Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért - 2017/2018
Alba Fehérvár - Egis Körmend 91-71 (24-11, 25-27, 14-20, 28-13)

Dátum: 2018.06.10. vasárnap, 18:00Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Minár László Ellenőr: Hartyáni Zsolt
 Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok

Dzunics Braniszlav: - Minden elismerésem a játékosoké! Nekem tetszett a meccs, mert mind a két csapat odatette magát, főként azért fontos ez, mert ezek a harmadik helyért zajló mérkőzéseket nem olyan könnyű lejátszani. Mi megpróbáltunk túllépni a bennünket ért csalódáson, és volt a negyedik negyedben egy periódus, amikor eldöntöttük mérkőzést.

Antonisz Konsztantinidesz: - Sajnos elég sok problémával küzd a csapatunk, több amerikai játékosunk távozott, sérüléssel bajlódik, így sok fiatallal kellett kiállni. Tisztában voltunk azzal, hogy ez nem lesz könnyű mérkőzés, annak viszont örülök, hogy a második negyedet meg tudtuk nyerni. Mindenképpen szeretnénk nyerni Körmenden, és le akarjuk játszani a harmadik meccset. A találkozó végeredménye reális, két különböző szinten voltak a csapatok, mind tudásban, mind kvalitásban.