Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 DEAC II.  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Dombóvár  
2018/02/24 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Kozármisleny-F.  
2018/02/24 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Bikák KK U23  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 FSzSE  
2018/02/24 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Szentendrei KS.  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 MAFC Martos  
2018/02/24 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2018/02/24 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 14:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/24 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Budapest Csepe.  
2018/02/24 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 13:45
Fiú Kadett, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Dunaújvárosi  
2018/02/24 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tapolcai Sasok  
 Várpalotai KK  
2018/02/24 18:00
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 MAFC/A  
2018/02/24 11:15
Fiú Serdülő
 Körmendi Törpö.  
 OSE Lions/A  
2018/02/24 15:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/24 17:15
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Gyakorló DSE  
2018/02/24 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 Tatabányai KC  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Monori SE  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Ajka  
 Parthus KSZ  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/02/24 13:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Debreceni KA/B  
2018/02/24 15:15
Gyermek Kupa
 MTK Budapest  
 Budapest Blaze.  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 KASI/C  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 FKE K?rösi  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Csikók.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA - GFF.  
 Szentesi KK le.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Sportiskolás S.  
 Harcos Sólyomf.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 HSE  
 Keresztúri Méh.  
2018/02/24 92:0
Gyermek Kupa
 Mez?berényi KK.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Szeged KE-Gaze.  
 Vásárhelyi Kis.  
2018/02/24 94:5
Gyermek Kupa
 Óbudai Reménys.  
 MTK Budapest  
2018/02/24 95:0
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Atom City-Atom.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Békési Gladiát.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/A  
 MEAFC Basket B.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/L.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Marcali Szürke.  
 FAK Balatoni P.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Tatai Zsiványo.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Szekszárdi Kar.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 NYKK Eötvös  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 DIFE KK Sasfió.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Hajdúhadházi  
 BKGDSE-Hajdúsz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 OSE Oroszlánok.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kövesdi Oroszl.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 MEAFC Vidrák  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ede.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Városgazda UP  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 10:20
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Gyulai Vidrák  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK le.  
 Békési Heppes  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Harcos Sólyomf.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 SZPA-HSE  
 HSE  
2018/02/24 10:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Kis.  
 Karcagi SE Far.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Tapolcai Párdu.  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Budapest Blaze.  
 Óbudai Reménys.  
2018/02/24 11:10
Gyermek Kupa
 FAK Balatoni P.  
 Várpalotai Sár.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Párduc.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Atom City-Atom.  
 PVSK Panthers  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai NKK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Szerencs VSE  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 Debreceni KA/L.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Tatai Zsiványo.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 BC Rookies Ora.  
 BCM Olimpia Ba.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Kövesdi Oroszl.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Fürge Gyik DSE.  
 Beszterce KK  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 FKE K?rösi  
 Városgazda UP  
2018/02/24 11:40
Gyermek Kupa
 Gyulai Vidrák  
 SZEDEÁK Csikók.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Heppes  
 RICSILLA - GFF.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Szentesi KK fi.  
 HSA Párducok  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Sportiskolás S.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Ajka  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Szeged KE-Gaze.  
2018/02/24 12:15
Gyermek Kupa
 PLCSE PAFC  
 Százhalombatta.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Párdu.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 JKC  
 Török Sasmadar.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 DKKA Darazsak  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Basket B.  
 Szerencs VSE  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Párduc.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 OSE Oroszlánok.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Vidrák  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sasok  
 Bajai Bácska  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 HSA Párducok  
 Szeged KE Madá.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Fiú  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Teská.  
 Celldömölki Gó.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 BLF Palota/B  
 PLCSE PAFC  
2018/02/24 13:50
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 14:00
Gyermek Kupa
 Malév Zsiráfok.  
 JKC  
2018/02/24 14:20
Gyermek Kupa
 Velencei Gézen.  
 Kozármisleny S.  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 KASI/A  
 Dombóvári KS  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Cáp.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Várpalotai Gep.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Szeged KE Madá.  
 Szentesi KK fi.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pityke Fiú  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Százhalombatta.  
 BLF Palota/B  
2018/02/24 15:10
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Tigri.  
2018/02/24 15:30
Gyermek Kupa
 Török Sasmadar.  
 Malév Zsiráfok.  
2018/02/24 15:40
Gyermek Kupa
 Kozármisleny S.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Monok SE  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 DKKA Titánok  
2018/02/24 16:15
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Cáp.  
 SZEDEÁK Sasok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 FTSI Fiú  
 Pityke Fiú  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 17:00
Gyermek Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 BLF-Palota/A  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 TFSE  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 Velencei Gézen.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 DKKA Titánok  
 Várpalotai Gep.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 Monok SE  
 KASI/A  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 KKS-Tigers  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 18:40
Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház - 2016/2017
Jászberény - Atomerõmû SE 80-75 (18-13, 17-22, 26-18, 19-22)

Dátum: 2017.05.02. kedd, 18:00Vezette: 1389, 1069, 1589 Ellenőr:

Jászberény Perc Atomerõmû SE
  - - Welcome to netcasting
  TIBY Matthew - Eladott labda
STAMENKOVIC Svetozar - Szerzett labda 
  KOVACS Akos - Foult
ARRINGTON Brent Amiel - Kiharcolt fault 
CSEH Gyorgy - Sikeres hárompontos 0-0
  KOVACS Akos - Védőlepattanó
0-2 KOVACS Akos - Sikeres közeli
WILLIAMS Brian - Eladott labda 
2. perc
0-2 WATKINS Ryan - Sikeres közeli
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
CSEH Gyorgy - Eladott labda 
  WATKINS Ryan - Szerzett labda
0-2 MEDVE Mate - Sikeres hárompontos
  SAMENAS Laurynas - Támadólepattanó
0-2 TIBY Matthew - Sikeres hárompontos
CSEH Gyorgy - Védőlepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres hárompontos 0-2
STAMENKOVIC Svetozar - Támadólepattanó 
3. perc
CSEH Gyorgy - Sikeres közeli 2-2
SADDLER Devon - Gólpassz 
2-2 TIBY Matthew - Sikeres közeli
  WATKINS Ryan - Támadólepattanó
  WATKINS Ryan - Eladott labda
ARRINGTON Brent Amiel - Szerzett labda 
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 2-2
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
2-2 KOVACS Akos - Sikeres közeli
  TIBY Matthew - Támadólepattanó
  TIBY Matthew - Eladott labda
CSEH Gyorgy - Sikeres közeli 4-2
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
4. perc
STAMENKOVIC Svetozar - Foult 
  KOVACS Akos - Kiharcolt fault
4-2 KOVACS Akos - Sikeres büntető
4-3 KOVACS Akos - Sikeres büntető
4-4 KOVACS Akos - Sikeres büntető
  MEDVE Mate - Gólpassz
WILLIAMS Brian - Eladott labda 
  TIBY Matthew - Szerzett labda
4-4 WATKINS Ryan - Sikeres közeli
STAMENKOVIC Svetozar - Védőlepattanó 
5. perc
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 4-4
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
  MEDVE Mate - Eladott labda
STAMENKOVIC Svetozar - Szerzett labda 
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres hárompontos 4-4
  MEDVE Mate - Védőlepattanó
4-4 TIBY Matthew - Sikeres közeli
WILLIAMS Brian - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 7-4
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
6. perc
7-4 SAMENAS Laurynas - Sikeres középtávoli
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
CSEH Gyorgy - Eladott labda 
  MEDVE Mate - Szerzett labda
ARRINGTON Brent Amiel - Foult 
  KOVACS Akos - Kiharcolt fault
  GILBERT Lawrence csere - TIBY Matthew
CZIRBUS Jozsef csere - CSEH Gyorgy 
  SAMENAS Laurynas - Eladott labda
ARRINGTON Brent Amiel - Szerzett labda 
  SAMENAS Laurynas - Foult
ARRINGTON Brent Amiel - Kiharcolt fault 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 7-4
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 8-4
7. perc
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 10-4
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
10-4 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
  WATKINS Ryan - Foult
STAMENKOVIC Svetozar - Kiharcolt fault 
  WILL Tamas csere - WATKINS Ryan
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres középtávoli 10-4
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
10-4 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
  SAMENAS Laurynas - Támadólepattanó
  TIBY Matthew csere - SAMENAS Laurynas
MANDOKI Tamas csere - ARRINGTON Brent Amiel 
  TIBY Matthew csere - TIBY Matthew
10-6 TIBY Matthew - Sikeres közeli
CZIRBUS Jozsef - Sikeres hárompontos 10-6
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
10-6 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
Jászberény - Védőlepattanó 
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres hárompontos 10-6
  Atomerõmû SE - Védőlepattanó
  SAMENAS Laurynas - Eladott labda
STAMENKOVIC Svetozar - Szerzett labda 
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres közeli 12-6
9. perc
12-9 SAMENAS Laurynas - Sikeres hárompontos
  GILBERT Lawrence - Gólpassz
SADDLER Devon - Sikeres középtávoli 14-9
WILLIAMS Brian - Gólpassz 
  SAMENAS Laurynas - Eladott labda
WILLIAMS Brian - Szerzett labda 
  GILBERT Lawrence - Foult
WILLIAMS Brian - Kiharcolt fault 
  MEDVE Mate csere - MEDVE Mate
  ILLES Mate csere - SAMENAS Laurynas
CSEH Gyorgy csere - STAMENKOVIC Svetozar 
WILLIAMS Brian - Sikeres közeli 14-9
WILLIAMS Brian - Támadólepattanó 
WILLIAMS Brian - Sikeres közeli 16-9
10. perc
16-11 TIBY Matthew - Sikeres zsákolás
  WILL Tamas - Gólpassz
CZIRBUS Jozsef - Sikeres közeli 18-11
MANDOKI Tamas - Gólpassz 
CZIRBUS Jozsef - Foult 
  GILBERT Lawrence - Kiharcolt fault
18-13 WILL Tamas - Sikeres közeli
  ILLES Mate - Gólpassz
CZIRBUS Jozsef - Eladott labda 
  MEDVE Mate - Szerzett labda
18-13 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
Negyed vége
ARRINGTON Brent Amiel csere - SADDLER Devon 
BAZSO Bruno csere - WILLIAMS Brian 
11. perc
MANDOKI Tamas - Sikeres hárompontos 18-13
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
18-13 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
MANDOKI Tamas - Védőlepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres középtávoli 18-13
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
MANDOKI Tamas - Foult 
  GILBERT Lawrence - Kiharcolt fault
12. perc
18-13 ILLES Mate - Sikeres középtávoli
  TIBY Matthew - Támadólepattanó
18-15 TIBY Matthew - Sikeres közeli
CSEH Gyorgy - Sikeres hárompontos 18-15
  WILL Tamas - Védőlepattanó
18-18 MEDVE Mate - Sikeres hárompontos
  GILBERT Lawrence - Gólpassz
13. perc
CZIRBUS Jozsef - Sikeres közeli 18-18
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
  TIBY Matthew - Kapott blokk
18-18 TIBY Matthew - Sikeres közeli
ARRINGTON Brent Amiel - Blokk 
CSEH Gyorgy - Védőlepattanó 
  ILLES Mate - Foult
BAZSO Bruno - Kiharcolt fault 
  WATKINS Ryan csere - KOVACS Akos
  KALMAR Viktor csere - TIBY Matthew
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres középtávoli 20-18
20-21 KALMAR Viktor - Sikeres hárompontos
  ILLES Mate - Gólpassz
14. perc
CZIRBUS Jozsef - Sikeres hárompontos 20-21
  MEDVE Mate - Védőlepattanó
20-21 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
CZIRBUS Jozsef - Védőlepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres közeli 20-21
CZIRBUS Jozsef - Támadólepattanó 
CZIRBUS Jozsef - Sikeres közeli 22-21
15. perc
22-21 WILL Tamas - Sikeres közeli
  WATKINS Ryan - Támadólepattanó
22-23 WATKINS Ryan - Sikeres közeli
STAMENKOVIC Svetozar csere - CSEH Gyorgy 
  KOVACS Akos csere - GILBERT Lawrence
  GILBERT Lawrence csere - KALMAR Viktor
WILLIAMS Brian csere - MANDOKI Tamas 
WILLIAMS Brian - Sikeres hárompontos 22-23
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
22-26 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
  KOVACS Akos - Gólpassz
16. perc
CZIRBUS Jozsef - Sikeres középtávoli 22-26
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
  KOVACS Akos - Eladott labda
Jászberény időkérés 
SADDLER Devon csere - CZIRBUS Jozsef 
  SAMENAS Laurynas csere - ILLES Mate
WILLIAMS Brian - Kiharcolt fault 
WILLIAMS Brian - Sikeres büntető 23-26
WILLIAMS Brian - Sikeres büntető 24-26
SADDLER Devon - Gólpassz 
24-28 WATKINS Ryan - Sikeres középtávoli
  WATKINS Ryan - Kiharcolt fault
24-28 WATKINS Ryan - Sikeres büntető
  Atomerõmû SE - Támadólepattanó
24-28 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
17. perc
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres közeli 26-28
SADDLER Devon - Gólpassz 
26-28 WATKINS Ryan - Sikeres középtávoli
BAZSO Bruno - Foult 
26-28 GILBERT Lawrence - Sikeres középtávoli
STAMENKOVIC Svetozar - Védőlepattanó 
BAZSO Bruno - Sikeres hárompontos 26-28
  WATKINS Ryan - Védőlepattanó
18. perc
26-28 GILBERT Lawrence - Sikeres közeli
  WILL Tamas - Támadólepattanó
26-30 WILL Tamas - Sikeres közeli
WILLIAMS Brian - Sikeres közeli 28-30
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
28-33 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 28-33
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
28-33 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
  WATKINS Ryan - Támadólepattanó
28-35 WATKINS Ryan - Sikeres közeli
SADDLER Devon - Sikeres középtávoli 30-35
  KOVACS Akos - Eladott labda
  Atomerõmû SE időkérés
MANDOKI Tamas csere - BAZSO Bruno 
  MEDVE Mate csere - MEDVE Mate
20. perc
SADDLER Devon - Sikeres közeli 32-35
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
32-35 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
WILLIAMS Brian - Védőlepattanó 
MANDOKI Tamas - Sikeres hárompontos 35-35
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
  Atomerõmû SE időkérés
Negyed vége
35-35 WATKINS Ryan - Sikeres hárompontos
CZIRBUS Jozsef csere - MANDOKI Tamas 
  GILBERT Lawrence csere - GILBERT Lawrence
  TIBY Matthew csere - WILL Tamas
35-38 TIBY Matthew - Sikeres hárompontos
  KOVACS Akos - Gólpassz
WILLIAMS Brian - Sikeres közeli 35-38
STAMENKOVIC Svetozar - Támadólepattanó 
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres közeli 37-38
37-38 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
SADDLER Devon - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 37-38
  SAMENAS Laurynas - Védőlepattanó
STAMENKOVIC Svetozar - Foult 
  SAMENAS Laurynas - Kiharcolt fault
37-38 MEDVE Mate - Sikeres hárompontos
  TIBY Matthew - Támadólepattanó
37-38 TIBY Matthew - Sikeres közeli
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
23. perc
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres hárompontos 40-38
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
  GILBERT Lawrence - Kiharcolt fault
40-39 GILBERT Lawrence - Sikeres büntető
40-40 GILBERT Lawrence - Sikeres büntető
  SAMENAS Laurynas - Gólpassz
WILLIAMS Brian - Foult 
WILLIAMS Brian - Eladott labda 
  MEDVE Mate - Kiharcolt fault
40-40 GILBERT Lawrence - Sikeres hárompontos
STAMENKOVIC Svetozar - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 43-40
WILLIAMS Brian - Gólpassz 
24. perc
43-40 SAMENAS Laurynas - Sikeres középtávoli
SADDLER Devon - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Eladott labda 
  MEDVE Mate - Szerzett labda
ARRINGTON Brent Amiel - Foult 
  TIBY Matthew - Kiharcolt fault
  WILL Tamas csere - WATKINS Ryan
  WATKINS Ryan csere - GILBERT Lawrence
  SAMENAS Laurynas - Kiharcolt fault
CSEH Gyorgy csere - STAMENKOVIC Svetozar 
43-41 SAMENAS Laurynas - Sikeres büntető
43-42 SAMENAS Laurynas - Sikeres büntető
25. perc
ARRINGTON Brent Amiel - Kiharcolt fault 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 44-42
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 45-42
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 46-42
SADDLER Devon - Gólpassz 
46-42 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 46-42
ARRINGTON Brent Amiel - Támadólepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres közeli 46-42
  MEDVE Mate - Védőlepattanó
  MEDVE Mate - Eladott labda
ARRINGTON Brent Amiel - Szerzett labda 
CSEH Gyorgy - Sikeres közeli 48-42
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
  Atomerõmû SE időkérés
26. perc
48-42 KOVACS Akos - Sikeres középtávoli
  WILL Tamas - Foult
SADDLER Devon - Kiharcolt fault 
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 48-42
  WATKINS Ryan - Védőlepattanó
  MEDVE Mate - Kiharcolt fault
48-43 MEDVE Mate - Sikeres büntető
48-44 MEDVE Mate - Sikeres büntető
  GILBERT Lawrence csere - TIBY Matthew
27. perc
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 50-44
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
  SAMENAS Laurynas - Foult
CZIRBUS Jozsef - Kiharcolt fault 
CZIRBUS Jozsef - Foult 
  SAMENAS Laurynas - Kiharcolt fault
  ILLES Mate csere - MEDVE Mate
50-46 WATKINS Ryan - Sikeres zsákolás
  KOVACS Akos - Gólpassz
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 52-46
28. perc
52-46 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
CZIRBUS Jozsef - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Sikeres középtávoli 54-46
SADDLER Devon - Kiharcolt fault 
SADDLER Devon - Sikeres büntető 55-46
  GILBERT Lawrence - Eladott labda
CSEH Gyorgy - Szerzett labda 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres közeli 55-46
WILLIAMS Brian - Támadólepattanó 
WILLIAMS Brian - Sikeres zsákolás 57-46
  Atomerõmû SE időkérés
29. perc
57-48 WILL Tamas - Sikeres középtávoli
  ILLES Mate - Gólpassz
CSEH Gyorgy - Kiharcolt fault 
  TIBY Matthew csere - SAMENAS Laurynas
CSEH Gyorgy - Sikeres büntető 57-48
CSEH Gyorgy - Sikeres büntető 58-48
WILLIAMS Brian - Gólpassz 
58-50 TIBY Matthew - Sikeres közeli
  WILL Tamas - Gólpassz
SADDLER Devon - Sikeres közeli 60-50
CSEH Gyorgy - Gólpassz 
  ILLES Mate - Kiharcolt fault
60-51 ILLES Mate - Sikeres büntető
60-51 ILLES Mate - Sikeres büntető
  TIBY Matthew - Támadólepattanó
60-53 TIBY Matthew - Sikeres közeli
30. perc
CZIRBUS Jozsef - Kiharcolt fault 
  MEDVE Mate csere - GILBERT Lawrence
CZIRBUS Jozsef - Sikeres büntető 61-53
CZIRBUS Jozsef - Sikeres büntető 61-53
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
  WILL Tamas - Eladott labda
SADDLER Devon - Sikeres középtávoli 61-53
  KOVACS Akos - Védőlepattanó
Negyed vége
61-53 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
STAMENKOVIC Svetozar csere - CSEH Gyorgy 
  ILLES Mate csere - ILLES Mate
  WATKINS Ryan csere - WATKINS Ryan
ARRINGTON Brent Amiel - Eladott labda 
61-53 ILLES Mate - Sikeres hárompontos
WILLIAMS Brian - Védőlepattanó 
SADDLER Devon - Eladott labda 
  MEDVE Mate - Szerzett labda
61-55 WATKINS Ryan - Sikeres közeli
  MEDVE Mate - Gólpassz
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres hárompontos 61-55
  WILL Tamas - Védőlepattanó
61-58 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
  WATKINS Ryan - Gólpassz
Jászberény időkérés 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres hárompontos 61-58
CZIRBUS Jozsef - Foult 
  TIBY Matthew - Kiharcolt fault
61-61 WILL Tamas - Sikeres hárompontos
  MEDVE Mate - Gólpassz
CSEH Gyorgy csere - CZIRBUS Jozsef 
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 63-61
ARRINGTON Brent Amiel - Gólpassz 
63-61 MEDVE Mate - Sikeres hárompontos
33. perc
ARRINGTON Brent Amiel - Védőlepattanó 
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 65-61
SADDLER Devon - Gólpassz 
65-61 ILLES Mate - Sikeres középtávoli
STAMENKOVIC Svetozar - Védőlepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres közeli 65-61
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
65-61 TIBY Matthew - Sikeres hárompontos
WILLIAMS Brian - Védőlepattanó 
  MEDVE Mate - Foult
WILLIAMS Brian - Kiharcolt fault 
  SAMENAS Laurynas csere - KOVACS Akos
MANDOKI Tamas csere - ARRINGTON Brent Amiel 
34. perc
MANDOKI Tamas - Eladott labda 
  WATKINS Ryan - Szerzett labda
65-61 SAMENAS Laurynas - Sikeres középtávoli
SADDLER Devon - Védőlepattanó 
CSEH Gyorgy - Eladott labda 
  SAMENAS Laurynas - Szerzett labda
65-63 SAMENAS Laurynas - Sikeres közeli
SADDLER Devon - Sikeres hárompontos 68-63
35. perc
  GILBERT Lawrence csere - MEDVE Mate
  KOVACS Akos csere - WATKINS Ryan
68-63 SAMENAS Laurynas - Sikeres hárompontos
STAMENKOVIC Svetozar - Védőlepattanó 
CSEH Gyorgy - Sikeres középtávoli 70-63
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
  TIBY Matthew - Eladott labda
WILLIAMS Brian - Szerzett labda 
36. perc
ARRINGTON Brent Amiel csere - SADDLER Devon 
MANDOKI Tamas - Sikeres hárompontos 73-63
CSEH Gyorgy - Gólpassz 
73-63 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
  WILL Tamas - Támadólepattanó
  WILL Tamas - Eladott labda
MANDOKI Tamas - Szerzett labda 
  KOVACS Akos - Foult
ARRINGTON Brent Amiel - Kiharcolt fault 
  Atomerõmû SE időkérés
WILLIAMS Brian - Sikeres középtávoli 75-63
STAMENKOVIC Svetozar - Gólpassz 
37. perc
  GILBERT Lawrence - Eladott labda
ARRINGTON Brent Amiel - Szerzett labda 
MANDOKI Tamas - Kapott blokk 
MANDOKI Tamas - Sikeres hárompontos 75-63
  SAMENAS Laurynas - Blokk
  Atomerõmû SE - Védőlepattanó
WILLIAMS Brian - Foult 
WILLIAMS Brian - Eladott labda 
  KOVACS Akos - Kiharcolt fault
  KALMAR Viktor csere - ILLES Mate
SADDLER Devon csere - WILLIAMS Brian 
38. perc
75-63 GILBERT Lawrence - Sikeres közeli
  TIBY Matthew - Támadólepattanó
  SAMENAS Laurynas - Eladott labda
STAMENKOVIC Svetozar - Szerzett labda 
SADDLER Devon - Sikeres középtávoli 75-63
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
SADDLER Devon - Foult 
  GILBERT Lawrence - Kiharcolt fault
75-63 KOVACS Akos - Sikeres középtávoli
  KALMAR Viktor - Támadólepattanó
  KALMAR Viktor - Kapott blokk
75-63 KALMAR Viktor - Sikeres közeli
CSEH Gyorgy - Blokk 
  KALMAR Viktor - Támadólepattanó
39. perc
75-65 KOVACS Akos - Sikeres közeli
  TIBY Matthew - Gólpassz
STAMENKOVIC Svetozar - Sikeres közeli 75-65
  GILBERT Lawrence - Védőlepattanó
  KOVACS Akos - Kiharcolt fault
WILLIAMS Brian csere - MANDOKI Tamas 
75-66 KOVACS Akos - Sikeres büntető
75-67 KOVACS Akos - Sikeres büntető
75-67 KOVACS Akos - Sikeres büntető
  Atomerõmû SE - Támadólepattanó
STAMENKOVIC Svetozar - Foult 
  KALMAR Viktor - Kiharcolt fault
CZIRBUS Jozsef csere - STAMENKOVIC Svetozar 
75-67 KALMAR Viktor - Sikeres büntető
75-68 KALMAR Viktor - Sikeres büntető
SADDLER Devon - Eladott labda 
  KOVACS Akos - Szerzett labda
75-68 SAMENAS Laurynas - Sikeres közeli
CSEH Gyorgy - Védőlepattanó 
ARRINGTON Brent Amiel - Kiharcolt fault 
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 76-68
ARRINGTON Brent Amiel - Sikeres büntető 76-68
WILLIAMS Brian - Gólpassz 
  TIBY Matthew - Védőlepattanó
40. perc
76-68 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
CZIRBUS Jozsef - Védőlepattanó 
CZIRBUS Jozsef - Sikeres közeli 76-68
  Atomerõmû SE - Védőlepattanó
NYIRI Daniel csere - CSEH Gyorgy 
76-70 GILBERT Lawrence - Sikeres közeli
76-73 KOVACS Akos - Sikeres hárompontos
  GILBERT Lawrence - Gólpassz
CSEH Gyorgy csere - CZIRBUS Jozsef 
  KOVACS Akos - Foult
SADDLER Devon - Kiharcolt fault 
SADDLER Devon - Kiharcolt fault 
SADDLER Devon - Sikeres büntető 77-73
SADDLER Devon - Sikeres büntető 78-73
78-75 GILBERT Lawrence - Sikeres zsákolás
  SAMENAS Laurynas - Gólpassz
WILLIAMS Brian - Kiharcolt fault 
WILLIAMS Brian - Sikeres büntető 79-75
WILLIAMS Brian - Sikeres büntető 80-75
80-75 SAMENAS Laurynas - Sikeres hárompontos
CSEH Gyorgy - Védőlepattanó 
Negyed vége
  WATKINS Ryan - Foult
  STAMENKOVIC Svetozar (Jászberény) - Foult
  WILL Tamas - Kiharcolt fault
  CZIRBUS Jozsef (Jászberény) - Foult
  STAMENKOVIC Svetozar (Jászberény) - Foult
  SAMENAS Laurynas - Foult
  Jászberény - Védőlepattanó
  ARRINGTON Brent Amiel (Jászberény) - Foult
  ILLES Mate - Foult
  GILBERT Lawrence - Foult
  SADDLER Devon (Jászberény) - Foult
  ILLES Mate - Foult
  MANDOKI Tamas (Jászberény) - Foult
  KALMAR Viktor - Foult
  TIBY Matthew - Foult
  KOVACS Akos - Foult

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok