Férfi NB I. A - 2017/2018
DEAC - KTE-Duna Aszfalt 79-84 (28-28, 26-19, 15-17, 10-20)

Dátum: 2017.12.28. csütörtök, 18:30Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Hervay Tibor Ellenőr: Pázsitka Ferenc
 Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Berényi Sándor: Megérdemelt vendégsiker született, bár véleményem szerint mi is győzelmet érdemeltünk volna. Hét emberrel játszottunk végig, így a negyedik negyedre elfogytunk. A Kecskemét felerősödött védekezésben, mi pedig hibázgattunk támadásban, így elúszott az esély a nyolcas döntőre.

Forrai Gábor: Két részre osztanám a mérkőzést. Az eleje egy szilveszteri gálameccsre hasonlított. Ötven pont felett kaptunk egy félidő alatt, ami nem jellemző ránk. A záró játékrészre megtaláltuk a játékunkat, ritmust váltottunk védekezésben. Játékosaim végig teljes szívvel küzdöttek, ami győzelmet eredményezett.