Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 PINK  
 PEAC  
2018/04/21 19:30
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BKG  
 SOP  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SALG  
 MAFC  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
 JKSE  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC  
2018/04/21 15:30
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Atomerőmű SE  
2018/04/21 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 BKG-VMG DSE  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 BLF KK  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Ziccer KS  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Százhalombatta.  
2018/04/21 18:30
Női NB I. A csoport 9-11.
 VAS  
 MTK  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Csata DSE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 MAFC  
 Baja  
2018/04/21 18:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 PVSK  
 Falco  
2018/04/21 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 VUKE - Veszpré.  
2018/04/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Békési SzSK  
2018/04/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/A  
 Tiszaújvárosi  
2018/04/21 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Hajdúhadházi  
 Szolnoki Sport.  
2018/04/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2018/04/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Újpest-MT/B  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Debreceni KA/B  
2018/04/21 13:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 MVSI Vadmacská.  
2018/04/21 14:45
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 PAFC Basket  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Monori SE  
2018/04/21 18:15
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/04/21 14:30
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/04/21 16:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/04/21 17:30
Kenguru Kupa - 2016/2017
Törekvés Törpillák - Ziccer Bocsok 21-37 (8-4,7-17,2-8,4-8)

Dátum: 2017.02.26. vasárnap, 16:00Vezette: Gere Kálmán, Szabó II. PéterCsarnok: Tüske csarnok - 3. terem

Az eredmény alakulásaA mérkőzés jegyzőkönyve
Törekvés Törpillák
Játékos Pont/háromp. Büntető
HORVÁTH Nikolett62/3
SZÛCS Anna Lili60/1
BERKLI Nóra31/1
KOCSIS Luca Lilla31/1
SZAJKÓ Gitta11/3
KLING Noémi11/1
FÁKLYA Kíra11/1
MÉSZÁROS Linda Petra-0/1
MACZKÓ Réka Emese-0/1
SÁRKÁNY Kiara-0/1
TAMÁSI Réka-0/1
---
 Összesen 21/0 7/15
 
Ziccer Bocsok
Játékos Pont/háromp. Büntető
KOVÁCS András József133/8
MERÉNYI Márk53/3
ÁDÁM Máté40/1
LUKOVICH Marcell40/1
SZOBONYA Miklós Marcell31/1
LOHINAI Marcell31/3
BALASKÓ Milán László20/1
BRUGÓS Benedek Márk11/1
JANDÓ Benedek11/1
MARKOVICS Dániel László11/1
DEÁK Bence-0/1
BALLA Petra-0/1
 Összesen 37/0 11/23
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok