Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 Pápai KC  
2018/01/21 15:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatabánya  
 MAFC  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 PINKK SE  
 MTK  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 BKG DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/01/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Gyulai Color  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Kap.  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 PTE-PEAC  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Siófok  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 Dunaharaszti  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 ELTE-BEAC  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Százhalombatta.  
 TFSE  
2018/01/21 17:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Darazsak Oldbo.  
2018/01/21 17:45
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 19:00
Fiú Junior
 Körmendi Törpö.  
 PVSK-Panthers  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 14:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 TFSE/A  
 Gödöll?i SK  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 KKS  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 PVSK - Panther.  
2018/01/21 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/B  
2018/01/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 17:00
Leány Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Pénzügy?r SE  
2018/01/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 DVTK Akadémia/.  
 Bajai NKK  
2018/01/21 14:30
Leány Kadett, Kelet
 Csata DSE  
 KSC Szekszárd  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Soproni Darazs.  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/01/21 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Parthus KSZ  
2018/01/21 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 Zalaegerszegi  
 Dávid Kornél  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Százhalombatta.  
2018/01/21 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/01/21 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Félegyházi TSI.  
2018/01/21 12:45
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/01/21 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/01/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Pécsi VSK/B  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Dávid Kornél  
 Kanizsai Vadma.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 SZEDEÁK Bikák  
2018/01/21 80:0
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Brózik Tibor T.  
2018/01/21 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 KLKS-VVSK  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Mórás Cápák  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MEAFC Kossuth  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/A  
 Baja MNAMK Rak.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 CEKK  
 FTSI Darvas Is.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 Szeged KE - Va.  
2018/01/21 91:5
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Ege.  
 Zalakarosi Fók.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 Salgó Basket S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 Mátra UKK Gyön.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 ACS Wildcats B.  
 Hajdúböszörmén.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 DKKA Ördögök  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 Pákozdi Kócsag.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS-VVSK  
 BKG-VMG DSE  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Győri KC Vizsl.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai NKK/A  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KC  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 CEKK  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Körmendi Törpö.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Bikák  
 Szeged KE Rózs.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Komlói Bányász.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Ricsilla - Ege.  
2018/01/21 10:40
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/C  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Atomerőmű SE  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 Várpalotai Sár.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 HSE  
 Ziccer Pandák  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 OSE MórMoták  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 MVSI Vadmacská.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Baja MNAMK Rak.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KC  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 FTSI Darvas Is.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Sportiskolás S.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Monok SE  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Szentesi KK  
2018/01/21 11:45
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/21 11:50
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/21 12:00
Kenguru Kupa
 Tamási Tekn?sö.  
 Viadukt SE  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE Simbák  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Dombóvári KS  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Kenguruk  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Újvárosi Szele.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 BKG-VMG DSE  
 HSE  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska F.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 Szeged KE - Hó.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Salgó Basket S.  
 Vörösmartys Zs.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok  
 SZSE Oroszláno.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Budapest Baske.  
 Tamási Tekn?sö.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Kéksárga Zsirá.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Győri KC Kengu.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Salgótarjáni  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Pityke KSE  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Vásárhelyi Vil.  
2018/01/21 14:15
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Zuglói Sasok  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 BKG DSE  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Budapest Baske.  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Kapuvári Macsk.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Szeged KE - Bo.  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 MVSI Kossuth  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Bocsok  
 Radobasket Bic.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 ÚMT Tigrisek  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 16:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szolnoki Leopá.  
2018/01/21 16:45
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Ziccer Bocsok  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 Óbudai Reménys.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Budai Aranysak.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Vásárhelyi Gep.  
2018/01/21 18:00
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 DMTK Haraszti  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 Budapest Csepe.  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 ÚMT Tigrisek  
 Herceghalmi Ti.  
2018/01/21 18:30
Férfi NB I. B Piros - 2017/2018
OSE Lions - Budapesti Honvéd SE 88-79 (26-16, 23-19, 15-17, 24-27)

Dátum: 2018.01.12. péntek, 19:00Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Pécsi Zsolt Ellenőr: Forrai Sámuel
 Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok

„Próbáltam ma mindenkinek több lehetőséget adni, sajnos ma kevesen éltek vele. Amikor kellett mindig megrázta magát a csapat, de nagyon rutinból hoztuk le az estét. Idén még nem vesztettünk lepattanóharcot, most sikerült 16-tal, ez is az akarat és koncentráció hiányát mutatja. A következő két meccsen semmi ilyen lazítást nem engedhetünk meg magunknak, az a két csapat pillanatok alatt meg fogja büntetni ezt. Örülök Bogatin Ádám jó belépésének és Illés Máté jó teljesítményének."


Képek a mérkőzésről:

Csapat %
2p
köz.
OSE Lions
 65%
Budapesti Honvéd SE
 63%
2p
ktáv.
OSE Lions
 67%
Budapesti Honvéd SE
 28%
3p
táv.
OSE Lions
 39%
Budapesti Honvéd SE
 31%
1p
bünt.
OSE Lions
 78%
Budapesti Honvéd SE
 56%
OSE Lions Budapesti Honvéd SE
Szerzett labda 7 9
Eladott labda 12 15
Lepattanó 23 38
Gólpassz 18 11
Fault 19 27
VAL 123 97
Teljes eseménylista
 OSE Lions
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Illés M.1612500003838410405863415112861027280
Madár A.1711100111003650586344100202233630024280
Spagnolo T.1757711110011100797822100718013221127280
Kiss Á.400000012501250125010102011104170
Zsíros P.811100000236734750010101510109140
Kiss K.1012502540010383844100101231420011230
Bogatin Á.811100111001333356011100000100130011200
Bödör B.2020000000020245030311131005200
Sömenek M.4111001110004026330020200200002150
Balla P.2000000000000221000000011000350
Schuj M.0000000000000000000010000020
Kovács G.0000000000000000000000000000
  Összesen88111765696711283928545221277821223712192718411232000

 Budapesti Honvéd SE
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Mucza T.24687524501333915605683011223320023280
Pintér D.3030010142518130030310500020240
Fülöp L.83310012500004580020336123400014190
Steier R.633100000010347500101124150011180
Hargitai K.2111000200101425000331120000280
Stefán D.1447571425111006125012508412123210021310
Máté M.10236701024504850020404023420012270
Kováts R.7254012500103838125012301220126230
Szalay Á.3010020010040347540412131005160
Bea B.21110000000011100000111110000350
Tichov D.0000000000000000000000000010
Bea G.0000000000000000000000000000
  Összesen79223563518285163132694610185624143891527191114972000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok