- 2017/2018
JP Auto - JKSE - DEAC 98-94 (27-28, 25-22, 29-19, 17-25)

Dátum: 2018.01.26. péntek, 19:00Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Kovács Nimród Ellenőr: Hartyáni Zsolt
 Csarnok: Belvárosi Általános Iskola

Nikola Lazics: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, és az is volt. Döntőnek bizonyult, hogy 15 pontos hátrányból a félidő végéig fordítani tudtunk. Ez nagy mentális erőt adott a folytatásra, amely kitartott a találkozó végéig. Gratulálok a fiúknak és közönségünknek is.

Berényi Sándor: Tizenkét pontos hátrányból a második negyed közepére visszajöttünk a meccsbe, de 15 pontos előnyünket nagyon gyorsan eladtuk. Jókor jött nekünk a nagyszünet, de a folytatásban végig futnunk kellett az eredmény után. A második félidőben sok második esélyt adtunk a jászberényieknek, akik ezzel jól éltek.