sikeres közeli 17-16
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (1) 
  ANTÓNI Csenge - Eladott labda (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikeres közeli 19-16
  VINCZE Nikolett - Sikertelen hárompontos
Negyed vége
  RENCZES Rebeka csere - LISZKAI Rebeka
11. perc
  VISZMEG Míra - Sikertelen középtávoli
KECSKÉS Karina - Védőlepattanó (3) 
HALÁSZ Zsófia - Eladott labda (1) 
  VINCZE Nikolett - Szerzett labda (2)
  RENCZES Rebeka - Eladott labda (1)
NAGY Eszter - Szerzett labda (1) 
ERDÕDI Anna - Gólpassz (1) 
KISS Angelika - Sikeres közeli 21-16
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (2) 
  TEMESI Eszter - Eladott labda (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikeres közeli 23-16
  KSC Szekszárd időkérés
  ANDI Hanna Emma csere - TEMESI Eszter
12. perc
NAGY Eszter - Foult (1) 
  RENCZES Rebeka - Kiharcolt fault (1)
  RENCZES Rebeka - Eladott labda (2)
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (3) 
  ANDI Hanna Emma - Foult (1)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (1) 
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 24-16
KECSKÉS Karina - Sikertelen hárompontos  
  KSC Szekszárd Védőlepattanó
  VISZMEG Míra - Sikertelen középtávoli
  VINCZE Nikolett - Támadólepattanó (1)
  VINCZE Nikolett - Sikertelen közeli
KISS Angelika - Védőlepattanó (4) 
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen közeli  
  VISZMEG Míra - Védőlepattanó (2)
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (4) 
  VISZMEG Míra - Eladott labda (1)
  VISZMEG Míra - Foult (2)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (2) 
DVTK Akadémia technical Foult  
  VISZMEG Míra - Kihagyott büntető
24-18 VINCZE Nikolett - Sikeres középtávoli
13. perc
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen hárompontos  
  VISZMEG Míra - Védőlepattanó (3)
  MIKLÓS Melinda csere - ANTÓNI Csenge
  MIKLÓS Melinda - Kapott blokk (1)
KISS Angelika - Blokk (2) 
KISS Angelika - Védőlepattanó (5) 
  VISZMEG Míra - Foult (3)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (3) 
  ANTÓNI Csenge csere - RENCZES Rebeka
  RENCZES Rebeka csere - VISZMEG Míra
FRINDT Nikoletta csere - NAGY Eszter 
OCSENÁS Flóra csere - ERDÕDI Anna 
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 25-18
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 26-18
KECSKÉS Karina - Sikertelen középtávoli  
HALÁSZ Zsófia - Támadólepattanó (1) 
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen középtávoli  
KISS Angelika - Támadólepattanó (1) 
KISS Angelika - Sikertelen közeli  
  ANDI Hanna Emma - Védőlepattanó (1)
OCSENÁS Flóra - Foult (1) 
  RENCZES Rebeka - Kiharcolt fault (2)
14. perc
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen középtávoli
  RENCZES Rebeka - Támadólepattanó (1)
  RENCZES Rebeka - Sikertelen közeli
  ANDI Hanna Emma - Támadólepattanó (1)
OCSENÁS Flóra - Foult (2) 
  VINCZE Nikolett - Kiharcolt fault (2)
  TEMESI Eszter csere - VINCZE Nikolett
26-20 TEMESI Eszter - Sikeres közeli
FRINDT Nikoletta - Sikertelen középtávoli  
OCSENÁS Flóra - Támadólepattanó (1) 
OCSENÁS Flóra - Sikeres közeli 28-20
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen hárompontos
  RENCZES Rebeka - Támadólepattanó (2)
28-22 RENCZES Rebeka - Sikeres közeli
FRINDT Nikoletta - Sikertelen hárompontos  
KISS Angelika - Támadólepattanó (2) 
KISS Angelika - Sikeres közeli 30-22
  KSC Szekszárd Eladott labda
15. perc
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen hárompontos  
  MIKLÓS Melinda - Védőlepattanó (1)
OCSENÁS Flóra - Foult (3) 
  ANTÓNI Csenge - Kiharcolt fault (1)
KABABIK Bianka csere - OCSENÁS Flóra 
16. perc
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen hárompontos
KABABIK Bianka - Védőlepattanó (2) 
FRINDT Nikoletta - Sikertelen hárompontos  
  KSC Szekszárd Védőlepattanó
  RENCZES Rebeka - Sikertelen hárompontos
KISS Angelika - Védőlepattanó (6) 
HALÁSZ Zsófia - Eladott labda (2) 
HALÁSZ Zsófia - Foult (1) 
  TEMESI Eszter - Kiharcolt fault (1)
30-23 TEMESI Eszter - Sikeres büntető
30-24 TEMESI Eszter - Sikeres büntető
17. perc
DVTK Akadémia időkérés  
FRINDT Nikoletta - Eladott labda (3) 
  MIKLÓS Melinda - Szerzett labda (1)
  MIKLÓS Melinda - Kiharcolt fault (1)
KABABIK Bianka - Foult (2) 
30-25 MIKLÓS Melinda - Sikeres büntető
  MIKLÓS Melinda - Kihagyott büntető
KISS Angelika - Védőlepattanó (7) 
KISS Angelika - Sikeres közeli 32-25
  RENCZES Rebeka - Eladott labda (3)
FRINDT Nikoletta - Szerzett labda (1) 
18. perc
KABABIK Bianka - Eladott labda (1) 
  RENCZES Rebeka - Szerzett labda (1)
  MIKLÓS Melinda - Kapott blokk (2)
KABABIK Bianka - Blokk (1) 
FRINDT Nikoletta - Védőlepattanó (2) 
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (4) 
  ANDI Hanna Emma - Foult (2)
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
KISS Angelika - Támadólepattanó (3) 
KISS Angelika - Sikertelen közeli  
  KSC Szekszárd Védőlepattanó
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen hárompontos
KECSKÉS Karina - Védőlepattanó (4) 
FRINDT Nikoletta - Eladott labda (4) 
  MIKLÓS Melinda - Szerzett labda (2)
KECSKÉS Karina - Szerzett labda (1) 
  RENCZES Rebeka - Eladott labda (4)
KECSKÉS Karina - Gólpassz (2) 
HALÁSZ Zsófia - Sikeres közeli 34-25
  KSC Szekszárd időkérés
  LISZKAI Rebeka csere - ANDI Hanna Emma
  VISZMEG Míra csere - RENCZES Rebeka
19. perc
  VISZMEG Míra - Sikertelen hárompontos
KABABIK Bianka - Védőlepattanó (3) 
KISS Angelika - Sikertelen közeli  
  MIKLÓS Melinda - Védőlepattanó (2)
20. perc
  TEMESI Eszter - Eladott labda (2)
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (5) 
HALÁSZ Zsófia - Sikeres közeli 36-25
  VISZMEG Míra - Foult (4)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (5) 
  VISZMEG Míra - Foult (5)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (6) 
  VINCZE Nikolett csere - VISZMEG Míra
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 37-25
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
Negyed vége
NAGY Eszter csere - FRINDT Nikoletta 
  RENCZES Rebeka csere - TEMESI Eszter
21. perc
KABABIK Bianka - Foult (3) 
  RENCZES Rebeka - Kiharcolt fault (3)
  RENCZES Rebeka - Eladott labda (5)
  BAKOS Blanka csere - RENCZES Rebeka
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (7) 
  MIKLÓS Melinda - Foult (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 38-25
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 39-25
NAGY Eszter - Szerzett labda (2) 
  MIKLÓS Melinda - Eladott labda (1)
NAGY Eszter - Sikeres közeli 41-25
22. perc
  BAKOS Blanka - Sikertelen középtávoli
HALÁSZ Zsófia - Védőlepattanó (1) 
  LISZKAI Rebeka - Foult (2)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (8) 
  HAAG Panna csere - MIKLÓS Melinda
NAGY Eszter - Sikertelen középtávoli  
  HAAG Panna - Védőlepattanó (1)
KABABIK Bianka - Szerzett labda (1) 
  BAKOS Blanka - Eladott labda (1)
HALÁSZ Zsófia - Foult (2) 
  HAAG Panna - Kiharcolt fault (1)
  RENCZES Rebeka csere - BAKOS Blanka
23. perc
KABABIK Bianka - Szerzett labda (2) 
  HAAG Panna - Eladott labda (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen középtávoli  
  HAAG Panna - Védőlepattanó (2)
HALÁSZ Zsófia - Szerzett labda (6) 
  VINCZE Nikolett - Eladott labda (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen közeli  
KABABIK Bianka - Támadólepattanó (1) 
KABABIK Bianka - Sikeres közeli 43-25
  KSC Szekszárd időkérés
FRINDT Nikoletta csere - HALÁSZ Zsófia 
  DÉR Vanda csere - VINCZE Nikolett
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen középtávoli
FRINDT Nikoletta - Védőlepattanó (3) 
FRINDT Nikoletta - Kiharcolt fault (2) 
  ANTÓNI Csenge - Foult (2)
KABABIK Bianka - Sikeres közeli 45-25
KISS Angelika - Gólpassz (2) 
24. perc
  LISZKAI Rebeka - Eladott labda (1)
KISS Angelika - Szerzett labda (1) 
FRINDT Nikoletta - Sikertelen középtávoli  
  HAAG Panna - Védőlepattanó (3)
  HAAG Panna - Kiharcolt fault (2)
KISS Angelika - Foult (1) 
  MIKLÓS Melinda csere - LISZKAI Rebeka
25. perc
  MIKLÓS Melinda - Sikertelen hárompontos
KISS Angelika - Védőlepattanó (8) 
  RENCZES Rebeka - Kiharcolt fault (4)
KISS Angelika - Foult (2) 
  HAAG Panna - Sikertelen középtávoli
  MIKLÓS Melinda - Foult (2)
KISS Angelika - Kiharcolt fault (2) 
KISS Angelika - Sikeres büntető 46-25
KISS Angelika - Kihagyott büntető  
KABABIK Bianka - Támadólepattanó (2) 
KABABIK Bianka - Sikertelen közeli  
KABABIK Bianka - Támadólepattanó (3) 
NAGY Eszter - Sikertelen középtávoli  
  RENCZES Rebeka - Védőlepattanó (1)
KABABIK Bianka - Foult (4) 
  RENCZES Rebeka - Kiharcolt fault (5)
  VINCZE Nikolett csere - DÉR Vanda
OCSENÁS Flóra csere - KABABIK Bianka 
BACSÓ Zsófia csere - FRINDT Nikoletta 
46-26 RENCZES Rebeka - Sikeres büntető
46-27 RENCZES Rebeka - Sikeres büntető
NAGY Eszter - Sikertelen közeli  
NAGY Eszter - Támadólepattanó (1) 
NAGY Eszter - Sikertelen középtávoli  
OCSENÁS Flóra - Támadólepattanó (2) 
26. perc
27. perc
KISS Angelika - Sikeres közeli 48-27
  RENCZES Rebeka - Sikertelen hárompontos
KISS Angelika - Védőlepattanó (9) 
KECSKÉS Karina - Sikertelen középtávoli  
  VINCZE Nikolett - Védőlepattanó (1)
  VINCZE Nikolett - Sikertelen közeli
OCSENÁS Flóra - Védőlepattanó (3) 
NAGY Eszter - Sikertelen középtávoli  
OCSENÁS Flóra - Támadólepattanó (3) 
HALÁSZ Zsófia csere - KECSKÉS Karina 
FRINDT Nikoletta csere - NAGY Eszter 
KISS Angelika - Eladott labda (1) 
  HAAG Panna - Szerzett labda (1)
48-29 HAAG Panna - Sikeres közeli
FRINDT Nikoletta - Sikeres közeli 50-29
  HAAG Panna - Sikertelen középtávoli
OCSENÁS Flóra - Védőlepattanó (4) 
HALÁSZ Zsófia - Kapott blokk (1) 
  MIKLÓS Melinda - Blokk (1)
DVTK Akadémia Támadólepattanó  
28. perc
OCSENÁS Flóra - Kiharcolt fault (1) 
  VINCZE Nikolett - Foult (1)
  TEMESI Eszter csere - VINCZE Nikolett
OCSENÁS Flóra - Kihagyott büntető  
OCSENÁS Flóra - Kihagyott büntető  
  MIKLÓS Melinda - Védőlepattanó (3)
  MIKLÓS Melinda - Kiharcolt fault (2)
FRINDT Nikoletta - Foult (2) 
  MIKLÓS Melinda - Kihagyott büntető
50-30 MIKLÓS Melinda - Sikeres büntető
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen hárompontos  
FRINDT Nikoletta - Támadólepattanó (1) 
BACSÓ Zsófia - Eladott labda (1) 
29. perc
50-33 HAAG Panna - Sikeres hárompontos
  RENCZES Rebeka - Gólpassz (1)
HALÁSZ Zsófia - Sikeres közeli 52-33
52-35 HAAG Panna - Sikeres közeli
FRINDT Nikoletta - Sikertelen közeli  
OCSENÁS Flóra - Támadólepattanó (4) 
OCSENÁS Flóra - Sikeres közeli 54-35
30. perc
54-37 TEMESI Eszter - Sikeres középtávoli
  RENCZES Rebeka - Gólpassz (2)
HALÁSZ Zsófia - Eladott labda (3) 
  ANTÓNI Csenge - Szerzett labda (2)
  HAAG Panna - Kapott blokk (1)
KISS Angelika - Blokk (3) 
KISS Angelika - Védőlepattanó (10) 
Negyed vége
  ANDI Hanna Emma csere - MIKLÓS Melinda
31. perc
HALÁSZ Zsófia - Eladott labda (4) 
FRINDT Nikoletta - Sikertelen középtávoli  
DVTK Akadémia Támadólepattanó  
KECSKÉS Karina csere - BACSÓ Zsófia 
OCSENÁS Flóra - Sikertelen közeli  
OCSENÁS Flóra - Támadólepattanó (5) 
OCSENÁS Flóra - Sikertelen közeli  
  TEMESI Eszter - Védőlepattanó (2)
32. perc
54-40 RENCZES Rebeka - Sikeres hárompontos
  ANDI Hanna Emma - Gólpassz (1)
KISS Angelika - Sikeres közeli 56-40
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen hárompontos
OCSENÁS Flóra - Védőlepattanó (5) 
HALÁSZ Zsófia - Eladott labda (5) 
  ANTÓNI Csenge - Szerzett labda (3)
  MIKLÓS Melinda csere - ANDI Hanna Emma
  ANTÓNI Csenge - Eladott labda (2)
FRINDT Nikoletta - Sikeres középtávoli 58-40
  MIKLÓS Melinda - Sikertelen hárompontos
FRINDT Nikoletta - Védőlepattanó (4) 
FRINDT Nikoletta - Eladott labda (5) 
  RENCZES Rebeka - Szerzett labda (2)
  MIKLÓS Melinda - Kapott blokk (3)
KISS Angelika - Blokk (4) 
KISS Angelika - Védőlepattanó (11) 
  HAAG Panna - Foult (1)
FRINDT Nikoletta - Kiharcolt fault (3) 
  LISZKAI Rebeka csere - HAAG Panna
33. perc
FRINDT Nikoletta - Sikeres középtávoli 62-40
KECSKÉS Karina - Gólpassz (3) 
  TEMESI Eszter - Kapott blokk (1)
KISS Angelika - Blokk (5) 
KISS Angelika - Védőlepattanó (12) 
  LISZKAI Rebeka - Foult (3)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (9) 
  BAKOS Blanka csere - MIKLÓS Melinda
  VINCZE Nikolett csere - TEMESI Eszter
34. perc
FRINDT Nikoletta - Sikeres középtávoli 63-40
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen középtávoli
KABABIK Bianka csere - OCSENÁS Flóra 
KABABIK Bianka - Védőlepattanó (4) 
  BAKOS Blanka - Foult (1)
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (10) 
HALÁSZ Zsófia - Sikeres büntető 63-40
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen közeli  
KABABIK Bianka - Támadólepattanó (4) 
HALÁSZ Zsófia - Sikertelen középtávoli  
FRINDT Nikoletta - Támadólepattanó (2) 
FRINDT Nikoletta - Sikeres közeli 65-40
35. perc
65-43 RENCZES Rebeka - Sikeres hárompontos
HALÁSZ Zsófia - Kiharcolt fault (11) 
  LISZKAI Rebeka - Foult (4)
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
HALÁSZ Zsófia - Kihagyott büntető  
NAGY Eszter csere - HALÁSZ Zsófia 
65-46 BAKOS Blanka - Sikeres hárompontos
  ANTÓNI Csenge - Gólpassz (1)
KECSKÉS Karina - Eladott labda (2) 
  LISZKAI Rebeka - Szerzett labda (3)
  BAKOS Blanka - Eladott labda (2)
KISS Angelika - Kapott blokk (1) 
  VINCZE Nikolett - Blokk (1)
  ANTÓNI Csenge - Védőlepattanó (2)
36. perc
  RENCZES Rebeka - Sikertelen hárompontos
NAGY Eszter - Védőlepattanó (2) 
KISS Angelika - Sikeres közeli 67-46
FRINDT Nikoletta - Gólpassz (1) 
  VINCZE Nikolett - Sikertelen középtávoli
KISS Angelika - Védőlepattanó (13) 
37. perc
KABABIK Bianka - Sikeres közeli 69-46
KECSKÉS Karina - Gólpassz (4) 
69-49 VINCZE Nikolett - Sikeres hárompontos
  RENCZES Rebeka - Gólpassz (3)
KECSKÉS Karina - Sikeres közeli 71-49
KISS Angelika - Gólpassz (3) 
  BAKOS Blanka - Sikertelen hárompontos
KABABIK Bianka - Védőlepattanó (5) 
FRINDT Nikoletta - Sikeres közeli 73-49
KABABIK Bianka - Foult (5) 
  VINCZE Nikolett - Kiharcolt fault (3)
VÉG-DUDÁS Anna csere - KABABIK Bianka 
HALÁSZ Zsófia csere - FRINDT Nikoletta 
  ANDI Hanna Emma csere - RENCZES Rebeka
  MIKLÓS Melinda csere - BAKOS Blanka
  LISZKAI Rebeka - Sikertelen hárompontos
  LISZKAI Rebeka - Támadólepattanó (1)
73-52 ANDI Hanna Emma - Sikeres hárompontos
38. perc
VÉG-DUDÁS Anna - Sikeres közeli 75-52
KISS Angelika - Gólpassz (4) 
39. perc
  VINCZE Nikolett - Sikertelen hárompontos
KISS Angelika - Védőlepattanó (14) 
VÉG-DUDÁS Anna - Sikeres közeli 77-52
KISS Angelika - Gólpassz (5) 
VÉG-DUDÁS Anna - Kiharcolt fault (1) 
  VINCZE Nikolett - Foult (2)
  KSC Szekszárd időkérés
ERDÕDI Anna csere - KISS Angelika 
VÉG-DUDÁS Anna - Kihagyott büntető  
  ANTÓNI Csenge - Védőlepattanó (3)
  MIKLÓS Melinda - Sikertelen középtávoli
NAGY Eszter - Védőlepattanó (3) 
  ANDI Hanna Emma - Foult (3)
NAGY Eszter - Kiharcolt fault (1) 
NAGY Eszter - Sikeres büntető 78-52
NAGY Eszter - Sikeres büntető 79-52
40. perc
  ANDI Hanna Emma - Sikertelen hárompontos
  VINCZE Nikolett - Támadólepattanó (2)
  ANTÓNI Csenge - Sikertelen közeli
  LISZKAI Rebeka - Támadólepattanó (2)
HALÁSZ Zsófia - Foult (3) 
  VINCZE Nikolett - Kiharcolt fault (4)
  VINCZE Nikolett - Kihagyott büntető
79-53 VINCZE Nikolett - Sikeres büntető
BACSÓ Zsófia csere - HALÁSZ Zsófia 
  LISZKAI Rebeka - Foult (5)
BACSÓ Zsófia - Kiharcolt fault (1) 
  HAAG Panna csere - LISZKAI Rebeka
BACSÓ Zsófia - Sikeres büntető 80-53
BACSÓ Zsófia - Sikeres büntető 81-53
  MIKLÓS Melinda - Sikertelen hárompontos
ERDÕDI Anna - Védőlepattanó (1) 
ERDÕDI Anna - Eladott labda (1) 
  VINCZE Nikolett - Szerzett labda (3)
  VINCZE Nikolett - Sikertelen közeli
ERDÕDI Anna - Védőlepattanó (2) 
KECSKÉS Karina - Sikertelen középtávoli  
VÉG-DUDÁS Anna - Támadólepattanó (1) 
Negyed vége

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok