Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház - 2017/2018
Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE 106-90 (26-27, 28-28, 25-18, 27-17)

Dátum: 2018.04.25. szerda, 19:00Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál, Boros Tamás Ellenőr: Szabadvári János
 Csarnok: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Bencze Tamás: -Az első félidőben semmit sem mutattunk abból, amit megbeszéltünk és gyakoroltunk. Elsősorban a védekezéssel voltak problémáink, amit fordulás után sikerült rendezni. Mindent elmond, hogy a második félidőben csupán 35 pontot kaptunk, eladott labdánk pedig nem volt egy sem.

Schmidt Béla: -Tudomásul kellene vennünk, hogy egy mérkőzés négy negyedből áll. Hiába vezettünk a szünetben és hiába voltunk a záró negyed előtt még belátható távolságban a Zetétől, a hazaiak megérdemelt sikert arattak. Elsősorban a zalai védekezéssel gyűlt meg a bajunk.