Férfi NB I. B Piros - 2017/2018
OSE Lions - Nyíregyháza Blue Sharks 88-84 (22-24, 24-12, 22-22, 20-26)

Dátum: 2017.10.06. péntek, 19:00Játékvezetők: Gaál István, Lövei László, Horváth Csongor Ellenőr: Schäffer Béla
 Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok

Vavra András: „Sajnos nem először játszunk a tűzzel. Megnyugtatónak tűnő előnynél, ahelyett hogy lezárnánk a meccset, kilazítunk és hajlamosak vagyunk pillanatok alatt leadni azt pár könnyelmű megoldással, mint ma este is. Ezen mindenképpen változtatni kell. Ennek ellenére is gratulálok a srácoknak, amikor kellett, helyén volt a szívük és gratulálok a Nyíregyházának is, nagyot küzdöttek. Mindamellett ez tipikusan a "győzelmet nem kell magyarázni" meccs volt és most ez a legfontosabb. Szurkolóinknak is köszönjük a támogatást, jól űzték a csapatot!”

Siska János: "A mérkőzés jól indult a Blue Sharks számára, de ez el is altatta a csapatot, ami a második negyedben türelmetlen, dekoncentrált játékot eredményezett.
Ez megbosszulta magát, hiszen a harmadik negyedben már 18 ponttal is vezettek az oroszlánok. Ezután azonban erőn felüli hajrába kezdtek játékosaink: Oláh Zoltán vezetésével ismét úgy küzdött a csapat, ahogyan tud, és ahogyan minden pillanatban kellett volna. Ennek hatására győzelmi eséllyel várhatták a fiúk a végjátékot, ahol a meccslabda nem a mienk lett."