Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért - 2017/2018
Szolnoki Olaj KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 82-76 (20-13, 20-25, 20-15, 22-23)

Dátum: 2018.06.10. vasárnap, 17:30Játékvezetők: Papp Péter, Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Ellenőr: Pázsitka Ferenc
 Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok

Dragan Aleksic: Nagyon jó mérkőzést játszottunk, a szurkolók hatalmas energiát adtak a csapatnak. Jól védekeztünk, ez meg is hozta az eredményt. Próbálunk ugyanígy játszani Szombathelyen is, és megnyerni a mérkőzést.

Srecko Sekulovic: Gratulálok a Szolnoknak. Az utolsó 5 percben elfáradt a csapat, elég hosszú etapon vagyunk túl.A 4. negyedben támadásokat rontottunk.Elégedett és büszke vagyok a csapatomra.