Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház - 2016/2017
Atomerőmű SE - JP Auto - JKSE 64-75 (28-16, 18-13, 5-28, 13-18)

Dátum: 2017.04.12. szerda, 16:00Játékvezetők: Szabó Gergő, Tőzsér Dénes, Praksch Péter Ellenőr: Fekete László
 Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Teo Cizmic az ASE edzője: Ez volt a legrosszabb mérkőzés, mióta itt vagyok. A nagyszünet után rettenetesen kosaraztunk, 1-5-ben akartuk megoldani a helyzeteket csapatjáték helyett, ez pedig eladott labdákat és rossz dobásokat szült. A negyedik negyedre aztán kiszállt Battle és Samenas, két hátvédünk hiányában pedig nem tudtunk ritmust fogni, Ákos nem tudta irányítani a csapatot. Gratulálok a Jászberénynek a győzelemhez!

Ménkű Tibor a JKSE edzője: Szombati mérkőzésünk után elhitük, hogy ma is könnyű dolgunk lesz, erre rá is ment gyakorlatilag az első félidő. Pedig tudtuk, hogy jól dobják a hármasokat, készültünk is rá, de mégis. A szünetben sikerült felráznunk a fiúkat, és kijavítani a hibákat, például a triplák védését. Emellett Svetozar is feljavult, és vezérletével be tudtuk húzni a győzelemt. Gratulálok a fiúknak!