Férfi NB I. A - 2017/2018
Sopron KC - Szolnoki Olaj KK 74-78 (17-23, 27-15, 17-28, 13-12)

Dátum: 2018.01.14. vasárnap, 18:00Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Szalai Zsolt Ellenőr: Gencsev Plámen
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Sabáli Balázs: – Gratulálok a Szolnoknak, igazolta, miért is az egyik legjobb, nemzetközi porondon is helytálló magyar csapat. Az első negyed róluk szólt, de a másodikban támadó lepattanók visszaszerzésével, jól büntetőzve sikerült tizenkét pontos hátrányból fordítani. Szünet után jobban védekezett a Szolnok, kiszorítottak minket a palánk alól, nem tudtuk visszaszerezni a lepattanókat, ráadásul kihagytunk nyolc büntetőt, ami egy ilyen remek csapat ellen, mint a Szolnok nem fért bele. A küzdésért, a tartásért a csapatom, valamint a végig mellette álló szurkolótábor is megérdemli az elismerést. Folytatjuk a légiós keresését, nagy szükségünk van még egy játékosra.

Dragan Alekszics: – Gratulálok a Sopronnak és saját csapatomnak is, nagy meccs volt. A második félidőben ellenfelünk jó ritmust kapott el, amelynek nem találtuk az ellenszerét. Szünet után rendeztük a védekezést, játékunkban meglett az egyensúly, így sikerült egy nehéz meccsen értékes győzelmet aratni.