Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/19 :
 Snatts Femeni  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/19 :
 Basket Slovank.  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/19 :
 BS Riga  
 Soproni Darazs.  
2017/11/19 :
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Szekszárd  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 15:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Alba Fehérvár  
2017/11/19 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 ELTE Fortis  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatai SE  
 UNI Győr  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Baja  
2017/11/19 12:00
Amatőr Női NB Zöld
 Szeged  
 BKG DSE  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2017/11/19 15:00
Amatőr Női NB Zöld
 PEAC-Pécs-Ping.  
 MTK  
2017/11/19 17:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC II.  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 ZTE  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Bikák KK U23  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/11/19 19:45
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Ziccer KS  
2017/11/19 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Darazsak Oldbo.  
2017/11/19 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC Martos  
2017/11/19 19:30
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 15:00
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 18:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Budaörsi DSE  
2017/11/19 19:00
Fiú Junior, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/19 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/11/19 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2017/11/19 18:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/19 12:00
Fiú Kadett, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/19 14:00
Fiú Kadett, Kelet
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi Kos.  
2017/11/19 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 TFSE/A  
2017/11/19 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 KKS  
 Újpest-MT/B  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Monok SE  
2017/11/19 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Várpalotai KK  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/11/19 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Százhalombatta.  
2017/11/19 16:00
Leány Junior
 PINKK Pécsi 42.  
 Zalaegerszegi  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Szolnoki MÁV S.  
2017/11/19 11:00
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Leány Kadett, Regionális
 SZPA-HSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK M  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/19 83:0
Leány Serdülő
 CEKK  
 Szentesi KK  
2017/11/19 94:5
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/A  
 Gyakorló DSE  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 BKGDSE  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 MTE 1904  
 Tapolcai Orosz.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:30
Leány Serdülő
 Atomerőmű SE  
 Gödöll?i SK  
2017/11/19 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/11/19 11:45
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 BKGDSE  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Radobasket  
 MTE 1904  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Gödöll?i SK  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 13:00
Leány Serdülő
 Gyakorló DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Tapolcai Orosz.  
 Radobasket  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 PaSa Reménység.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Békési Heppes  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Ricsilla - GFF.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Újpest-MT/A  
 Kaszások Akadé.  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 BEAC Vizslák  
 Csata Garfield  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Győri KC Vizsl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 Salgó Basket S.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Tapolcai Sárká.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Paragváris Sól.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 Hernádi Kosárl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 DKKA Nyuszik  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Viadukt SE  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Vörösmartys Zs.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 SZEDEÁK Aranys.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Vásárhelyi Kac.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 Szentesi KK  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Wild Cats  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 PAFC Basket  
 Újpest-MT/A  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 TFSE Farkasok  
 BEAC Vizslák  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 GYKSE Szekszár.  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Kalózok  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 OSE Simbák  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 Beszterce KK B.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 FTSI Batthyány.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Pákozdi Kócsag.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Zsákoló Zsiráf.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Karcagi SE Far.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Vásárhelyi Rók.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 HSA Bombázók  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA Z.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 Budafoki Bolhá.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Óbudai Reménys.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Ricsilla Hévíz.  
2017/11/19 12:20
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Szorgos Darazs.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Szerencsi VSE  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 JKSE Kosársuli.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 DKKA Tigrisek  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Ziccer Kistigr.  
2017/11/19 12:45
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Tiszai Kisvirá.  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/19 13:15
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 Malév Kobrák  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 Radobasket Bud.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 Szeged KE - Va.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Tapolcai Gazel.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 13:45
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Ziccer Pandák  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE MórMoták  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 Szeged KE - Bo.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Debreceni KA L.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/19 14:40
Kenguru Kupa
 Budafoki Bolhá.  
 Törekvés Törpi.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Budai Aranysak.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 Mez?túri Refor.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 Herceghalmi Ti.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Tatai Mosómedv.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 Debreceni KA L.  
 Debreceni KA T.  
2017/11/19 15:45
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Kanizsai Mókus.  
2017/11/19 15:50
Kenguru Kupa
 Brózik Tibor T.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Radobasket - B.  
 BKG DSE  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Szolnoki Leopá.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 16:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 BSC Bocsok  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 Karcagi SE Pus.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Pátyi SE  
 Brózik Tibor T.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Radobasket - B.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Pátyi SE  
2017/11/19 18:30
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Budafoki Békák.  
2017/11/19 18:30
Leány Tini - 2014/2015
- 93-64 (21-21, 13-17, 43-13, 16-13)

Dátum: ... , :Vezette: ,  Ellenőr:

Vasas Akadémia Perc UNI Gy?r - Széchenyi KA /
- - Welcome to netcasting 
1. perc
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen közeli
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Védőlepattanó (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 2-0
RAJARAM Cakmel Pkem - Gólpassz (1) 
BUDAI Júlia - Foult (1) 
  REIDER Janka Luca - Kiharcolt fault (1)
2-1 REIDER Janka Luca - Sikeres büntető
  REIDER Janka Luca - Kihagyott büntető
KÖKÉNY Dóra - Védőlepattanó (1) 
DOMBAI Réka - Sikertelen közeli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (1)
2. perc
2-3 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
DOMBAI Réka - Sikeres középtávoli 4-3
BUDAI Júlia - Gólpassz (1) 
  REIDER Janka Luca - Eladott labda (1)
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Szerzett labda (1) 
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (2)
  REIDER Janka Luca - Eladott labda (2)
RAJARAM Cakmel Pkem - Sikeres közeli 6-3
3. perc
  BANAI Júlia - Eladott labda (1)
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Szerzett labda (2) 
KÖKÉNY Dóra - Eladott labda (1) 
6-5 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
BUDAI Júlia - Eladott labda (1) 
  LÁSZLÓ Dóra - Szerzett labda (1)
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Foult (1) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Kiharcolt fault (1)
  ROZMÁN Lilla Anna - Kihagyott büntető
  ROZMÁN Lilla Anna - Kihagyott büntető
KÖKÉNY Dóra - Védőlepattanó (2) 
DOMBAI Réka - Sikertelen középtávoli  
  BANAI Júlia - Védőlepattanó (1)
4. perc
6-7 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (1) 
  BANAI Júlia - Szerzett labda (1)
BUDAI Júlia - Foult (2) 
  LÁSZLÓ Dóra - Kiharcolt fault (1)
Vasas Akadémia időkérés  
  LÁSZLÓ Dóra - Kihagyott büntető
  LÁSZLÓ Dóra - Kihagyott büntető
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
DOMBAI Réka - Sikertelen közeli  
  BOZSOK Alexandra Hajna - Védőlepattanó (1)
  REIDER Janka Luca - Sikertelen középtávoli
DOMBAI Réka - Védőlepattanó (1) 
DOMBAI Réka - Eladott labda (1) 
6-9 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres középtávoli
  REIDER Janka Luca - Gólpassz (1)
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 8-9
RAJARAM Cakmel Pkem - Gólpassz (2) 
5. perc
8-11 BOZSOK Alexandra Hajna - Sikeres középtávoli
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (2) 
  LÁSZLÓ Dóra - Szerzett labda (2)
8-13 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
6. perc
RAJARAM Cakmel Pkem - Sikertelen közeli  
KÖKÉNY Dóra - Támadólepattanó (1) 
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 10-13
KÖKÉNY Dóra - Gólpassz (1) 
  CSÁBI Lizett csere - BOZSOK Alexandra Hajna
10-15 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 12-15
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Foult (2) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Kiharcolt fault (2)
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / időkérés
FÁI Réka csere - BUDAI Júlia 
  REIDER Janka Luca - Sikertelen közeli
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Védőlepattanó (2) 
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (3) 
7. perc
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen középtávoli
KÖKÉNY Dóra - Védőlepattanó (3) 
DOMBAI Réka - Sikertelen közeli  
KÖKÉNY Dóra - Támadólepattanó (2) 
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
Vasas Akadémia Támadólepattanó  
  BANAI Júlia - Foult (1)
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Kiharcolt fault (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 14-15
BUDAI Júlia csere - RAJARAM Cakmel Pkem 
  LÁSZLÓ Dóra - Eladott labda (1)
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 16-15
KÖKÉNY Dóra - Gólpassz (2) 
16-17 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
8. perc
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
KÖKÉNY Dóra - Támadólepattanó (3) 
KÖKÉNY Dóra - Kiharcolt fault (1) 
  REIDER Janka Luca - Foult (1)
KÖKÉNY Dóra - Kihagyott büntető  
KÖKÉNY Dóra - Sikeres büntető 17-17
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Foult (3) 
  LÁSZLÓ Dóra - Kiharcolt fault (2)
17-18 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres büntető
17-19 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres büntető
RAJARAM Cakmel Pkem csere - LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma 
DOMBAI Réka - Sikertelen közeli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (2) 
9. perc
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (3)
  BANAI Júlia - Sikertelen közeli
  CSÁBI Lizett - Támadólepattanó (1)
  LÁSZLÓ Dóra - Eladott labda (2)
DOMBAI Réka - Szerzett labda (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 19-19
  REIDER Janka Luca - Eladott labda (3)
BUDAI Júlia - Eladott labda (2) 
  CSÁBI Lizett - Eladott labda (1)
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 21-19
21-21 REIDER Janka Luca - Sikeres közeli
BUDAI Júlia - Sikertelen közeli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (4)
  REIDER Janka Luca - Sikertelen közeli
BUDAI Júlia - Védőlepattanó (1) 
10. perc
FÁI Réka - Sikertelen közeli  
  LÁSZLÓ Dóra - Védőlepattanó (1)
  BANAI Júlia - Sikertelen közeli
FÁI Réka - Védőlepattanó (1) 
Negyed vége
PRYMA Vera csere - RAJARAM Cakmel Pkem 
NAGY Lili csere - BUDAI Júlia 
TARÓCZY Daniella csere - DOMBAI Réka 
GÓCZÁN Réka csere - FÁI Réka 
VÍGH Bernadett csere - KÖKÉNY Dóra 
  PÉNZES Alíz csere - REIDER Janka Luca
  KOVÁCS Katinka Szilvia csere - BANAI Júlia
  SUGA Luca csere - LÁSZLÓ Dóra
  CSONKA Dzsenifer csere - ROZMÁN Lilla Anna
  KÉITA Aya Júlia csere - CSÁBI Lizett
11. perc
TARÓCZY Daniella - Eladott labda (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Eladott labda (1)
VÍGH Bernadett - Szerzett labda (1) 
VÍGH Bernadett - Sikertelen közeli  
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / Védőlepattanó
PRYMA Vera - Foult (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Kiharcolt fault (1)
21-23 KÉITA Aya Júlia - Sikeres közeli
  PÉNZES Alíz - Gólpassz (1)
  PÉNZES Alíz - Foult (1)
TARÓCZY Daniella - Kiharcolt fault (1) 
12. perc
GÓCZÁN Réka - Sikertelen közeli  
  KÉITA Aya Júlia - Védőlepattanó (1)
21-25 KOVÁCS Katinka Szilvia - Sikeres közeli
  CSONKA Dzsenifer - Gólpassz (1)
NAGY Lili - Eladott labda (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Szerzett labda (1)
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen közeli
PRYMA Vera - Védőlepattanó (1) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
  KÉITA Aya Júlia - Védőlepattanó (2)
13. perc
  PÉNZES Alíz - Eladott labda (1)
PRYMA Vera - Szerzett labda (1) 
VÍGH Bernadett - Sikeres közeli 23-25
PRYMA Vera - Foult (2) 
  KÉITA Aya Júlia - Kiharcolt fault (2)
23-27 CSONKA Dzsenifer - Sikeres közeli
VÍGH Bernadett - Sikertelen közeli  
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Védőlepattanó (1)
14. perc
  PÉNZES Alíz - Sikertelen közeli
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Támadólepattanó (1)
  SUGA Luca - Eladott labda (1)
  PÉNZES Alíz - Foult (2)
TARÓCZY Daniella - Kiharcolt fault (2) 
TARÓCZY Daniella - Kihagyott büntető  
TARÓCZY Daniella - Kihagyott büntető  
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Védőlepattanó (2)
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen középtávoli
  KÉITA Aya Júlia - Támadólepattanó (1)
23-29 PÉNZES Alíz - Sikeres közeli
GÓCZÁN Réka - Eladott labda (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Szerzett labda (2)
GÓCZÁN Réka - Foult (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Kiharcolt fault (3)
15. perc
Vasas Akadémia időkérés  
  KÉITA Aya Júlia - Kihagyott büntető
  KÉITA Aya Júlia - Kihagyott büntető
GÓCZÁN Réka - Védőlepattanó (1) 
PRYMA Vera - Sikeres közeli 25-29
  PÉNZES Alíz - Sikertelen közeli
NAGY Lili - Védőlepattanó (1) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
  CSONKA Dzsenifer - Védőlepattanó (1)
25-31 CSONKA Dzsenifer - Sikeres közeli
VÍGH Bernadett - Sikertelen közeli  
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Védőlepattanó (3)
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen közeli
PRYMA Vera - Védőlepattanó (2) 
NAGY Lili - Sikeres közeli 27-31
16. perc
  CSONKA Dzsenifer - Sikertelen középtávoli
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
NAGY Lili - Sikertelen közeli  
  KÉITA Aya Júlia - Védőlepattanó (3)
17. perc
TARÓCZY Daniella - Foult (1) 
  SUGA Luca - Kiharcolt fault (1)
  SUGA Luca - Kihagyott büntető
27-32 SUGA Luca - Sikeres büntető
TARÓCZY Daniella - Sikeres közeli 29-32
  KÉITA Aya Júlia - Eladott labda (2)
PALÁNKI Mira csere - PRYMA Vera 
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / időkérés
  VÁRSZEGI Luca csere - SUGA Luca
NAGY Lili - Eladott labda (2) 
  CSONKA Dzsenifer - Eladott labda (1)
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Foult (1)
VÍGH Bernadett - Kiharcolt fault (1) 
VÍGH Bernadett - Sikeres közeli 31-32
VÍGH Bernadett - Sikeres büntető 32-32
18. perc
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / Eladott labda
NAGY Lili - Eladott labda (3) 
PRYMA Vera csere - NAGY Lili 
32-34 CSONKA Dzsenifer - Sikeres közeli
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
  PÉNZES Alíz - Védőlepattanó (1)
32-36 PÉNZES Alíz - Sikeres középtávoli
19. perc
TARÓCZY Daniella - Eladott labda (2) 
  CSONKA Dzsenifer - Szerzett labda (1)
NAGY Lili csere - PALÁNKI Mira 
  VÁRSZEGI Luca - Sikertelen középtávoli
  PÉNZES Alíz - Támadólepattanó (1)
  CSONKA Dzsenifer - Eladott labda (2)
  SUGA Luca csere - VÁRSZEGI Luca
TARÓCZY Daniella - Eladott labda (3) 
  SUGA Luca - Szerzett labda (1)
  SUGA Luca - Sikertelen közeli
  PÉNZES Alíz - Támadólepattanó (2)
32-38 PÉNZES Alíz - Sikeres közeli
20. perc
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
  PÉNZES Alíz - Védőlepattanó (2)
  SUGA Luca - Sikertelen közeli
VÍGH Bernadett - Védőlepattanó (1) 
GÓCZÁN Réka - Eladott labda (2) 
  CSONKA Dzsenifer - Szerzett labda (2)
  KÉITA Aya Júlia - Eladott labda (3)
NAGY Lili - Szerzett labda (1) 
VÍGH Bernadett - Sikeres közeli 34-38
NAGY Lili - Gólpassz (1) 
Negyed vége
KÖKÉNY Dóra csere - GÓCZÁN Réka 
DOMBAI Réka csere - NAGY Lili 
  ROZMÁN Lilla Anna csere - KÉITA Aya Júlia
  LÁSZLÓ Dóra csere - SUGA Luca
21. perc
  CSONKA Dzsenifer - Sikertelen közeli
VÍGH Bernadett - Védőlepattanó (2) 
KÖKÉNY Dóra - Eladott labda (2) 
34-40 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
  PÉNZES Alíz - Gólpassz (2)
VÍGH Bernadett - Sikertelen középtávoli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (3) 
PRYMA Vera - Sikertelen középtávoli  
Vasas Akadémia Támadólepattanó  
PRYMA Vera - Sikeres közeli 36-40
DOMBAI Réka - Gólpassz (1) 
22. perc
36-42 PÉNZES Alíz - Sikeres közeli
  ROZMÁN Lilla Anna - Gólpassz (1)
  PÉNZES Alíz - Foult (3)
PRYMA Vera - Kiharcolt fault (1) 
PRYMA Vera - Sikeres közeli 38-42
PRYMA Vera - Kihagyott büntető  
PRYMA Vera - Támadólepattanó (1) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (4) 
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen középtávoli  
VÍGH Bernadett - Támadólepattanó (1) 
VÍGH Bernadett - Sikertelen közeli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (5) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 40-42
23. perc
VÍGH Bernadett - Foult (1) 
  PÉNZES Alíz - Kiharcolt fault (1)
  PÉNZES Alíz - Kihagyott büntető
40-43 PÉNZES Alíz - Sikeres büntető
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (6) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 42-43
VÍGH Bernadett - Foult (2) 
  PÉNZES Alíz - Kiharcolt fault (2)
GÓCZÁN Réka csere - VÍGH Bernadett 
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen középtávoli
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / Támadólepattanó
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Sikertelen középtávoli
DOMBAI Réka - Védőlepattanó (2) 
DOMBAI Réka - Sikertelen közeli  
PRYMA Vera - Támadólepattanó (2) 
PRYMA Vera - Kiharcolt fault (2) 
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Foult (2)
PRYMA Vera - Sikeres közeli 44-43
PRYMA Vera - Sikeres büntető 45-43
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Sikertelen középtávoli
TARÓCZY Daniella - Védőlepattanó (1) 
GÓCZÁN Réka - Eladott labda (3) 
24. perc
45-45 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
TARÓCZY Daniella - Eladott labda (4) 
  PÉNZES Alíz - Sikertelen közeli
GÓCZÁN Réka - Védőlepattanó (2) 
PRYMA Vera - Sikeres közeli 47-45
DOMBAI Réka - Gólpassz (2) 
  CSONKA Dzsenifer - Sikertelen közeli
TARÓCZY Daniella - Védőlepattanó (2) 
PRYMA Vera - Eladott labda (1) 
25. perc
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
DOMBAI Réka - Védőlepattanó (3) 
DOMBAI Réka - Kiharcolt fault (1) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Foult (1)
  REIDER Janka Luca csere - KOVÁCS Katinka Szilvia
PRYMA Vera - Sikeres közeli 49-45
DOMBAI Réka - Gólpassz (3) 
PRYMA Vera - Foult (3) 
  CSONKA Dzsenifer - Kiharcolt fault (1)
  LÁSZLÓ Dóra - Eladott labda (3)
KÖKÉNY Dóra - Szerzett labda (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 51-45
PRYMA Vera - Gólpassz (1) 
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / időkérés
26. perc
GÓCZÁN Réka - Foult (2) 
  PÉNZES Alíz - Kiharcolt fault (3)
51-47 PÉNZES Alíz - Sikeres közeli
  PÉNZES Alíz - Kihagyott büntető
  ROZMÁN Lilla Anna - Támadólepattanó (1)
  CSONKA Dzsenifer - Sikertelen középtávoli
  PÉNZES Alíz - Támadólepattanó (3)
51-49 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
  PÉNZES Alíz - Foult (4)
GÓCZÁN Réka - Kiharcolt fault (1) 
GÓCZÁN Réka - Sikeres közeli 53-49
RAJARAM Cakmel Pkem csere - KÖKÉNY Dóra 
  SUGA Luca csere - PÉNZES Alíz
GÓCZÁN Réka - Kihagyott büntető  
DOMBAI Réka - Támadólepattanó (7) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 55-49
  REIDER Janka Luca - Sikertelen közeli
  REIDER Janka Luca - Kapott blokk (1)
DOMBAI Réka - Blokk (1) 
DOMBAI Réka - Védőlepattanó (4) 
GÓCZÁN Réka - Eladott labda (4) 
27. perc
  ROZMÁN Lilla Anna - Eladott labda (1)
  BOZSOK Alexandra Hajna csere - CSONKA Dzsenifer
VÍGH Bernadett csere - PRYMA Vera 
GÓCZÁN Réka - Sikeres közeli 57-49
DOMBAI Réka - Gólpassz (4) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Eladott labda (2)
DOMBAI Réka - Szerzett labda (2) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 59-49
  SUGA Luca - Eladott labda (2)
  BANAI Júlia csere - ROZMÁN Lilla Anna
BUDAI Júlia csere - TARÓCZY Daniella 
BUDAI Júlia - Sikeres közeli 61-49
28. perc
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen középtávoli
  LÁSZLÓ Dóra - Kapott blokk (1)
DOMBAI Réka - Blokk (2) 
RAJARAM Cakmel Pkem - Védőlepattanó (1) 
BUDAI Júlia - Sikeres közeli 63-49
  REIDER Janka Luca - Eladott labda (4)
VÍGH Bernadett - Szerzett labda (2) 
VÍGH Bernadett - Gólpassz (1) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 65-49
  SUGA Luca - Eladott labda (3)
VÍGH Bernadett - Szerzett labda (3) 
VÍGH Bernadett - Gólpassz (2) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 67-49
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen középtávoli
VÍGH Bernadett - Védőlepattanó (3) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 69-49
29. perc
  KOVÁCS Katinka Szilvia csere - REIDER Janka Luca
PRYMA Vera csere - DOMBAI Réka 
TARÓCZY Daniella csere - RAJARAM Cakmel Pkem 
GÓCZÁN Réka - Foult (3) 
  SUGA Luca - Kiharcolt fault (2)
69-50 SUGA Luca - Sikeres büntető
  SUGA Luca - Kihagyott büntető
GÓCZÁN Réka - Védőlepattanó (3) 
TARÓCZY Daniella - Sikeres közeli 71-50
  BANAI Júlia - Sikertelen közeli
  BANAI Júlia - Kapott blokk (1)
PRYMA Vera - Blokk (1) 
PRYMA Vera - Védőlepattanó (3) 
BUDAI Júlia - Sikertelen közeli  
GÓCZÁN Réka - Támadólepattanó (1) 
GÓCZÁN Réka - Gólpassz (1) 
PRYMA Vera - Sikeres közeli 73-50
30. perc
TARÓCZY Daniella - Foult (2) 
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Kiharcolt fault (1)
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Kihagyott büntető
73-51 KOVÁCS Katinka Szilvia - Sikeres büntető
GÓCZÁN Réka - Sikertelen közeli  
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Védőlepattanó (4)
  KOVÁCS Katinka Szilvia - Eladott labda (1)
GÓCZÁN Réka - Sikeres közeli 75-51
VÍGH Bernadett - Gólpassz (3) 
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen középtávoli
BUDAI Júlia - Védőlepattanó (2) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
PRYMA Vera - Támadólepattanó (3) 
PRYMA Vera - Sikeres közeli 77-51
Negyed vége
KÖKÉNY Dóra csere - GÓCZÁN Réka 
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma csere - BUDAI Júlia 
  PÉNZES Alíz csere - BANAI Júlia
  ROZMÁN Lilla Anna csere - LÁSZLÓ Dóra
  CSONKA Dzsenifer csere - SUGA Luca
  KÉITA Aya Júlia csere - BOZSOK Alexandra Hajna
31. perc
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / Támadólepattanó
  CSONKA Dzsenifer - Sikertelen középtávoli
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
  KÉITA Aya Júlia - Foult (1)
PRYMA Vera - Kiharcolt fault (3) 
KÖKÉNY Dóra - Eladott labda (3) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
KÖKÉNY Dóra - Védőlepattanó (4) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
PRYMA Vera - Támadólepattanó (4) 
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
  PÉNZES Alíz - Védőlepattanó (3)
32. perc
TARÓCZY Daniella - Foult (3) 
  CSONKA Dzsenifer - Kiharcolt fault (2)
77-53 CSONKA Dzsenifer - Sikeres közeli
  CSONKA Dzsenifer - Kihagyott büntető
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
PRYMA Vera - Sikertelen közeli  
PRYMA Vera - Támadólepattanó (5) 
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (4) 
DOMBAI Réka csere - PRYMA Vera 
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen középtávoli
VÍGH Bernadett - Védőlepattanó (4) 
TARÓCZY Daniella - Sikertelen közeli  
KÖKÉNY Dóra - Támadólepattanó (4) 
  CSONKA Dzsenifer - Eladott labda (3)
KÖKÉNY Dóra - Szerzett labda (2) 
KÖKÉNY Dóra - Sikertelen közeli  
  PÉNZES Alíz - Védőlepattanó (4)
33. perc
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
KÖKÉNY Dóra - Védőlepattanó (5) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 79-53
  PÉNZES Alíz - Sikertelen középtávoli
  KÉITA Aya Júlia - Támadólepattanó (2)
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen közeli
  PÉNZES Alíz - Támadólepattanó (4)
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
NAGY Lili csere - TARÓCZY Daniella 
DOMBAI Réka - Eladott labda (2) 
DOMBAI Réka - Foult (1) 
  KÉITA Aya Júlia - Kiharcolt fault (4)
  LÁSZLÓ Dóra csere - KOVÁCS Katinka Szilvia
PALÁNKI Mira csere - VÍGH Bernadett 
  KÉITA Aya Júlia - Sikertelen közeli
NAGY Lili - Védőlepattanó (2) 
KÖKÉNY Dóra - Eladott labda (4) 
  REIDER Janka Luca csere - KÉITA Aya Júlia
34. perc
  REIDER Janka Luca - Sikertelen középtávoli
DOMBAI Réka - Védőlepattanó (5) 
DOMBAI Réka - Sikeres közeli 81-53
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen közeli
NAGY Lili - Védőlepattanó (3) 
35. perc
DOMBAI Réka - Sikertelen középtávoli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (5)
  PÉNZES Alíz - Sikertelen közeli
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Védőlepattanó (3) 
KÖKÉNY Dóra - Sikeres közeli 83-53
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Gólpassz (1) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Eladott labda (3)
NAGY Lili - Szerzett labda (2) 
NAGY Lili - Sikeres közeli 85-53
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / időkérés
FÁI Réka csere - LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma 
BUDAI Júlia csere - KÖKÉNY Dóra 
  PÉNZES Alíz - Sikertelen közeli
  REIDER Janka Luca - Támadólepattanó (1)
36. perc
NAGY Lili - Foult (1) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Kiharcolt fault (3)
GÓCZÁN Réka csere - DOMBAI Réka 
85-54 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres büntető
85-55 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres büntető
BUDAI Júlia - Eladott labda (3) 
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen közeli
BUDAI Júlia - Védőlepattanó (3) 
BUDAI Júlia - Sikeres közeli 87-55
37. perc
87-57 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
NAGY Lili - Sikertelen közeli  
NAGY Lili - Kapott blokk (1) 
  ROZMÁN Lilla Anna - Blokk (1)
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (6)
GÓCZÁN Réka - Foult (4) 
  PÉNZES Alíz - Kiharcolt fault (4)
  PÉNZES Alíz - Kihagyott büntető
87-58 PÉNZES Alíz - Sikeres büntető
GÓCZÁN Réka - Eladott labda (5) 
  LÁSZLÓ Dóra - Szerzett labda (3)
87-60 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
38. perc
  PÉNZES Alíz - Foult (5)
BUDAI Júlia - Kiharcolt fault (1) 
BUDAI Júlia - Sikeres közeli 89-60
  KOVÁCS Katinka Szilvia csere - PÉNZES Alíz
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma csere - NAGY Lili 
BUDAI Júlia - Kihagyott büntető  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (7)
89-62 ROZMÁN Lilla Anna - Sikeres közeli
GÓCZÁN Réka - Sikeres közeli 91-62
BUDAI Júlia - Gólpassz (2) 
91-64 LÁSZLÓ Dóra - Sikeres közeli
39. perc
BUDAI Júlia - Sikertelen közeli  
  ROZMÁN Lilla Anna - Védőlepattanó (8)
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen közeli
FÁI Réka - Védőlepattanó (2) 
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (5) 
  CSONKA Dzsenifer - Szerzett labda (3)
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen középtávoli
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / Támadólepattanó
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
  CSONKA Dzsenifer - Támadólepattanó (1)
  ROZMÁN Lilla Anna - Sikertelen közeli
Vasas Akadémia Védőlepattanó  
BUDAI Júlia - Eladott labda (4) 
40. perc
  BANAI Júlia csere - ROZMÁN Lilla Anna
  LÁSZLÓ Dóra - Sikertelen közeli
BUDAI Júlia - Védőlepattanó (4) 
LÕRINCZY-CSOMÓS Palóma - Eladott labda (6) 
  LÁSZLÓ Dóra - Szerzett labda (4)
  UNI Gy?r - Széchenyi KA / időkérés
  REIDER Janka Luca - Eladott labda (5)
BUDAI Júlia - Szerzett labda (1) 
  CSONKA Dzsenifer - Foult (1)
BUDAI Júlia - Kiharcolt fault (2) 
GÓCZÁN Réka - Sikeres közeli 93-64
Negyed vége

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok