Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 EKE Eger KOK  
2018/02/18 20:45
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Magyar Kupa, Férfi - 2016/2017
Naturtex-SZTE-Szedeák - PVSK-PANNONPOWER 81-74 (18-21, 15-16, 19-11, 29-26)

Dátum: 2017.02.16. csütörtök, 13:00Játékvezetők: Győrffy Pál, Török Róbert, Szabó Gergő Ellenőr: Fekete László
 Csarnok: Audi Aréna

Nikola Lazics: Az első félidőben sok volt az eladott labdánk, elsősorban ezen tudtunk változtatni. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk a mai napon egy jó csapat ellen. A gondjaink csak szaporodtak a mérkőzés alatt, nem tudjuk, hogy Bán Tibor játszhat-e az elődöntőben.

Csirke Ferenc: Ilyen dobóteljesítménnyel nem lehet mérkőzést nyerni. Ugyanakkor azt kell mondanom, hogy ismét a védekezésünk miatt veszítettünk. Nekünk most marad a bajnokság fontos szakasza, amire igyekszünk a lehető legjobban felkészülni.

Képek a mérkőzésről:

Csapat %
2p
köz.
Naturtex-SZTE-Szedeák
 46%
PVSK
 81%
2p
ktáv.
Naturtex-SZTE-Szedeák
 29%
PVSK
 38%
3p
táv.
Naturtex-SZTE-Szedeák
 44%
PVSK
 21%
1p
bünt.
Naturtex-SZTE-Szedeák
 68%
PVSK
 67%
Naturtex-SZTE-Szedeák PVSK
Szerzett labda 9 12
Eladott labda 19 16
Lepattanó 34 27
Gólpassz 16 16
Fault 21 28
VAL 106 99
Teljes eseménylista
 Naturtex-SZTE-Szedeák
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Sulovic N.1759560201333614434667336134730021380
Boltic M.153743000125049446875628253770027370
Lilov I.2614251250513387193771070145154830223350
Juhos L.5020133312502729020628313101010350
Ciric A.7111000001425254022100606243330014290
Bán T.1111100000331004410000101013000011220
Révész Á.0000000000000000000010000020
Wirth Á.0000000000000000000000000020
Mike J.0000000000000000000000000000
Vágvölgyi Á.0000000000000000000000000000
  Összesen811124462729122744255843192868231134919212616121062000

 PVSK-PANNONPOWER
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Budimir V.923671110017144113600303112341013320
Smith C.244580245037439165633100213111330026300
Nelson A.18551000002540710702367617464830030300
Supola Z.7365000004031030125010120531016240
Sejfic I.7331000200103650125041502620109240
Halász Á.3111000000401520125020233324006230
Bíró O.00000100100200051612201004190
Harazin T.633100000000331000000001500005180
Antóni C.0000000000000000000000000000
Bödör B.0000000000000000000000000000
Demeter A.0000000000000000000000000000
Krnjajski B.0000000000000000000000000000
  Összesen742126813838629213063488126723427121628211621992000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok