BEAC -Újbuda K.
 SZPA-HSE
2018/04/25 15:30
Férfi NB I. A - 2017/2018
Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-85 (20-19, 25-26, 22-19, 22-21)

Dátum: 2018.01.12. péntek, 18:00Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás Ellenőr: Hartyáni Zsolt
 Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok

Dzunic Branislav: — Végig kiegyenlített mérkőzésen a végjátékban egy kis szerencsénk volt. Ez a győzelem a szív, és a küzdés diadala volt! Az egész meccsen megszenvedtünk a védekezéssel, de főleg a támadólepattanókkal, amelyeket elengedtünk az ellenfelünknek, és nehezen találtuk meg támadásban a megfelelő ritmust. A győzelemben komoly szerepe volt a közönségünknek, elkélt a segítségük, hiszen hat nap alatt a harmadik mérkőzésünket játszottuk, egy kicsit hiányzott a frissesség a játékunkból, de ők átlendítettek a holtpontokon bennünket.

Srecko Sekulovic: — Nagyon jó mérkőzés volt, bár mindkét oldalon sok hibát vétettek a csapatok. Minden negyed szorosnak bizonyult, annak örülök, hogy az Albát erősségében, a lepattanózásban meg tudtuk verni. A végén mi is nyerhettünk volna, ha nem vétünk néhány olyan hibát, amely döntött a végeredmény szempontjából. Jól dolgoztunk, büszke vagyok a játékosaimra!