Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
NB I. A, Fiú U20 - 2016/2017
JP Auto - JKSE - KTE-Pallasz Athéné Egyetem 79-92 (29-25, 18-31, 20-15, 12-21)

Dátum: 2017.03.19. vasárnap, 15:15Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mile Gábor Ellenőr:
 Csarnok: Belvárosi Általános Iskola


Csapat %
2p
köz.
Jászberény
 50%
KTE-Pallasz Athéné Egyetem
 62%
2p
ktáv.
Jászberény
 0%
KTE-Pallasz Athéné Egyetem
 38%
3p
táv.
Jászberény
 24%
KTE-Pallasz Athéné Egyetem
 33%
1p
bünt.
Jászberény
 73%
KTE-Pallasz Athéné Egyetem
 45%
Jászberény KTE-Pallasz Athéné Egyetem
Szerzett labda 12 6
Eladott labda 11 14
Lepattanó 36 43
Gólpassz 14 10
Fault 19 23
VAL 103 111
Teljes eseménylista
 JP Auto - JKSE
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Szappanos M.102633000133339333560213104350114400
Ondima O.40132357010263315305081080448520601141370
Szigedi B.61425000060110104667718134750013340
Molnár A.52540010000263311100516444310111310
Nyíri D.14466701022100696700426015310020290
Orbán R.2125001003016170040411201002120
Babucs N.0010000000010000000000100070
Mondi R.2111000000101250000110000000250
Szabó M.0000000000000000000000000050
Ágota P.0000000000000000000000000000
  Összesen79244850040521242973401622732610361211192214131032000

 KTE-Pallasz Athéné Egyetem
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Fehér P.227125815201714924383560718023440119390
Molnár D.2849441110057711017593650808223431034380
Pálinkás T.84667000020485001001104523005280
Szappanos A.41110001002014252210011221110005240
Fülöp B.1891182000000911820305611045501026230
Ivosev A.20101110000012500030301300104170
Fazekas I.001000000001002012300110001160
Kucsera D.10466700000046672367325202100015110
Popa E.0000000000000001010000000130
Veszelszki E.0000000000000000110000000110
Birkás B.0000000000000000000000000000
  Összesen92294762383861833387352102245291443614231810311112000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok