Férfi NB I. A - 2017/2018
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - JP Auto - JKSE 85-65 (16-15, 19-12, 20-18, 30-20)

Dátum: 2018.01.20. szombat, 18:00Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Radnóti Miklós Ellenőr: Páli Kálmán
 Csarnok: Arena Savaria

Srecko Sekulovic: elégedett vagyok azzal, hogy csak 65 pontot kaptunk, de a támadójátékunknak nem volt ritmusa az elején. Aztán feljöttünk, egyre gyorsabban játszottunk, a 3. negyed végétől pedig fokozatosan elléptünk, és simán nyertünk.

Nikola Lazic: abszolút megérdemelt volt a hazai győzelem, a 3. negyedben jól játszottunk, sikerült is 30 percen keresztül a nyakán maradnunk a hazaiaknak. Szerintem az döntött, hogy 30 pontot dobott a Falco gyors indításokból. A végén nem voltunk jó ritmusban, kikaptunk, ugyanakkor sok pozitívuma is volt számunkra a mai meccsnek.