Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház - 2016/2017
MAFC - Atomerőmű SE 67-74 (23-18, 21-19, 11-22, 12-15)

Dátum: 2017.04.22. szombat, 16:00Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György, Minár László Ellenőr: Fekete László
 Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok

Garai Péter:Gratulálunk a Paksnak. Tizenhat percig azt játszottuk, amit megbeszéltünk, majd a játék pszichológiájából adódóan nagy előnyünknél megijedtünk, de nem csak mi. Nagyon rosszul reagáltuk le ezt a szituációt, velem az élen, tehát ezért a vereségért nagyban felelősnek érzem magam, az egész szituációról pedig egy korábbi edző mondása jut eszembe: pénz beszél, kutya ugass. Készülünk a playout-ra.

Teo Cizmic: A gyenge első félidőt követően szünet után rendeztük védekezésünket, megállítottuk a MAFC betöréseit, gyors indításait. Kemény, küzdelmes mérkőzésen részben az döntött a javunkra, hogy változtatni tudtunk a védekezésünk intenzitásán, valamint hogy a hajrában kiélezett helyzetben három triplát dobtunk. Megyünk tovább, készülünk a Vasas elleni meccsre.